Našla sis skvělého a pozorného kluka, se kterým bys chtěla zkusit i něco víc. Jenomže jsi baculka a on hubený. Váháš, jestli vám to vůbec může v posteli klapat?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Mýty a nesmysly úvodem

Naše šílená společnost toleruje více pivní břicha chlapů, než trochu více zvýrazněné tvary žen. Ačkoliv muži kolikrát sami ideál krásy ani zdaleka nepřipomínají, i tak mají větší pravděpodobnost, že si někde vrznou. Dalo by se říci, že naše něžné pohlaví je prostě tolerantnější ohledně tělesné váhy. Na druhou stranu mužům ale obezita způsobuje častou erekční dysfunkci. Takže sice mají hezkou ženskou v posteli, ale jejich malý kamarád odmítá spolupracovat. U žen je pak prý větší pravděpodobnost neplánovaného otěhotnění. Ale jelikož vědci říkají, že obezita snižuje chuť na sex, nemělo by nás nic takového skoro ani zajímat, že? Ne! Další nesmysl jak vrata.

To, že jsi baculka, není pro sex žádnou překážkou.
To, že jsi baculka, není pro sex žádnou překážkou.
zdroj: pinterest.com

Sex a postel

Mýty, jako že tlustší partnerka musí hubeného muže během sexu zalehnout, jsou jednoduše nesmysly. Stejně jako teorie, že baculky musí mít nízké sebevědomí. Omyl! Hubené holky trpí komplexy ze své postavy mnohem častěji než nějaké holčiny s kilečkem navíc. Přece není za co se stydět. Mnoho mužů má rádo, když je kam sáhnout, což u holek, které bychom během Halloweenu mohli postavit ven jako dekoraci kostlivce, lze jen těžko. Jistě ale zase musí existovat nějaká druhá hranice. Holka široká jako tanker šinoucí se ulicí taky není nic moc hezkého.

Pokud bys i přesto patřila k dívkám, které jsou na svá kilečka háklivá, zkus příteli navrhnout, aby během sexu bylo úplně zhasnuto nebo byla rozsvícená třeba jen lampička. Měla by sis ale uvědomit, že ten kluk ví, jak vypadáš, a chce s tebou být – s tebou takovou, jak jsi, takže schovávání ve tmě je zbytečnost nejvyššího kalibru.

Při sexu se určitě nemusíš schovávat ve tmě.
Při sexu se určitě nemusíš schovávat ve tmě.
zdroj: pinterest.com

Pozice – která je ta správná?

Ačkoliv se říká, že baculatí lidé musí během sexu narážet na problémy, nemusí to tak nutně být. Jde jen o to, zvolit správné polohy, které vyhovují oběma dvěma. Takže experimentujte, experimentujte, experimentujte! Navíc se říká, že tlustší lidé jsou mnohem ohebnější, než hubení, takže jen do toho – fantazii se meze nekladou.

Skvělou polohou, ve které by dívce nemělo překážet její bříško, je pozice z boku. Ta je navíc i velmi příjemná a pohyby se mohou zapojit oba dva. Naopak ne zrovna šťastnou volbou by pak asi byla pozice zezadu, kdy se po holce vyžaduje, aby dlouho klečela. Předsudky a mýty stranou, protože každá žena je krásná a pokud má i muže, který ji má rád, tak není co řešit. Směle do toho!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář