Během roku můžeš podnikat spoustu věcí. Na jaře jezdíš na kole, provětráš in-line brusle, anebo jen tak relaxuješ. V létě na sebe hodíš plavky, minišatičky, sluneční brýle a vyrazíš s přítelem nebo s kámoškama k vodě. Můžeš se pobavit na párty anebo omrkneš novinky v nákupních centrech. Tohle období rychle uteče a přijde „nudná“ zima.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Během roku můžeš podnikat spoustu věcí. Na jaře jezdíš na kole, provětráš in-line brusle, anebo jen tak relaxuješ. V létě na sebe hodíš plavky, minišatičky, sluneční brýle a vyrazíš s přítelem nebo s kámoškama k vodě. Můžeš se pobavit na párty anebo omrkneš novinky v nákupních centrech. Tohle období rychle uteče a přijde „nudná“ zima. Jak si zpříjemnit dlouhé nudné období, kdy musíš být zachumlaná v teplé bundě a rukavicích? Vyraž na hory!

Na horách si můžeš užít hromadu zábavy a zažít několik zajímavých momentů s klukama.

Na horách si můžeš užít hromadu zábavy a zažít několik zajímavých momentů s klukama.

S kým jet na hory?

Je jedno jestli vyrazíš na hory s partou, třídou ze školy nebo kámoškou. Na hory můžeš jet i s přítelem. Všechny varianty mají svoje plusy :-) . A pokud právě máš kritické období ve vztahu, tak zrovna hory ho můžou vyřešit. Nezbavíš se všech problémů, ale uvidíš svého miláčka v pravém světle. Podobná věc se mi stala, takže jsem se o ní rozhodla podělit s Kámoškou.

Balení a balení

Balila jsem si věci. Říkala jsem si, že na hory přece nepojedu jako polský zájezd. Stačí věci na svah, oblečení na poflakování po chatě a taky pár lepších kousků na párty. A nejdůležitější věc do hor – lyže. Napadlo mě, jak asi při balení věcí na hory přemýšlí kluci. Do auta s tehdejším přítelem jsem se prakticky nevešla. Koho by napadlo vyrazit si na hory v polobotkách jako do tanečních? Mě teda rozhodně ne. Když jsem se poskládala na třetinku zadního sedadla, s báglem na klíně (díkybohu lyže se vešly ještě na střechu), říkala jsem si, že už mě snad nic nepřekvapí.

Co vzít s sebou na hory?

Člověk, který jede na hory na pár dní, si vezme hygienické potřeby. Tzn. kartáček, pastu, deodorant, šampon, kondicionér a gel na vlasy. Když jsem viděla, jak přítel loví z báglu dárkové kosmetické sady, braly mě mrákoty. Na dotaz, proč toho tak má tolik, mi řekl, že se nemohl rozhodnout, kterou sadu vzít. Tak si vzal radši všechny. Ale ty mašle mi vysvětlit nedokázal. Vybalování pokračovalo: troje lyžařské kalhoty, čtyři svetry (jeden příšerný s králíčkem), další dvě bundy, mikiny a spodní prádlo. Když vytahoval svetry, zeptala jsem se ho, co to má být. Odpověď: „Přece svetřík, ne?“ A proč tolik? No přece kdyby v chatě netopili. V tu chvíli mi začalo svítat. Věci na hory mu balila jeho maminka v důchodu. Také vylovil naprosto příšerné trenýrky, asi o tři čísla větší. Prý mu je koupila maminka, aby měl s sebou teplé prádlo. Prostě typický mamánek.

Co tě může potkat na horách?

Tomáš jel na hory poprvé v životě. Já se nepovažuji za super lyžařku, ale na hory jezdím, lyžovat umím a neohrožuji ostatní. První jízda na kotvě byla strašlivá. Zbývalo nám několik metrů k výstupu a byla vidět bouda pro vlekaře. Připravovala jsem si hůlky, ale nečekala jsem, že Tomáš vyskočí. Kotva se mi ale zahákla o nohu a zapíchla do kapsy na kalhotách, takže jsem se nedokázala vymotat. A tak jsem letěla … Bouda budka se blížila víc a víc. Otevřely se dveře, vlekař vyšel ven, protáhl se. Chtěl si nasadit sluneční brýle a rozhlédnout se po zasněžených horách. A v tu chvíli se na něj řítí ječící stvoření, šermující hůlkami na všechny strany. Na poslední chvíli uskočil. Já jsem urvala kotvu a zapadla do závěje. Když jsem se vyhrabala na nohy, vlekař se vzpamatovával ze šoku a nepříčetně na mně řval. Tomáš se smál tak, až jsem o něj chtěla přerazit hůlku.

Jak z telenovely

Párkrát jsme sjeli svah a Tomáš se rozhodl, že se mi bude věnovat. V duchu jsem si říkala – to jsi uhodl. Takže jsem čekala připravená ke startu. Ujela jsem mu a zmizela ve frontě na vlek. Takhle se mi dařilo prchat asi hodinku a půl. Hysterická scéna v chatě proběhla podle očekávání. A já si čím dál víc uvědomovala, že s takovým klukem dál být nechci. Nakonec jsme do konce pobytu lyžovali každý sám. Pro jistotu i na jiné sjezdovce. Na jedné se ke mně přidal jeden lyžařský instruktor. Cestou nahoru jsme si perfektně popovídali. Hlavně mě zajímaly zážitky s jeho žáky. On se jen zasmál, že on si legraci užije taky, ale nejvíc vlekaři. A zrovna jeden jeho kamarád mu na pivku vyprávěl, jak ho tady nějaká holka málem sestřelila kotvou…

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Patty

    wow =)