Když jsem zjistila, že můj nejvěrnější miláček chodí pravidelně do jednoho bordelu, byla jsem absolutně v šoku. Stal se pro mě zrůdou. Nedokázala jsem se mu podívat ani na vteřinu do očí. Tahle zrada mě zasáhla. Vždyť mu v našem vztahu snad nemohlo nic chybět. Náš sex podle mého názoru nebyl nudný a měli jsme ho pravidelně. Možná to ale byla ta největší chyba.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Když jsem zjistila, že můj nejvěrnější miláček chodí pravidelně do jednoho bordelu, byla jsem absolutně v šoku. Stal se pro mě zrůdou. Nedokázala jsem se mu podívat ani na vteřinu do očí. Tahle zrada mě zasáhla. Vždyť mu v našem vztahu snad nemohlo nic chybět. Náš sex podle mého názoru nebyl nudný a měli jsme ho pravidelně. Možná to ale byla ta největší chyba.

Kuba se mě snažil přesvědčit o tom, že naše milování nemá s jeho výlety do bordelu nic společného.

Kuba se mě snažil přesvědčit o tom, že naše milování nemá s jeho výlety do bordelu nic společného.

Drsné probuzení

Po trošku akčním úvodu by bylo možná dobré vysvětlit nějaké detaily. Jakuba jsem potkala v prváku na vejšce a byla to láska na první pohled. Netrvalo dlouho a začali jsme společně bydlet. Rok vztahu utekl jako voda a třebaže už mi spadly růžové brýle, tak byl pro mě vztah bez nějaké vážnější chybičky. Jasně, čas od času jsme se kousli, ale většinou kvůli nějaké malicherné hlouposti. Sex s ním mě bavil a zdálo se mi, že ani on si nestěžuje. Už jsme se v postýlce znali, takže jsem moc dobře věděla, co má rád. Někdy jsem sice řekla, že nemám na dovádění náladu, ale vždy jsem k tomu měla pádný důvod, ať už šlo o zdravotní stav nebo celkovou únavu. Opravdu nepatřím k těm, které si vymýšlí bolest hlavy apod. Náš vztah byl zkrátka moc fajn. Vycházeli jsme si vstříct.

Kubo? Ty parchante!

Většinou jsme na akce chodili společně a měli jsme společné kamarády. Asi jako každý chlap, tak i ten můj je blázen do fotbalu. Já tohle nadšení nesdílím. Když se hrál zápas, nechala jsem Kubu jít s kamarády koukat do nějaké hospody a já se vydala na dámskou jízdu. Nutno podotknout, že jsme nebyli takový ten pár, který si každých pět minut píše SMSku. Zkrátka jsme si důvěřovali a měli jasně stanovená pravidla. Věrnost je pro mě jedním z hlavních pilířů kvalitního vztahu. Po pár vínkách jdu s kamarádkami na noční tramvaj. Naneštěstí naše cesta vedla kolem jednoho nočního podniku pro pány, ze kterého zrovna vycházela trojice značně hlasitých frajírků. Řekla jsem si, že jsou to pěkní zoufalci a šla dál. Jenže v tom jsem si všimla, že v téhle vykutálené trojici ubožáků se nachází i můj milovaný Kuba. Ten, kterému jsem tak moc věřila!

Já nic, já muzikant

Asi radši ani nebudu popisovat hádku, která před tím červeně osvíceným podnikem proběhla. Šla jsem spát na několik dní ke kamarádce. Kuba mě neustále psal a snažil se mi dovolat. Marně! V té době jsem ho opravdu začala nenávidět, hnusil se mi. Nakonec jsem se pochopitelně do našeho společného hnízdečka poflusané lásky vrátila. Diskuze nabírala na otáčkách! Pochopitelně se mě snažil přesvědčit o tom, jak se byl jen podívat. Nevěřím mužům a neměla jsem důvod věřit ani jemu. Chtěla jsem znát pravdu. Doopravdy nevím, jak se mi povedlo ho takhle rozebrat, ale ve výsledku mi popsal vše – do detailu!

Nesahej na mě hnusáku

Vysvětloval mi, že je to pro něj pouze způsob, jak se odreagovat. Omlouval se a sliboval. Prosil a škemral. V té době jsem ho absolutně nechápala a nedokázala jsem si vysvětlit, jak může být chození za k*rvama pro někoho odreagování. Proč nemůže třeba radši hrát na počítači? Nebo koukat na péčko? Trvalo několik dlouhých a značně chladných týdnů, než jsme si vše alespoň trošku vyříkali. Během té doby pochopitelně nebyl absolutně žádný tělesný kontakt. Nechtěla jsem Kubu ztratit, protože nějaký hlásek uvnitř mě mi pořád šeptal, jak moc ho miluji. Mozek ho ale nesnášel! Po třech měsících jsem ho poslala na kompletní testy. Výsledky ukázaly, že je zdravý. Možná se vám zdá, že teď dost velkou část přeskočím, ale asi to tak bude lepší, protože každá z nás je jiná. Každá z nás si věci řeší dle svého uvážení. Třeba mě odsoudíte a nazvete hloupou husou, ale s Kubou jsme společně už skoro čtvrtým rokem a plánujeme miminko. Nikdy jsem ho nepovedla! Budu moc ráda, když mi do diskuze napíšete vlastní názor či zkušenosti. Vyrovnat se s realitou pro mě nebylo lehké. Teď už ale věřím, že mi Kuba nelže. Zdraví vaše Lenka.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • B.

  Já se o jeho chození do brodelu dozvěděla v 8.měsíci těhotenství. Je to něco odpornýho, co se nedá odpustit, chce se mi z něj zvracet, pokaždý, když ho vidím. Hlavně to nechápu, myslela jsem, jak jsme štastný. Alibi si zařizoval u bráchy, takže jsem za blbku i před rodinou. Nicméně s ním nadále zůstávám. Bez lásky, důvěry, sexu, jen kvůli Ríšovi, aby měl tátu..

 • tezzz

  Dámy, já jsem vdaná, myslela jsem, že šťastně, máme 4 letá dvojčata a zjistila jsem před rokem totéž….složilo mě to…dodnes to nechápu….vztah je narušený, i když sex je, tak mám pocit, že už to všechno táhnu sama, ne ve dvou…je to moc smutné… navíc, můj manžel to nebere jako nějakou vinu,….když byl bez partnerky, chodil do bordelu pravidelně a přijde mu to normální!!!!! máme děti, takže mi teď nezbývá, než s tímhle žít, ale je to největší zklamání v mém životě….

 • Lenka

  pri hledání řešení nalézám rozmanité problémy ve vztazich-nojo, kazdy mame neco. Zná někdo co je to zavislost na masturbaci u porna? Jak by vám bylo, kdyby váš přítel neustále dával přednost sám sobě u porna, než aby měl sex s vámi?a když už ho k tomu možná i donutíte, tak jste mu k nicemu, protože s vámi se neudělá a radsi se poběží zamknout na wc s telefonem..a nezajimá ho jak se citite vy, co potrebujete..reseni prestat nepripada v uvahu, doprošování, výhružky, výčitky, nic nemá smysl…spousta holek toto trpí a další část takový vztah raději ukončí..nechci takhle žít, nechci sdi hledat milence, ale ani být bez nej nebo si zvykat na jinýho, ani být sama..ale tohle je zdrcující..prostě mu na mě nezáleží, ale proč se mnou tedy je a proč se ke mě vrací???
  Lenka

 • http://looking-in-the-city.blog.cz/ Cassie

  Nechápu názory některých lidí, že jít do bordelu je normální. Samozřejmě tam nejde o city, po téhle stránce je to jistě dobré, ale na druhou stranu je to nemorální, odporné a navíc by mohl přitáhnout nějakou nemoc. To už bych byla radši, kdyby se vyspal s nějakou normální holkou a ne s kurv*u, ale stejně bych mu nejspíš nedokázala odpustit, to by musela bejt jó velká láska.

 • http://www.aluska.org Alue

  Tohle bych já osobně nepřekousla. Překousla bych úlet s nějakou jeho kámoškou, nebo bývalkou, jsme jenom lidi a nikdo není ničí majetek, ale takhle souložit s cizím člověkem je humus.

 • Káťa

  Já Tě naopak obdivuju, že jsi to dokázala překonat a vztah vám funguje. Je těžké odpustit, ale ještě mnohem těžší zapomenout. I já si v jednom bývalém vztahu prožila peklo, když mi dotyčný přitáhl ošklivý suvenýr, naštěstí léčitelný. Tehdy jsem ho nenáviděla, ale byla jsem tak slabá a tak jsem se styděla, že jsem od něj neodešla. Po několika letech, když jsem se postavila na nohy, jsem ho stejně opustila, ale bohužel mi z toho zůstaly velké psychické následky, které zničily i můj další vztah.
  Jestli to přestane dělat nebo nepřestane asi neposoudím, když ho neznám. Hlavně aby ti domů něco nepřitáhl, jak už tady někdo psal…

 • Ivetka

  To, že si občas muž zajde zařádit do bordelu nemá pro mě nic společného s nevěrou. Pokud by si našel milenku a trávil s ní např. víkend nebo jí psal 10 SMS denně, to už je jiná. Ale za trochu zábavy udělat takové rodeo, to by mě ani nenapadlo.

 • evona

  Je to Tvoje věc, takže když ses s ním rozhodla být, buď. Ale taky si myslím, že s tím nepřestane. Až se otřepe a až si mírně zevšedníte – a to se stane – chodit tam zas bude. Otázkou je spíš to, aby Ti doma něco nepřitáh…

 • Misa

  Je to podle me nevera jako kazda jina. Nemyslim si, ze ma cenu nekoho dal kontrolovat jak pise Lukas, bud odpustis a zapomenes, nebo to nema smysl v takovem vztahu dal byt..nikdo neni bez chyby a kazdy ve vztahu nekdy zalze nebo udela neco, co toho druheho boli..asi je lepsi koukat na ty hezci kvality partnera a pokud opravdu stoji za to, tak odpustit a to nejdulezitejsi i zapomenout..jinak nechapu nazor, ze je to jen sex..jak by se to libilo chlapum, kdybychom my holky chodily do bordelu s chlapama a vymlouvaly se na to, ze je to jen sex a ze potrebujeme obcas nejakou tu zmenu a neco noveho??!! Stve me , ze u kluku se to tak lehce prejde, protoze to je prece “jen chlap”..neni to fer..ale to je jen muj nazor:-)

 • Bara

  já plně souhlasím s Hankou Doll H. taktéž si myslím, že když chlap čas od času zaskočí do bordelu nic se neděje, je to lepší než kdyby si nějakou ženu vyhlídl někde na diskotece, v baru apod. a skočil s ní do postele i kdyby jen na jednu noc, to bych za podvod považovala. Ale návštěva veřejného domu je pro mě obchod, kde se “neberou” city.

 • Lukáš

  Souhlasím s Karolínou “jakmile to udělá jednou,udělá to i znovu…”
  -Pokud to nemá nějaké rozumné vysvětlení.
  Jelikož vás neznám, nemohu vám toho více říct, ale když jsi se rozhodla zůstat v tomto vztahu, tak ho zkus někdy překvapit (zkontrolovat) jestli tě třeba znovu nepodvádí. Když s ním chceš zakládat rodinu, měla by sis být jistá na 100%, že už tě nikdy nepodvede a jestli je opravdu ten pravý.

  Hodně štěstí,
  Lukáš

 • http://hankadoll.blog.cz/ Hanka Doll H.

  Tohle pro mě není nevěra. Jen sex. Já ho plně chápu, ikdyž je člověk ve vztahu kde mu nic nechybí je to s jiným člověkem jiné, nové, a více vzrušující. A pokud je to slečna které zaplatí za to aby se mu hodinku nebo více věnovala, jen to jen potěšení. Kdyby se můj přítel ale scházel s někým dlouhodobě a už by v tom byly city, je to pro mě nevěra. Já bych asi taky nedokázala být někomu už stoprocentně věrná, a byla bych ráda že si zaplatil, že nechtěl milenku:-)

 • http://www.fa-bulous.blog.cz Karolína

  já osobně bych nikdy nevěru neprominula, jakmile to udělá jednou,udělá to i znovu…takze to j muj nazor.Tomu chlapovi bych pak uz neverila..