Trápí tě, že tvůj klitoris je velký? A jaké rozměry má klitoris vlastně mít? Na tyto trápení a otázky odpoví následující článek, který by ti měl v první řadě otevřít oči a ukázat, že každá žena je doopravdy jiná. Obrací se na mě velké množství dívek s problémy ohledně vzhledu vagíny, stydkých pysků a v neposlední řadě i klitorisu. Tak jak to tedy je?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přijde ti, že je tvůj klitoris moc velký? Odhal všechna jeho tajemství a poznej tak své tělo se vším všudy.

Přijde ti, že je tvůj klitoris moc velký? Odhal všechna jeho tajemství a poznej tak své tělo se vším všudy.

Klitoris pod drobnohledem

Klitoris (nebo také poštěváček) je součástí ženských pohlavních orgánů, přičemž hraje velmi důležitou roli při sexuálním dráždění a orgasmu. Když jsi vzrušená, klitoris se zvětší, za čímž stojí topořivá tělíska. Je to dost podobné jako erekce penisu u mužů. Chvilku před vyvrcholením je prokrvení a zvětšení ještě intenzivnější. Většina klitorisu je tak jako tak schovaná, ven kouká pouze tzv. špička.

Kde je klitoris?

Vzpomínám si na jeden dotaz z časopisu Bravo, kde se čtenářka svěřovala s tím, že se jí spolužáci posmívají, protože má klitoris na zádech. Tam ho ty ale určitě nehledej, poštěváček (jeho viditelná část) je umístěn těsně nad poševním vchodem blízko místa, kde dochází ke spojení malých stydkých pysků. O nich jsem psala již v článku Když jsou malé pysky velké. Špička poštěváčku je částečně nebo zcela zakryta předkožkou. Když tak nad tím přemýšlím, jedná se doopravdy o takový náš ženský penis :-) .
Ženské pohlavní orgány

Jak by měl být velký klitoris?

Pro velikost poštěváčku doopravdy neexistují žádné standardy, nicméně nejčastěji se jeho velikost přirovnává k malému hrášku. Nezřídka je při vzrušení klitoris “dlouhý” i více než centimetr. V některých pornofilmech jsou ženy s opravdu velkým klitorisem, což je důkaz toho, že i to některé muže vzrušuje. Nejdelší změřený klitoris měla údajně žena z Vídně – měřil neuvěřitelných 30 centimetrů!

Konec trápení

Stále si myslíš, že je tvůj klitoris strašně velký? Odlišnosti ve velikosti klitorisu jsou absolutně normální a pokud se nejedná o nějaký extrém (viz třeba žena z Vídně), nemusíš se ničím trápit. Ostatně i muži mají různě velké penisy. Poštěváček je centrum rozkoše a žádná žena by se za něj neměla stydět.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • TheUnreal

  To je na tobě… začni s něčím menším a postupně zvětšuj

 • kocůr

  Janino, kdyby si mi ho svěřila na pomazlení, oba by sme si užili.
  ozvi se na irumator@seznam.cz

 • petr

  chci te

 • Janina

  Já ho mám taky trochu větší a musela jsem s ním na uvolnění k doktorce. Bylo to s lokálkou a pak jenom pár minut. Dole bylo pár stehů a první dny byl klitoris šíleně citlivý ale vše se vrátilo do stavu, který je víc než uspokojivý. Asi tak o sto procent než před tím, nemluvě o hygieně a tom pocitu vzdušnosti.

 • milan

  čím větší klitoris a pysky,tim lepší.sex neznamená jen čurákv kundě,ale to jsou i prsty a jazyk.je jednojak velký je klitoris.

 • Martin Berla

  musiš najit nekoho komu se to libi ,jako treba mě,ozvi se my

 • Toceny

  Mě se velmi líbí velký klitoris a velké pysky. Dal bych snad cokoli za to potkat takovou ženu … toceny@seznam.cz

 • Nell

  Co si při masturbaci strkat tam “dolů”?

 • lucy

  no jasně a co když není velikosti hrášku a není schovanej? to už problém je když je velký že bolí a překáží…

 • prase

  Kuci maj penis holky zase vaginu.