Pokud jde o sexuální hračky a různé experimenty, vždy jsem byla docela proti. Tak nějak jsem si říkala, že není důvod něco podobného zkoušet, když mám doma šikovného přítele. To by ale nesměl můj Tomáš odletět na 10 měsíců do Ameriky studovat a nechat mě napospas sexuálním choutkám a chtíčům. A jaký názor mám teď?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

První zážitky se silikonovým šikulou byly docela vyčerpávající. Nečekala jsem, že to může až tak skvěle fungovat!

První zážitky se silikonovým šikulou byly docela vyčerpávající. Nečekala jsem, že to může až tak skvěle fungovat!

Sex na dálku?

Udržet si vztah na dálku není nic lehkého a každý, kdo si tím jednou prošel, bude určitě souhlasit. Problém může být pár kilometrů! Můj Tomáš ale odletěl do Ameriky studovat (je v Atlantě) a oba jsme hned věděli, že to nebude nic snadného. Dokonce nás napadlo se i rozejít, ale nakonec jsme to riskli. První týdny byly fakt děs. Byla jsem zvyklá se vidět s přítelem každý den, teď mi věnoval jen pár zpráv během týdne, protože neměl moc čas. Našel si i celou řadu kamarádek a přátel, se kterými se fotil a ty fotky dával na svůj Facebook. Zkrátka nic moc, to je vám asi jasné. Pochopitelně mi začal chybět i sex, což jsem nejdřív moc neřešila. Tomáš mě uklidnil ale na Skypu, že já mu taky moc chybím a pokud chci, tak bych měla vyzkoušet třeba vibrátor. Jeho návrh mě dost zaskočil, ale vzrušil zároveň. Pořídila jsem si tedy silikonový vibrátor za nějaké dva tisíce korun v mojí oblíbené růžové barvě (podobný tomuhle) a s nadšením ho vyzkoušela hned další den.

Silikonové vzrušení

Když na to koukám s odstupem času, tak první pokusy byly docela neohrabané. Po pár experimentech jsem ale přišla na ideální metodu, intenzitu vibrací a využila i toho, že můj vibrátor může i do vody. Pokud mohu něco doporučit, nemusíte si vibrátor ihned někam strkat a snažit se jak někde ve filmu pro dospělé. Stačí s ním pouze masírovat citlivá místečka, zvolit si vhodnou funkci a užívat si silikonového povrchu, který je doopravdy velmi příjemný. Když jsem Tomášovi popisovala svoje intimní prožitky s novým „kámošem“ na baterky, byl docela překvapený a říkal, že se moc těší, až si s ním oživíme naše společné dovádění.

Obstarej si rozkoš a styl v jednom!

Hračky do postele většinou nepatří k těm nejlevnějším. Na druhou stanu zrovna vibrátor není něco, co by člověk kupoval každý den a je dobré investovat do kvality. Silikonový vibrátor seženeš v téhle slevě za skvělých 640 Kč. Pokud se stydíš něco podobného kupovat sama, určitě bych na takový “kauf” nenápadně upozornila svého kluka. Nemusím snad připomínat, že právě vibrátor je součástí celé řady sexuálních fantazií mužů a žen. Můj Tomáš se vrací začátkem května, tak jsem docela zvědavá, jestli mi přiveze z Ameriky taky nějaký žhavý dáreček.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Arisu

    Ahoj, můj přítel bude v srpnu taky odjíždět na 10 měsíců do Ameriky, tak jsem zvědavá tak to zvládneme :D

  • Majkl

    vždycky jsem si myslel, že bych na vibrátor žárlil, ale musím proofnout, že po pár zkušenostech s přítulí to tak rozhodně není ….

  • Oranžová

    Vibrator jsem si taky nedavno poridila takovej malickej a jsem moc spokojena. Kdyz se totiz rekne vibrator nebo robertek tak si vetisna holek predstavi neco obrovskeho a zilnateho :D DDDD, ale vibrator muze byt fakt stylovej uz