I když tím moje pověst sexperimentátorky možná utrpí, musím se k něčemu přiznat. Jednu z vůbec nejobyčejnějších sexuálních poloh mám nyní úplně nejradši. Uhádneš proč?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Model erotické podložky loveratorLOVE

Konec sexuálních kotrmelců

Strkat si při sexu nohu za hlavu a dělat stojky v posteli? Tak to může bavit snad jen chvilku. Krkolomné pozice jsou fajn pro začínající páry, ale časem jsem přišla na to, že kvalitní sex rozhodně není o akrobacii. V posteli nejradši střídám několik osvědčených sexuálních poloh. Pravda, možná jsem trošku zlenivěla. Já se ale raději “vymlouvám” na jednu jednoduchou věc – tou je, že se neobejdu bez orgasmu. No a protože je erotická podložka LOVERATOR specialistou na ženský orgasmus, byla jsem zvědavá na základní model loveratorLOVE, který slibuje slast právě při běžných a prověřených pozicích. Pokud nemáš šajnu o tom, co je LOVERATOR zač, jukni na můj první test, kde se dozvíš základní info o tom, proč mě recenze tohohle vynálezu tak moc baví.

Kombinuj k zbláznění

Většina erotických pomůcek je dokonalým zabijákem romantiky. Jen těžko se můžu uvolnit a rozněžnit, když má můj partner v ruce dvaceticentimetrový kus plastu, co zvládá tisíc otáček za minutu. Se sametovou podložkou LOVERATOR je to už jiné, protože k sexu na ní dojde vždy tak nějak náhodou. Tady nemluvím o nějakém vibrátoru ze sexshopu! Na podložku si stačí kdykoli během dne jen tak lehnout a užívat si mazlení s člověkem, se kterým je ti to příjemné. Od něžností a předehry pak už není vůbec daleko ke zkoumání toho, co má luxusní erotická podložka za lubem. I takový technický antitalent jako já si na první pohled všiml, že loveratorLOVE je totiž variabilní a nabízí různé kombinace složení. Co to znamená? Že můžeš snadno změnit úhel a podložení těla, které patří ke klíčovým ingrediencím pro dosažení ženského orgasmu par excellence. Tohle polštář nedovede. Znáš přísloví hovořící o tom, že jak si usteleš, tak si také lehneš? V případě erotické podložky platí, že jak se na ní uložíš, tak si taky užiješ.

Kombinace modelu loveratorLOVE

Zkušený misionář tě přesvědčí

Sexuální poloha misionář má jednu skvělou výhodu. Už jen sebemenší změna sklonu těla vykouzlí nové zážitky. Osobně jsem měla při sexu moc ráda, když mi přítel vložil ruce pod zadeček. Teď tam mám ale LOVERATOR a partnerovo ruce se můžou věnovat něčemu jinému. Hluboké pronikání je v kombinaci s dokonalým podložením těla opravdu návykové a nedokážu odhadnout, kdy (a jestli vůbec) se ho nabažím. Spousta variant pochopitelně otvířá dveře snadnému dosažení ženského orgasmu a poloha na pejska je taky zážitek, kterým se s radostí druhý den pochlubíš nejlepší kámošce. No a tím se dostáváme opět snad k jedinému zádrhelu, které bys mohla erotické podložce LOVERATOR vytknout. Tím je vyšší, cena, ale vzhledem k novým zážitkům, garanci orgasmu a kvalitě bych spíš poukázala na jinou nevýhodu podložky. Jakou? Že z nabídky všech modelů je dost složité si vybrat. Jak už jsem zmínila, já dávám přednost klasickým polohám, takž loveratorLOVE je pro mě trefa do černého. Ehm, to ale neznamená, že bych nevyzkoušela nějaké další.

Užij si klasické polohy jinak

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • M

    zbytečně vyhozené peníze za nesmyslnou pomůcku…