Návodů jak na kluky jsme viděli spoustu. Co návody, jak sbalit nás? Jednou možností je naše řeč těla neboli body language. Jsme vážně tak průhledné?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Naše řeč těla v návodech pro muže

V pánských magazínech se občas objevují různé příručky, díky kterým nás mohou úplně prokouknout. Vážně je to pravda, nebo je to jen takový odhad? Zkus si sama, jestli by to ve tvém případě platilo a kluk by poznal, co máš za lubem.

Flirt
Dostali oni nás, nebo my je?

Starý dobrý známý – oční kontakt

1. Už na první dojem poznají, kdy máš zájem. Stačí, když se mu vícekrát podíváš do očí a on chápe, že máš zájem. Když se na něj díváš často, prý to znamená, že je tak přitažlivý, že už se nemůžeš dívat jinam než na něj. Utvrdíš ho v tom, když se na něj ještě navíc usměješ.

Poznámka: Tak s tímhle souhlasím. Usměvavý pohled k pěknému klukovi většinou značí sympatii a flirt.

2. Ale pokud máš zájem, prý se ti dokonce rozšiřují zornice a více mrkáš.

Poznámka: Toho jsem si sice nevšimla, ale je pravda, že když se nám někdo líbí, nekoukáme na jedno místo, ale očima tzv. těkáme z nervozity. To pak způsobuje i to naše laškovné mrkání – aniž bychom to tušili.

Ženská pýcha – vlasy

3. Když si dívka točí pomalu pramen vlasů, znamená to velký zájem. Zatímco, když si je točí opravdu rychle a netrpělivě, může to značit nudu nebo nejistotu – může to být příliš komplimentů, ale také nesympatie.

Poznámka: Točení vlasů a oční kontakt je podle mě někdy i promyšlená strategie ženy. Ale pokud jsou pohyby jaksi trhané, myslím si, že to také může být její nervozitou nebo tím, že má nízké sebevědomí a bojí se ukázat.

4. Zatímco, když žena pohodí hlavou tak, jako by si přehazovala vlasy z ramene, prý to znamená přímo: jsem sebevědomá; vím, že jsem sexy; musím se ti líbit a určitě mám zájem

Poznámka: Podle mě to přesně tohle značit může, pokud je to spojené s tzv. lišáckým úsměvem a pozvednutým obočím, ale taky to může být prostý zvyk.

Rty míří přímo na sex

5. Pokud sevřeš horními zuby dolní ret, tak to znamená, že tě ten druhý velmi přitahuje. Dokonce tě dokázal i vzrušit a vzbudit touhu po sexu. Také se ale říká, že se snažíš ve druhém vzbudit dominanci a sebe dostat do té poníženější pozice.

Poznámka: S tím souhlasím napůl. Pokud si nekontroluji suché rty nebo lesk na rty, tak to znamená, že ten druhý je vážně atraktivní. Ale se submisivitou si nejsem tolik jistá. Myslím si, že to může být i naopak.

Že by měli pravdu?

V něčem se určitě nespletli, ale myslím, že tyhle návody nepotřebují ani kluci ani holky. Jedinou nejlepší radou je: buď uvolněná, všímavá a sebevědomá tak akorát. Zkrátka všechno znáš. Jen tak bude vše platit tak, jak to budeš opravdu vnímat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář