Masturbace už dávno není jen klučičí záležitost, ba naopak! Našemu tělu prospívá a má blahodárný vliv i na mnoho dalších věcí. Dělají to téměř všichni a vůbec nezáleží na tom, zda jsou zadaní či ne. Masturbace zkrátka patří k životu a je přirozená, tak proč chodit okolo horké kaše. Pokud sis k ní zatím nenašla cestu, o mnoho přicházíš.

avatar

Leona Plášilová
Aktivní blogerka a milovnice módy.

Masturbace může být skvělým zdrojem uvolnění, které prospěje nejen tělu.

Masturbace může být skvělým zdrojem uvolnění, které prospěje nejen tělu.

K čemu všemu je dobrá

Čemu všemu vlastně masturbace prospívá, o tom by se dala napsat kniha. Je ovšem jasné, že na prvním místě bude poznávání svého těla, od kterého se pak odvijí i všechno ostatní. Jen těžko dosáhneš orgasmu s partnerem, když sama nebudeš vědět, jak na to. Nepropadej depresi, pokud se ti to nepovede napoprvé. Užívej si slatných pocitů a k orgasmu se jistě brzy dopracuješ. Naučíš se také lépe ovládat moment vyvrcholení a tím si pak budeš moci dopřávat až o několik vteřin delší orgasmus. A v neposlední řadě je masturbace skvělým lékem na spaní ;-)

Jak správně na to?

Není přesný recept na to, jak se “udělat”, ale přece jen pár obecných rad existuje. Již dříve u nás na webu vyšel článek Jak na ženskou masturbaci, kde se dočteš podrobnosti. Vychytej chvilku, kdy na to máš opravdu chuť (u většiny lidí je to večer), zamkni se nebo se ujisti, že tě nebude nikdo rušit a jdi na to. Klidně si vezmi zrcátko a chvilku se tam dole prohlížej, abys věděla, co vlastně děláš. Dobrým pomocníkem ti může být i sprcha. Pokud nemůžeš přijít na ty správné myšlenky, vzpomeň si na nějakého kluka, který tě již od pohledu přitahuje a představuj si, jaké by to asi bylo, kdyby tu zrovna byl.

Společná masturbace s partnerem

Přepadl tě pocit, že už to ve vašem vztahu není jako dřív? Navrhni svému miláčkovi společnou masturbaci. Oba od sebe můžete okoukat, co se tomu druhému líbí a snáze se tak přivést k vyvrcholení. Navíc tvůj partner jistě ocení, že se před ním nestydíš a dokážeš se uvolnit. Místo předehry ideální!

Častá masturbace škodí?

Snad od nepaměti koluje mýtus, který tvrdí, že častá masturbace tělu škodí. Vědci ale dokázali, že mnohem více je nezdravé nemasturbovat vůbec, než masturbovat nadměrně. Navíc téma nadměrné masturbace se týká spíš opačného pohlaví, protože my holky jsme v tomhle přece jenom trochu náročnější a nezvládáme to všude, nemám pravdu?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář