Chceš blížící se volné svátky prožít se svým partnerem opravdu žhavě, zlobivě a za doprovodu bouřlivých zážitků? Vyzkoušej tyhle tipy, které tě nenechají chladnou.

Máš chuť zlobit? Jsou tady hravé dárečky!

Ve volných svátcích budete mít dostatek času na to, abyste si mohli užít pikantních hrátek, které mohou končit až k ránu. Přichází i vhodný čas na experimenty a toho je třeba náležitě využít. A jak? Zapojte do svého sexu šikovné hračky, jež mohou být pro vás i tím nejlepším dárkem.

Mysli na sebe i na něj

Chcete si k Vánocům nadělit erotické hračky, ale lámete si hlavu s tím, jaké zvolit? Podívej se na výběr tří hraček včetně tipů, jak je použít v praxi. A nemusíš se bát, uspokojení totiž přinesou vám oběma.

Vibrační vajíčka

Vibrační vajíčko je žádanou a velmi vzrušující hračkou, jež by vám rozhodně neměla chybět. Stimulovat s ním totiž můžeš sebe i svého kluka. A jak vibrační vajíčko například použít?

Vibrační vajíčko uveď do chodu a zasuň do pochvy. Poté vyzvi svého kluka k orálku a nech ho, aby tě prsty hladil okolo poševního vchodu. Během chvíle tě možná překvapí tak silný orgasmus, na který jen tak nezapomeneš.

Vibrační vajíčka
Vibrační vajíčka se vyrábí nejen v různých barvách, ale také třeba s dálkovým ovládáním.

Nebo svému příteli dopřej orálek i s vibračním vajíčkem. Nejdřív ho pěkně připrav a až bude opravdu nažhavený, začni ho stimulovat vibračním vajíčkem. Jezdi mu s ním po varlatech a hrázi, ale s orálkem nepřestávej. Možná ani nemrkneš a tvůj kluk bude v extázi. Divoký sex můžete zažít i v případě, kdy ve vagíně budeš mít jeho penis a v zadečku vibrační vajíčko. Nebo i naopak. Pro oba to totiž bude znamenat obrovskou slast, která skončí výbuchem.

Erekční kroužky

Dalším favoritem je erekční kroužek. Proč? Protože tvému klukovi zajistí pevnější erekci a jeho penis se stane citlivější. Tebe pak bude při sexu příjemně dráždit na klitorisu, což je bezva kombinace. A jak na to?

Erekční kroužky
Pevnější erekce je předpokladem pro dlouhotrvající postelové dovádění se šťastným koncem.

Nasaď svému klukovi na penis erekční kroužek a nech si jím při sexu stimulovat svůj klitoris. Až se přivedeš k orgasmu, přesuň se k jeho penisu, který bude mimořádně citlivý. Věnuj se jeho penisu, masíruj mu varlata i hráz. Neboj se použít zlehka i své zoubky. Pokud to zvládneš, použij i vibrační vajíčko. A výsledek? Jeho maximální spokojenost z prožití silného orgasmu.

Venušiny kuličky

I venušiny kuličky vám mohou oběma dopřát nevšední zážitek. Venušiny kuličky totiž můžeš použít i během sexu, kdy zažiješ dvojí stimulaci – od kuliček a přítelova penisu. Když budeš při sexu stahovat a povolovat pochvu, bude tvůj kluk více než nadšený. Dráždit ho totiž budou tvé stahy i kuličky.

Venušiny kuličky
Nevšední zážitek je při použití kuliček zaručen.

Nechybí vám nápady a chuť experimentovat? Pak spojte klidně tyto hračky dohromady a zažijte bouřlivou rozkoš, po které budete znovu a znovu toužit. A co říct na závěr? Přeji krásné, eroticky nabité, svátky!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář