Když jsem začínala s Honzou před šesti lety chodit, vážil při své výšce 180 cm přibližně 85 kg. Nikdy to nebyl žádný drobeček, ale já mám ráda vedle sebe chlapa. Dneska je mi 21 let, náš vztah se tak nějak přechodil a já navíc mám čas od času sex s tlusťochem, co váží lehce přes 120 kg! I když v něm pořád vidím velkou oporu a životní lásku, jeho postava mě prostě už nepřitahuje.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Váha 120 kg při výšce 180 cm je už sakra vidět. V posteli jsem se musela rozloučit s velkým množstvím poloh.

Váha 120 kg při výšce 180 cm je už sakra znát. V posteli jsem se musela rozloučit s velkým množstvím poloh.

Jak se mohl takhle vyžrat?

Asi to taky znáte. Když začnete s někým chodit, tak se na nás ta spokojenost podepíše. Já za těch pár let taky přibrala pár kilo, nejsem už žádná teenka, co vážila pod 50 kg. Jsem prostě dospělá ženská, ale i tak si na svou váhu dávám pozor. Honzu jsem pochopitelně za ty léta dost rozmazlovala. Pekla mu, připravovala svačiny, kupovala mu sladké dárečky a tak dále. I tak jsem se ale celou dobu snažila vést ho k aktivnímu životu. Když vážil lehce pod metrák, přišla jsem s nápadem na zdravou stravu. Chvilku to zkusil, ale venku si stejnak koupil třeba čtyři cheesburgery, zmrzku a zapil to kolou. Několikrát jsem ho načapala a vzdala to. Snažila jsem se ho přihlásit i do pořadu “Jste to, co jíte”, ale byla z toho jen obrovská hádka a výčitky. Pochopitelně nezapomněl zmínit, že já už taky nejsem zrovna nejhubenější. Zabolelo to a já šla dál.

Sex s tlustoprdem je noční můra

Naše postelové hrátky mě bavily a bavit by mě nepřestaly, kdyby se obezita mého miláčka nepodepisovala negativně na jeho výkonu a dejme tomu estetické stránce našeho sexu. V poslední době je to ale už doopravdy nesnesitelné. Přes tu jeho vanu se k sobě není někdy lehké dostat, takže se náš sex omezil na několik pro něj pohodlných a pokud možno nevyčerpávajících poloh. Navíc nic nevydrží, hned se potí jak čuně a já už hodně dlouho nezažila pořádnou jízdu, pokud mi rozumíte. Vždycky jsem partnera ráda hladila po celém těle, dávala mu polibky na všechna místečka. Líbat zpocené špeky a hladit panděro ale vážně není sexy. Spíš mě to absolutně vypne. I tak se ale snažím dopřávat našemu vztahu sex aspoň dvakrát do týdne.

Anketa

Dokážeš si představit sex s obézním klukem?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Nevěra nebo dieta?

Chybí mi hezké tělo v posteli, třebaže si jinak s Honzou v rámci možností a vzhledem k délce našeho vztahu rozumím. Nikdy jsem ho nepodvedla, takže si nyní připadám, že mi tak nějak ujíždí vlak a všechny svoje nejlepší léta jsem věnovala člověku, co se ani nesnaží být pro mě trošku atraktivní. Nechci do něj rejpat každej den, jen mě prostě fakt mrzí, že se nesnaží. Hlavou se mi před spaním vždy honí různé myšlenky. Jedna z velmi frekventovaných je zkusit být nevěrná. Boj s Honzovo špeky jsem vzdala, protože on sám na své obezitě nic špatného asi nevidí, nebo o tom alespoň se mnou nehodlá vůbec mluvit. Pokud mi dokážete poradit, jak člověka bez vůle v takhle dlouhém vztahu donutit hubnout, budu vám moc vděčná. Já jsem totiž už všechny své trumfy z rukávu vytáhla.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Bubák

  Debilita tohle. :D rozesmáli jste mě.. Dát sem takovýhle článek mužou jen zakomplexovaný lidé! Kdyby některá z mých kamarádek řekla o svém parterovi, že je tlustoch, tak bych jí vrazila..

 • Melanie

  Člověk musí hlavně sám chtít. Já měla podobný problém, i když ne až takového rázu. Smutné bylo, že se ten kluk začal snažit zhubnout, až když jsem ho opustila… ale zafungovalo to a snažil se mě pak získat zpět, tentokrát s vypracovanou postavou.

 • zdenek

  zhubnout neni zadna sranda, vim to ze sve zkusenosti a i potom kdyz uz si zhubnul chce to pevnou vuli vahu udrzet. ja byt tebou bych mu to rekl narovinu – a uvidis jestli to pro tebe (ale taky pro sebe chce udelat ) vymluvy ze to nejde jsou pouze vymluvy. jde to, ale chce to velke sebezapreni. odmenou ti bude clovek ktery, pokud to dokaze tak budes vedet ze za neco stoji…

 • deeres

  Pořiď mu psa, sportovní rasu, on už hok pohybu donutí!

 • http://kristybendy.blog.cz kikča

  A co hubnout společně? Já vím. blbý, ale co bys čekala od třináctiletýho prcka?

 • Petrush

  Já bych mu zkusila navrhnout spíš ňákej sport. Nejenom by zhubnul, ale dostal by se do kondice i přes to, že by se nemusel vzdát svejch laskomin :)

 • danis

  u člověka záleží na tom co je uvnitř a ne jak vypadá, ale tvůj přítel není tento případ. On ví že není pro tebe atraktivní, tak by bylo správné kdyby to napravil. Jenže když už to ví a nic pro to nedělá měla bys mu říct, že se ti to nelíbí a pokud se to nebude snažit napravit tak má se sexem zatím utrum, a to ho donutí aby s tím něco dělal. Taky bych nechtěla sex s člověkem který mě absolutně nepřitahuje. A jestli to bude dál jednoduše ignorovat tak si dejte pauzu a ty mu budeš určitě po čase chybět a začne se snažit.
  PS: Ale myslím si že nevěrou se nic nevyřeší.

 • http://www.aluska.org Alue

  Já bych to postavila na nějakém moudru: ,,Když někoho miluji, miluji ho takového, jaký je, se vším všudy.” – A pokud je tu něco, co mi ubližuje a co na něm nepřekousnu, asi bych se taky začala dívat někde jinde.
  Umím si to představit a úplně to chápu, taky by mě to trápilo, ale ne spíš ty špeky, nejvíc by mě trápilo, že se to nesnaží napravit… právě ta pohodlnost by mě asi hnala do náruče někoho jiného.