V našem holčičím světě existují kromě těch “růžových” věcí také věci tmavé, ale zato jsou zatraceně sexy. Mezi ně patří “Bad Boys”, v překladu zlobiví kluci, kteří jsou povětšinou charismatičtí, sebevědomí a tajemní.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

V našem holčičím světě existují kromě těch “růžových” věcí také věci tmavé, ale zato jsou zatraceně sexy. Mezi ně patří “Bad Boys”, v překladu zlobiví kluci, kteří jsou povětšinou charismatičtí, sebevědomí a tajemní. Možná i ty budeš mít někdy rande s takovým týpkem a kámoška ti řekne, jak upoutat jeho pozornost, zkrotit ho a rozluštit všechna jeho tajemství.

Když kluk tak trošku zlobí, je to pro nás holky většinou atraktivní záležitost. Kdo by chtěl úplného andílka?

Když kluk tak trošku zlobí, je to pro nás holky většinou atraktivní záležitost. Kdo by chtěl úplného andílka?

Je to hajzlík

Máš-li ve svém okolí kluka, který se ti tak zatraceně libí, ale ty nejsi odhodlaná, nebo možná právě s tím klukem máš vyjednané rande, měla by jsi něco vědět. Tihle kluci chtějí, aby byla holka samostatná a dokázala se sama o sebe postarat. Povětšinou takoví kluci nosí džíny, pevné boty a kožené bundy. A pokud zrovna nejezdí na motorce, pak milují nablýskané kabriolety. Další věc, kterou by jsi o těchto typech měla vědět, že jednoduše milují zábavu bez závazků. Nerandi proto s takovým klukem, pokud hledáš dlouhodobý vztah, protože jestli ti i on sám prozradí, že si rád užívá, nebude řeč o žádném vztahu. Avšak tihle kluci zajišťují pestrý program, takže sexy šaty, bavit se a jde se na věc!

Bad boys si žádají bad dresses

V žádném případě to neber tak, že ti radím, aby jsi se zahazovala s klukama, kterým jde jen o jedno, ale pokud i ty vyhledáváš stejný druh zábavy, proč ne. V každém případě je to tvůj život a tvoje rozhodnutí. Kluci, kteří si mohou dovolit drahou motorku, nebo drahé auto většinou nebudou posedávat v nejlevnější restauraci ve městě, proto je důležité se na večer pořádně obléknout. Určitě zaboduješ černými sexy šaty bez ramínek, které mají dostatečně dobrý sed (na motorku, třeba). Vysoké podpatky na platformě či lodičky jsou dobrým doplňkem k sexy looku. A pokud se společně půjdete projít po měste, neber si příliš vyzývavé oblečení, ale vklouzni do pohodlných džínů, hedvábné halenky či třpytivého topu. Třešničkou na dortu může být právě kožená bunda či kovbojské boty. A co vlasy? Ty nos buď rozpuštěné, nebo je nech se “válet” na jednom z rameni.

Bad make-up není make-up špatný

Pokaždé to však nemusí znamenat, že takoví kluci o vztah nestojí, jen je musíš mít pořádné prokouklé a včas poznat, zda do toho investovat tvůj drahocenný čas, či je to jen jeho ztráta. Až půjdeš s klukem ven, můžeš dost experimentovat co se make-upu týče. Můžeš začít lehkým make-upem, tvářenkou, očními stíny, které skvěle doplní tvou barvu očí a nezapomeň na kouřové oční linky. Můžeš se například inspirovat celebritkou Kim Kardashian, jejíž líčení je skvostné vždy a všude. Pokud k looku přidáš falešné řasy, které ti pomohou zvětšit oči, budeš naprosto nepřehlédnutelná. Sladkou tečkou bude tentokrát rtěnka ve světlounké, nebo lehce červené barvě. Jestliže jsi rozhodnutá, že právě s ním chceš trávit spíše přijemné odpoledne, zapomeň na falešné řasy, kouřové linky a tmavé stíny.

Když je na řadě komunikace

Tihle kluci nejsou moc známí tím, že by uměli komunikovat na prvním rande o důležitých a osobních věcech, ale za to se moc rádi chlubí. Mile ho potěšíš, když se budeš vyptávat ty, odpovídat pro něj bude mnohem jednodušší. Zeptej se třeba, kdy si koupil svou motorku nebo auto, jestli je s ní/ním spokojený. Neboj se zabrousit i mezi odlehčená témata, jako je zimní sporty, které ho baví. A až ti je sdělí, můžeš se ho zeptat, zda tě jeho oblíbený nechce naučit. Většina kluků miluje muziku, tohle je další věc, která může zabít trochu času, povídej si s ním o jeho oblíbené kapele, kam rád chodí muziku poslouchat a zda byl už na nějakém koncertě. Možná se ti nedostanou odpovědi na všechny tvé otázky, ale čím déle mezi sebou budete mluvit, tím více si budete důvěřovat, a to je dobrý začátek úspěšného vztahu – tedy jen v případe, stojí-li o něj.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Johnny

  Nevím od kdy jsou ti “bad boys” jenom týpci, co mají motorky, nebo auta, protože právě tohle jsou vesměs kluci, kterým tyhle srandy dotuje papá, a oni chtějí mít jenom nějakou “bad boy” image. Podle mě bych někým takovým (btw – výraz bad boy se mi vyloženě hnusí) nazval někoho, kdo je tak trochu na opačné straně sociálního žebříčku (a nemyslím tím naše kofoláčky), ale prostě jenom obyčejné kluky ze slabších rodin, kteří si musí na svoje srandy vydělávat někdy i dost pofiderními způsoby, a starají se o to, aby měli sami pro sebe… Proto jsou to podle mě tihle kluci, protože mají dost starostí se svým životem, než aby poslouchaly jěště životy (pokud jde o první rande) cizích holek.

 • Kámoška.cz

  Ahojky Cassie, nevím, zda-li se jedná přímo o vítr, ale již nyní začátkem roku pořádáme nábor nových redaktorek viz http://www.kamoska.cz/zpravicky/kamoska-hleda-nove-redaktorky-chces-si-vydelat.html

 • wik

  Nějak nechápu smysl tohoto článku i když není se čemu divit , poslední dobou Vám to jde drahé redaktorky jaksi celé do kopru…

 • Cassie

  “Bad boy”,”bad makeup”?To myslíte vážně? Chtělo by to udělat nějaký vítr mezi redaktorkami,aby články psal i někdo,kdo tomu skutečně rozumí. Když pominu ten výraz,tak drsní kluci rozhodně nemusí chtít drsné holky,ba kolikrát i naopak:)To záleží na osobnosti..

 • Alex

  Náhodou jsem zabloudil na vaše stránky a jsem překvapen tou plejádou blbství a tuposti z každé věty! IQ redaktorek tohoto serveru je skutečně na vysoké úrovni. Červená knihovna je proti těmto blábolům krásnou literaturou!
  Bežte se živit jen tím, co umíte a čemu rozumíte! Ale to byste se všechny ocitly na pracovním úřadě… Alex