Máš přítele, který je hodný, má tě rád, ale po dlouholetém soužití už ti nenosí květiny a dárečky tak často jak by sis představovala? Máš-li na to žaludek, najdi si milence na rozmazlování.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Manžel nebo kamarád?

Pokud patříš mezi ty šťastné, partnerem rozmazlované a ve všech směrech hýčkané ženušky, přesto, že váš vztah není ve fázi počátečního bláznivého zamilování, tak ti mohu jen gratulovat a tiše závidět. Já totiž své manželství zařazuji k té druhé skupině dlouholetých partnerství, kde počáteční pobláznění je dávno pryč a z mého okouzlujícího vždy pozorného miláčka se stal mrzutý, věčně hladový a unavený kamarád.

Můj přítel mě rozmazluje
Pokud ti nosí tvůj miláček květiny, říká zamilovaná slovíčka i po několika společných letech, tak si ho važ, takových je opravdu málo.
zdroj: pinterest.com

Nechme zamilované hrdličky vrkat

Každý vztah po nějakém čase, ať chceš nebo ne, přejde do stereotypu a je jen na tobě jak se s tím popereš. Chybí ti něžná slovíčka, zamilované obletování a žhavý sex. Tak s tím něco udělej.

Manželské povinnosti

Moje kamarádka Jana se vdávala brzy z velké lásky, po deseti letech manželství už nečeká žádné zázraky. Sex jednou za měsíc jen aby se neřeklo, že neplní manželské povinnosti. Jedinou starostí jejího partnera je co bude k večeři, pak se rozvalí na gauč u televize a usne. Manželovi nic nevyčítá, vždyť ani ona sama mu neříká, jak je úžasný, hodný, krásný a jak ho neskutečně miluje.

Najdi si milence, který tě bude rozmazlovat

Její rada zní: najdi si milence. Ona už to praktikuje nějaký čas a je absolutně spokojená. Manžela má ráda, nedokáže si život bez něho představit, ale s milencem dostala novou chuť do života. Dokonce i doma to teď šlape jako hodinky, možná kvůli výčitkám z nevěry začala svého partnera více hýčkat.

Mám ráda dárečky

Mimomanželský sex provozuje tak jednou za měsíc, když manžel odjede na služební cestu nebo když se vymluví ona na nějaké školení. Vždy ji přiveze nějaké dárečky, ať už je to parfém, kabelka či nějaké sexy prádélko. Koupil jí telefon a účty platí za ní, aby si tajně mohli volat a psát erotické zamilované zprávy. Občas ji vezme na večeři, výlet nebo i do kina. Ale i on se poté vrací ke své rodině a hrají si na spokojené ideální manželství. Je ráda, že je ženatý, alespoň si na ni nedělá žádné nároky a oba vědí, co od svého tajného vztahu očekávají.

Mám ráda dárečky
Najdi si milence, který ti bude nosit dárečky.
zdroj: pinterest.com

Nemám na to žaludek

Každá z nás ale na takovéto povyražení nemá žaludek. Někdy Janě závidím a toužím zažít něco podobného, ale bojím se, že bych na to neměla nervy. A ještě ke všemu jsem si jistá, že pokud bych spala s někým jiným, určitě bych se do něho zamilovala a doma by to bylo ještě horší, než ten současný stereotyp.

A co ty, bereš nevěru jako příjemné vzpružení vztahu nebo jsi zásadně proti? Neváhej napsat komentář a poděl se s námi o tom, jaké zkušenosti s nevěrou máš právě ty.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • klooo

    pokud vám to v manželství relativně klape tak se nezamilujete, jen si občas vyčistíte hlavu od všedních starostí… :)