Po tom, co jsem si přečetla sérii článků, které se na Kámošce objevily, jsem se rozhodla, že i já přispěji svým příběhem. Předem říkám, že jsem nevěru vždy strašně odsuzovala, ale teď jsem nucena se na ni koukat i z jiného pohledu. Možná mě odsoudíte za to, co dělám, každopádně já jsem konečně šťastná a nehodlám na tom nic měnit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Chodit s dvouma klukama není věc, kterou by se člověk chlubil, ale mně to tak vyhovuje!

Chodit s dvouma klukama není věc, kterou by se člověk chlubil, ale mně to tak vyhovuje!

Jak to všechno začalo?

Je mi 23 a dosud jsem měla tři dlouhodobé vztahy. Přestože si vybírám stále jiné typy kluků, se všemi jde vztah po třetím roce prudce do háje. Protože tuším, že problém je na mé straně, chodím už několik let na pravidelné terapie k psychologovi. Problém tkví v tom, že se mi jako malé dostávalo málo pozornosti, rodiče mě často odbývali tím, že mají práci. Postupné srážení sebevědomí z jejich strany mi v dospívání také moc nepřidalo. To u mě zapříčinilo nízké sebevědomí a poměrně silnou deprivaci pozornosti.

Ach ty vztahy

Každý vztah se vyvíjí. Na začátku je to o tom, že bez sebe vzájemně nedokážete být, trávíte spolu každou volnou chvilku, máte se plnou hlavu. Jenže po třech letech? Hlavní roli hrají kamarádi, přítelkyně už není top. Můj nynější vztah trvá 4 roky. Poslední rok se stále jen hádáme a jdeme z krize do krize, protože mám pocit, že se mi pozornosti téměř nedostává a žárlím na každého, s kým Dan tráví svůj volný čas. Já chci každou volnou chvilku trávit s Danem, on s přáteli. Navíc je v práci každý den včetně víkendů od rána do večera, takže volného času moc nemá. Samozřejmě na začátku vztahu to bylo úplně jinak, měl i jinou práci a zahrnoval mě vším, co jsem potřebovala.

Co se změnilo?

Minulý rok mě moje nejlepší kamarádka Bára vytáhla na nějakou firemní párty, kde mě seznámila se svým kolegou. Je pravda, že jsem si ho všimla hned, co jsem vešla do místnosti, ale nekladla jsem tomu žádný důraz, vždyť jsem měla přítele! Po tom, co mě s Michalem Barča seznámila, jsme si povídali celý večer a já jsem zjistila, že je mi ve všem hrozně blízký. Jenže vím, jak to v životě chodí, všechno se zdá ze začátku ideální, ale má to své skryté mouchy. Prohodili jsme si telefonní čísla a v týdnu zašli na kafe. To se opakovalo několikrát a my jsme si začali být stále bližší. Co vám budu povídat, spadla jsem do toho až po uši.

A jak je to teď?

Michal o mém příteli věděl od samého počátku. V průběhu času jsem se rozhodla, že se s Danem rozjedu, jenže když na to přišel hovor, Dan z toho vždycky nějak vykličkoval. Pokaždé, když jsme na toto téma narazili, říkal, jak se bude víc snažit, ať to s ním ještě zkusím, že mě má rád a nechce mě ztratit. Nebyla jsem schopná se s ním rozejít, přece jen jsme spolu už tak dlouho. Zároveň jsem ale věděla, že chci být i s Michalem, ale protože je Michal sportovec a nebydlí ve stejném městě jako já, bylo mi jasné, že by se mi ani ve vztahu s ním dostatečné pozornosti nedostávalo. S oběma jsem se tedy stýkala dál a nechávala tomu volný průběh. Hádky s Danem ustaly a já jsem začala být konečně spokojená. Michalovi jsem každopádně zalhala, že jsem se s Danem rozešla a Michalovi jsem o tom, že mám plnou hlavu někoho jiného, neřekla. Nikdy jsem nikoho nepodvedla až doteď, kdy podvádím ustavičně oba kluky. Ale jsem strašně šťastná, mám přesně to, co jsem chtěla, i když ve dvou klucích …

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Jiri Pilot

  přál bych ti aby oni dělali to samé, co ty :)

 • Lucina

  na to, že ti je 23 tak se chováš jak 16tiletá puberťačka..sorry,ale je to tak.. chápu, že máš psychické potíže, ale to radši nebuď s nikým..ubližuješ hlavně jim, jestli si to neuvědomuješ ;)

 • sona

  Mít dva kluky? Tohle nechápu!!

 • Dee

  Ani nevíte jak se mi ulevilo, když jsem si přečetla tenhle článek i některé komentáře pod ním.. tohle jsem taky zažila, bylo to moje nejšťastnější ale také nejsmutnější období.
  Dokázala jsem takhle podvádět svého přítele téměř rok, ten druhý o příteli věděl, ale miloval mě tak, že to dokázal skousnout.
  Nakonec jsem se ale rozhoupala a ukončila to. S přítelem jsem zůstala, ale ikdyž je to už 8 měsíců, pořád mi ten druhý chybí, miluji ho, strašně moc, ale ve skrytu duše vím, že jsem udělala správně, že to bylo pro ně. Pro oba a já jsem na sebe hrdá že jsem překonala svou sobeckost a dokázala to.
  Jinak přeju ti hodně štěstí a aby se to nějak časem vyřešilo..

 • Danniele

  Zdravím, doufám už kvůli Tobě, že to neprasknem ptž následky budou hrozné. To, že člověk může milovat dva lidi je možné, ale jednoho vždy více. Kdyby tohle dělal někdo mě asi bych zešílela. Neodsuzuji Tě to bych si vůbec nedovolila. Děvka jak jiní píší NEJSI. Jen se nedokážeš rozhodnut a vím jaké to je. RADA PRO TEBE… NAjdi si třetího, který ti bude dávat dostatek času a bude splnovat tvoje požadavky, říkám to z toho důvodu, že ti je už 23 a nevím každé začnou tikat biologické hodiny a na rovinu Ti řeknu, že pokud to neklape s tvým přítelem nyní tak jak přijdou děti shroutí se to jako domeček z karet.

 • gabi

  Ten kdo to nezažil asi nepochopí, já se momentálně plácám…no plácám…spíše funguju stejně, ale s tím rozdílem, že ten druhý ví, že mám přítele, přesto si perfektně rozumíme a nechtěla bych ztratit ani jednoho. Tohle je bezvýchodná situace a kdo to nezažil, nepochopí. Navíc si myslím, že je to i proto, že holka nedokáže mít “milenecký” vztah jen tak bez citu jako to dokážou muži…

 • Adulena16

  to jsme na tom stejně.. s jedním jsem pořád nebyla spokojená.. a pak přišel druhý.. a ted? jsem štastná.. a je mi jedno co si ostatní myslí.. asi jsem sobecká, ale oni o sobě vědí.. a někdy jdem ven s klidem cšichni tři.. je sranda když mě domů doprovází dva.. ;) )

 • Petunka

  úplně tě chápu. sama jsem si něčím podobným prošla minulý rok…akorát že já do toho druhýho byla tak zabouchlá a bylo mi s ním tak krásně že jsem přemýšlela nad rozchodem. naštěstí se přítel vzpamatoval a začal o mě bojovat. teprve díky nevěře jsem konečně po 3 letech cítila,jak měmůj přítel miluje a jak stojí o to abysme spolu zůstali. odpustil mi nevěru a jsme spolu dál. a můžu říct,že za ty 4 roky vztahu jsem poslední rok s ním nejšťastnější :-) takže pokud se tvůj současný přítel (myslím tím Dana) nezměnil a nesnaží se s tebou trávit víc času a jen a jen slibuje, nebude to ten pravý. a jak už bylo řečeno, třeba na tebe čeká někde za rohem nějakej třetí kluk a konečně ten pravej :-) držím pěsti

 • n.v.

  Souhlas s Lukášem..nemyslím,že by byla chyba v klucích,ale tobě-možná,že jsi šťastná,ale chtěla bych tě vidět až to praskne..Navíc jsi pěkně sobecká potvora,které jde jen o sebe,kdyby ti na nich záleželo,neubližovala bys jim tak;)A to,že to ještě publikuješ na webu na tebe taky nevrhá dobré světlo..co je to za štěstí,když musíš neustále lhát a podvádět?spíš si něco namlouváš,vlastně je mi tě docela líto..:)

 • Misutka

  ja te chapu a vim,o cem mluvis. Kdyz je kluk sportovec,je to silene.Sama jsem to zazila se dvouma klukama najednou a citila sem se v tu dobu nejstastnejsi na svete,protoze sem melo kolem sebe nekoho kazdej den.je to hnus,kdyz si to vezmu z druhy strany,ale chapu te,chapu

 • Kiki

  rekni o bou dvoum pravdu a kterej to překousne a i přesto tě bude mít rád, je ten pravej

 • Lukáš

  Opravdu jsi štastná? To tě ani trošku netrápí to, že je oba dva podvádíš? Pokud ne, pak nemám co dodat, jen to, že jsi pěkná coura.

  Pokud tě to ovšem trápí, máš ještě šanci to zachránit, teda pokud nejsi s oběma kluky déle než rok.

  Řekla jsi svému příteli (Danovi), že chodíš k psychologovi a jaký máš problém? Pokud ano, co ti na to řekl?

  Proč jsi se nerozešla s Danem, když na tebe nemá moc času a ikdyž ti řekl, že si ten čas na tebe udělá, ale neudělal. ?
  Mohla si se s ním rozejít a najít si někoho jiného, který by ti vyhovoval ve všem, existují takoví. Já sám mám také pár z tvých problémů (z dětství), ale nikdy bych neudělal to, co jsi udělala ty.

  Stále to můžeš změnit..
  Nejdříve se rozhodni, zda s Danem nebo Michalem chceš být, pokud ani s jedním a chceš si najít někoho, kdo ti bude vyhovovat, tak se s nimi rozejdi a najdi si někoho lepšího.

  Pokud se rozhodneš, že chceš s někým z těch dvou být, tak:
  Řekni oběma svým přítelům, že je podvádíš. Řekni jim také s kým chceš nadále být a zeptej se zda by to šlo… Bud k nim upřímná ve všem, vše si vyříkejte, řekni mu o svému problému, kvuli kterému jsi ho podvedla (pokud si vybereš Dana).

 • Karolína

  Jsi děfka. Ale šťastná a to ti závidím :)

 • Kaci

  Zajimalo by me jak bys mluvila, kdyby nekdo delal to same tobe..dost hnus