Vzrušuje tě představa, že líbáš holku? Neustále přemýšlíš, jestli tě náhodou nepřitahují více holky a jestli tedy nejsi lesba? Sexuální experimenty a představy jsou normální!

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Heterosexuálka, bisexuálka nebo lesbička

Problém sexuální orientace se může objevit kdykoliv během života, ale jiná možnost než být na holky nebo na kluky jednoduše není. Na výběr toho tedy není zrovna mnoho, ale i tak v tom někdy člověk může mít pěkný chaos. A to především v období dospívání nebo rané dospělosti, kdy se chuť experimentovat objevuje více než kdy jindy. Někdy jde ale opravdu jen o touhu po zkušenostech a nikoliv změny v sexuální orientaci. Jedná se tedy spíše o chvilková poblouznění, než změnu na celý život.

Lesbičky?
To, že máš chuť svou kamarádku políbit, ještě nemusí nic znamenat.
zdroj: favim.com/image/493389/

Holky a krása

Ocenit hezkou holku umí bezesporu nejen muži, ale i ženy. Pokud se některá tvoje kamarádka vyfikne, není problém jí říct, že jí to sluší. Vnímání krásy je normální, a tak ani když se ti tvoje kámoška zalíbí, neznamená to hned, že jsi lesba. Holky jsou prostě kočky a vliv to má na obě pohlaví. Navíc ženské tělo je smyslná záležitost, která byla a bude vždy opěvovaným aktem.

Sexuální intimnosti

Touha vyzkoušet sex s holkou nebo si ho představovat opět neznamená, že bys pohrdala pořádným klackem. Jde o to, že hormony se bouří a chtějí vyzkoušet něco nového. Takové věci se dějí běžně a je spíše jen lepší nasbírat co nejvíce zkušeností, abys mohla stoprocentně říct, jak to tedy s tebou je. Navíc určitě ne nadarmo se říká, že ženy si v intimnostech více rozumí, než je tomu u normálního páru. Žena ví, jak se v rámci sexu chovat k té druhé a kam sáhnout. Na druhou stranu se to těžko vyrovná s pořádným penisem.

Lesbičky
Ani po vášnivém polibku s dívkou se tvá sexuální orientace nezmění.
zdroj: alejaslstuff.tumblr.com

Napůl cesty

Kromě lesbičky je tu také varianta, že jsi bisexuálka. Pokud tedy tvé pocity jsou stejně vřelé k mužům i ženám a nevadí ti flirtování a představa milování s oběma pohlavími, pravděpodobně jsi někde na půl cesty. Jako bisexuálka máš více možností v sexuální oblasti, ale i tak není hledání partnera jednoduché.

Závěrem

Experimenty v sexuální oblasti jsou naprosto běžnou záležitostí, takže neměj strach, že po jediném polibku s holkou by ses jako mávnutím proutku proměnila v lesbičku. Nejčastější zkušenosti se stejným pohlavím jsou v období střední a vysoké školy, kdy je sexuální chuť nejsilnější. Pro nikoho to ale neznamená, že pak bude už na celý život lesbička. Takže zkušenostem zdar a strachu zmar!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • verca

    jak to delate jste uzasne