Zjistila jsem, že mi můj přítel leze do mobilu a do PC, kde je schopný prozkoumat snad každou složku, historii komunikace a fotku. Díky tomu pochopitelně přišel i na hesla k mé mailové schránce a Facebooku, protože je mám “chytře” uložené v jednom texťáku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zjistila jsem, že mi můj přítel leze do mobilu a do PC, kde je schopný prozkoumat snad každou složku, historii komunikace a fotku. Díky tomu pochopitelně přišel i na hesla k mé mailové schránce a Facebooku, protože je mám “chytře” uložené v jednom texťáku. Mám čisté svědomí a nemám co skrývat, i tak je mi to ale hodně nepříjemné a já nevím, jak mu to vysvětlit.

Můj kluk zná hesla od mojí mailovky, leze mi na můj profil na fejsu a rád prošmejdí i SMSky v mobilu.

Můj kluk zná hesla od mojí mailovky, leze mi na můj profil na fejsu a rád prošmejdí i SMSky v mobilu.

Není v tom sám

Nedávno jsem viděla reportáž, ve které Vlaďka Erbová vyprávěla o svém vztahu s fotbalistou Řepkou. Ten jí údajně prozkoumává mobil úplně běžně. Často jsou z toho hádky a podobné žárlivé výstupy. U mě je to trošku podobné, ale můj partner podle mě doopravdy nemá důvod žárlit. Často si spíš něco přečte a nepochopí kontext nebo to, jak jsem to myslela. To je pak tisíce dalších otázek a rejpání. Do mobilu mi podle mě leze tak nějak pokaždé, když může. Většinou je to v momentech, kdy jsem třeba ve sprše. Několikrát se už stalo, že si přečetl i úplně novou zprávu. Nechápu, kde bere tu drzost. Já bych si něco podobného nedovolila.

Jsem bez soukromí

Když někoho miluji, miluji ho celým srdcem. Tento vztah není jiný. I tak si ale myslím, že každý by měl mít nějaký ten kousek soukromí – svého privátního světa. Zcela se otevřít není osvobozující, ale svazující. Ten mobil by mi snad ani tolik nevadil, mnohem víc mě štve již zmíněný počítač. Zrovna nedávno byla z několika zpráv na Facebooku opravdu velká žárlivá scéna. Kamarád mi chválil nějaké fotky a pak mi psal – flirtoval. Já jsem jenom slušně odpovídala. Ještě jsem tenkrát netušila, že mi tam přítel tak aktivně leze, takže jsem vše zapomněla smazat. Nyní už za sebou musím zahlazovat stopy a ten můj mě podezřívá. Má neustále divné dotazy a já si připadám jak 24 hodin denně sledované skrytou kamerou.

Jak je to u vás?

Do mobilu jsem klukovi koukla jednou v životě, nic nenašla a řekla si, že už to nikdy neudělám. Mám hodně kamarádek, kterým se kvůli takto zjištěné nevěře absolutně rozpadl vztah. Vždycky jsem si ale říkala, že podobné akce jsou spíše doopravdy doménou nás holek, můj přítel mě ale den co den přesvědčuje o opaku.

Strategie úniku

Nyní se snažím už nějakou dobu vymyslet, jak získat své soukromí zpět. Změnit si hesla? Schovávat si mobil? Vše mazat? To vše vyvolá u mého přítele negativní odezvu a bude hádka. Obětovat se mi kvůli světovému míru ale také nechce. A rozumně mu to vysvětlit? Tak to se rozhodně nepovede. Zkuste si chodit se žárlivcem a pochopíte. Napadá vás nějaké jiné řešení? Chtěla jsem zkusit odvetu, ale já prostě asi nejsem ten typ. Nebudu svému klukovi lézt takhle do soukromí jen abych mu ukázala, jak to je nepříjemné. Vyhánět zlo zlem se mi totiž nikdy nevyplatilo. Jsem už docela bezradná.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Mikk

  Udelala sem to jednou a je snad vic horsi kdyz nic nenajdes. Udelala sem to z toho duvodu ze sem se opravdu bala kuli tomu ze uz mi jednou podvedl. Uz nikdy vic – poucilo ho to (snad :D ). Jinak tobe bych radila pokud je to tak hrozny nema to cenu. On neprestane. Pac ma malo sebeduvery. Rekni mu na ferofku bud s tim prestanes nebo je konec. Drzim palce :)

 • Heula

  Jednou jedinkrát jsem vlezla přítelovi na fejs, ruce bych si za to přerazila. o to heslo jsem vůbec nestála, ale on si ho nechtěl změnit… inu stalo se…zjistila jsem, že byl krátce před tim se svojí bejvalkou venku a z toho co psali bylo jasný, že mezi nima pořád něco je. Hned sem se přiznala. Doted je mi špatně, když si vzpomenu. Někdy je lepší nevědět. pořád jsme spolu, ale i když jsem odjakživa děsně nedůveřivá, tak už mu nikdy nebudu moct úplně věřit…

 • jsem chlap

  Jsem chlap a říkám, že je to na pěst! Kdyby mi něco takového udělal partnerka – hnal bych ji sviňskym krokem. Takže to stejné nebudu dělat ani já.

 • Fífa

  Co třeba zaheslovat mobil i pc? :D …… je to trapné že se ani nestydí před tebou přímo kdyby tajně …ok chápu, ale eště bych mu vzal jeho a oplácel to…hned by ho to přešlo :D :D :D :D

 • Daniela

  Budu odporovat a Já k tomuto článku zmíním to, že já mám teď vztah a jsme k sobě otevření natolik, že před sebou nemáme co skrývat. Máme před sebou přístup na naše účty a pokud někdo z nás dvou chce a píše si s někym tak o tom navzájem víme . Ani jednomu z nás to nevadí a jako obíraní o soukromí nám to nepříjde. Máme jen sebe navzájem . A jestli jsme o pár přátel třeba přišli tak jsme něco zase nabrali. Jak komu to v yhovuje=)

 • Andy

  Naštěstí mám v tomhle normálního přítele. Ano, někdy mě “žere”, když mu příjde sms, ale nekoukám mu přes rameno, neptám se, kdo to je. Jde opravdu o jeho soukromí. Když mi přijde zpráva na ICQ, či sms, hned se ptá, kdo mi píše a co chce… někdy ho musím usměrnit, ale není nijak dotěrný a já nemám co skrývat :) A slečně můžu jen poradit to, co radí všechny komentáře- rozchod. Ten kluk nemá pravomoc brát ti soukromí a takhle tě ubíjet!!!

 • http://batty-ladys.blog.cz/ Haaanííík-Batty Lady

  odejdi dokud je čas. Vím že je to opravdu těžké když někdo někoho miluje a to opravdu hodně.
  Ale je to jediné řešení. Najdi si někoho jiného,kdo na tebe bude milej, hodnej nebude se ti hrabat v soukromí atd…
  Protože tenhle tvůj přítel…brzy to může vést i ke zmlácení… Věř mi. NEchci tě nejak zastrašovat ale je to tak.
  Vím to ze skušenosti lidí okolo mě ;)

 • Anet

  Jste jak mali…..

 • pk

  Musím sem napsat, i když vím že schytám kritiku. Píšu za tu stranu koukající se do mobilů. Poprvé jsem to udělala svýmu klukovi, když se mi vychloubal, že potkal kdesi svou bývalku a že mu dala pusu. Našla jsem tam potom tolik zpráv, které mě šíleně vytočily, rozmrzely a zabolely. Nepřiznala jsem se, jen jsem se to snažila nedat na sobě znát. Řekla jsem si, že už to nikdy neudělám, že je to hnus (a taky že je, ale…). Přiznala jsem se mu k tomu až když jsem tam našla zprávu, která mě už odrovnala. Ale řekla jsem mu jen půl pravdy, že jsem se tam koukla poprvé a že už to nikdy neudělám.. Odpustil mi. A já to dělám pořád. Hnusím se sama sobě, ale nedokážu přestat. Nikdy jsem nikomu pořádně nevěřila, vím že ho tím podlamuju ale jsem prostě taková, nedůvěřivá. Teď vím, že si píše asi se třema “kamarádkama” stále mi tvrdí že miluje jen mě, a ať už mu konečně věřím. Že to jsou opravdu jen kamarádky. Já mu to chci tak strašně moc věřit! Ale jakmile si vleze do vany, prostě se neudržím…. :(

 • X

  Když to shrnu, buď to po ráznějším rozhovoru pochopí (o čemž pochybuju) a nebo konec láska neláska – viz předchozí komentář. Do budoucna by jsi seděla nehybně jak blbka doma a jen čekala až se tvuj “miláček” vrátí ze zabávy. Byla by jsi znuděná, smutná a ze života bys měla absolutní nic. Takovýhle psychický týrání je dost hnusný, to by ti ten, kdo tě miluje neměl dělat.

 • http://www.aluska.org Alue

  Já bych se rozhodně rozešla. Žárlivec má komplex méněcennosti a svoji družku považuje za majetek… to je to lezení do soukromí, mám s tím bohaté zkušenosti, nedopadlo to vůbec dobře, došlo i na fyzické násilí. U mě by šel jedině rozchod, láska neláska. Vztahy mají těšit a ne ubíjet… po pradvě řečeno by mi k rozchodu stačilo pouze několikrát ho načapat u svého mobilu a byl by konec, protože soukromí jiných lidí je mi svaté a pokud někdo strčí nos ke mě, bráním se a je mi jedno, kdo to je.