Erotické pomůcky jsou při sexuálních hrátkách již skoro nepostradatelné. Nejenže dokážou prohloubit slastný požitek, rozbíjejí stereotyp, ale přinášejí i nové zkušenosti a prožitky pro oba partnery. Proto snad neexistuje ložnice, kde by se alespoň drobná sexuální hračka nenalézala. Zajímá tě, které erotické pomůcky hrají prim? Přečti si o tom v tomto článku.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Které erotické hračky vítězí?

Bičík a pouta může být jasná volba na cestě k orgasmu

Co prozrazují výzkumy?

Existuje několik výzkumů, které se věnovaly tématu, jaké erotické pomůcky jsou v posteli nejvíce preferovány. A jaká pomůcka obsadila první příčku ve všech výzkumech? Samozřejmě to nebyl nikdo jiný než vibrátor. Ten už je léta považovaný za krále v říši erotických pomocníků. Vibrátory se neustále zdokonalují a nyní jsou již perfektní imitací penisu. Ženy dokáží dlouhé hodiny uspokojovat a dát jim to co potřebují. Navíc jsou i cenově dostupné pro každého. O druhé místo zápasí Venušiny kuličky a afrodiziaka. A není divu. Venušiny kuličky jsou skvělou pomůckou nejen na hraní, ale i pro posilování poševního svalstva. A takové pevné sevření penisu opravdu potěší každého muže. Afrodiziaka jsou zase skvělým spouštěčem sexuálního chtíče. Na další pozici se umístily lubrikační gely, které se dají použít nejen za zvlhčení vaginální sliznice. V závěsu za nimi je pak erotické prádlo, které k hrátkám neodmyslitelně patří. Na dalším místě se nachází i vibrační kroužky. Ty pevně semknou mužský penis a zároveň svými výstupky dráždí partnerčin klitoris. Pro společný výbuch orgasmu jsou tedy opravdu ideální. Za nimi se v žebříčku dále usídlila i erotická pouta. Ovšem to stále ještě není vše. Na dalších pozicích se umístily i bičíky, anální dilda i anální kolíky, nástavce na sprchu i vibrační kačenky.

Cenově přijatelné i efektivní

Obecně jsou nejoblíbenější erotické pomůcky, které nejsou předražené, přesto svůj účel splní. Většina slečen si totiž nemůže dovolit erotické hračky za několik tisíc, což řeší opravdu rozmanitá nabídka, v níž lze sehnat erotické pomůcky i za příznivé ceny.

Na vzhledu záleží

Obecně mají ženy rády erotické pomůcky, které jsou na dotek příjemné a na pohled hezké. Například takový vibrátor právě vyhrává na plné čáře tím, že jeho materiál je velmi podobný kůži. Kromě toho mají ženy v oblibě i erotické hračky s luxusním nádechem a skvostných vzhledem. V neposlední řadě jsou oblíbené i pomůcky ve veselých barvách. A jaké erotické pomůcky vítězí u tebe?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář