Je hezčí Španěl nebo Francouz? Je pravda, že Rusové jsou v posteli „jako ďas“? Udělala jsem průzkum, díky kterému se dozvíš, jak si „u nás doma“ exotičtí chlapci (a nejen ti) vedou.

avatar

Kristýna Šopfová
Malá nenápadná slečna, která chce dát o sobě vědět.

Čeští kluci jsou pro většinu holek okoukaní a proto se poohlížíme v cizině, ať už jde o exotické typy z jihu nebo vysoké chlapy ze severu. Nadruhou stranu výjimka potvrzuje pravidlo. Abychom jednou pro vždy udělali stop dedukcím o tom, která národnost je tou nejžhavější, vytvořila jsem pro tebe žebříček, který byl sestaven s pomocí několika set dívek a žen z České republiky.

Máš svého favorita a chtěla by ses o něm dozvědět něco víc? Podívej se, jak si vedou kluci z tvé oblíbené země.

Který chlap je pro tebe ten nej?
Svalnaté tělo a sexy úsměv, co víc si přát.
zdroj: data.whicdn.com

1. Španělé, Britové

Exoticky přičmoudlí borci z Pyrenejského poloostrova si potrpí na upravený zevnějšek a jsou až překvapivě zběhlí v módě. Překvapením je, že ve skutečnosti nejsou až tak spontánní povahy co se týče intimností. Co se jim ale nedá upřít je fakt, že v posteli jsou prostě nejlepší.

„Zbožňuju ten britský přízvuk.“ – je nejčastější argument, který mluví pro britské slaďouše. Mimo to koluje fám, že jsou kluci z británie poněkud konzervativnější.

2. Slováci

Celkem dost mě zaskočilo, že zrovna naši sousedi jsou takovými favority. Přitom mezi Čechy a Slováky není až takový rozdíl. Jak se říká „Každý chce to, co nemá.“, i když je výsledek téměř stejný. Co holky ale přivádí do varu je slovenština a ochota kluků ze Slovenska.

3. Italové

Údajně jedni z nejlepších milenců světa. Když o ženu stojí, umí to dát najevo veřejně i v posteli. Jsou vášniví a prý je to kus od kusu, ale nic moc v posteli nevydrží. Požitek to možná je, ale zjevně né moc dlouhý, nicméně rychlá rekapitulace jim nedělá problémy.

4. Francouzi

Jejich proslulé vášnivé polibky jsou už tabu, ale svůj šarm mají sladcí Francouzi stále stejný, tudíž je velká pravděpodobnost, že pokud si s ním vyjdeš na večeři, čeká tě úžasně dlouhý sex a mazlení, protože,…Francouzi mají času dost.

Co je víc? Tělo nebo intelekt?
Co je pro tebe důležitější? Aby měl kluk něco v hlavě nebo měl tělo jako bůh?
zdroj: data.whicdn.com

5. Češi

V každém státě je nalezení sexy slaďouše kusová záležitost, Česko nevyjímaje. Češi nemají moc rádi žádné pomalé mazleníčko a dlouhé předehry. Těžko říct, jestli za to můžou filmy „mládeži nepřístupné“. Nicméně, jak řekla Madonna „Člověk nikdy nedostane, co chce, protože si o to neumí říct.“, tudíž jestli teskníš po romantice, budeš ho muset trochu popostrčit.

6. Severské státy (Norsko, Finsko, Dánsko,…)

Světlá kůže, ostřejší rysy, šedivé pronikavé oči a světlé vlasy, pro mnoho slečen jedna velká slabost. A navíc, ten přízvuk. Malým nedostatkem je, že jsou hodně nesmělí, z toho plyne, že iniciativa zůstává opět na tobě.

7. Brazilci

Kdo by čekal, že zrovna oni se vyskytnou v našem průzkumu tak nízko? Další exotika, a hodně často se srovnávají právě se Španěli a Portugalci. Údajně jsou na tom všichni velmi podobně. Charisma, „modelové“, ukřičení a akce pomalu upadá…

Jen si sáhnout...
Ten pekáč buchet je prostě k uslintání..
zdroj: data.whicdn.com

8. Asiaté

Věřím, že tě to zaskočilo, ale až nevídanému množství dívek se líbí právě Asiaté. Zřejmě je na nich něco, co některé holky přitahuje. Bohužel, není příliš jasné, jak jsou dobří při flirtování nebo v posteli.

9. Řekové, Srbové, Američani

Silnou trojku na 9. místě obhájili naprosto rozdílné národnosti. Američani jsou „free“ povahy a styloví, naopak Srbové mají své okouzlující a atypické charisma, Řekové milují předehry a ač je jejich mentalita trošku pomalejší, rádi v sexu experimentují.

10. Němci, Arabové

Velké množství holek nesnáší němčinu, ale na úkor toho se jim někteří Němci zdají velmi pohlední a sympatičtí. Naopak Arabové jsou exotika sama. Nejsou prý tak „napjatí“, jak se o nich říká, vyznačují se velkým gentlemanství, tedy dokud s nimi žena nesdílí domácnost. Náboženství umí být neúprosné.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • carrie

    Co se těch asiatů týče. Měli jsme ve škole kluka, Vietnamce, o kterého se holky doslova praly a byl fakt šíleně sexy a skvěle zpíval… A v posteli byl taky úžasnej. Nicméně ve chvíli, kdy si našel holku, se na jinou ani nepodíval :)

  • C

    Britové mají skutečně zajímavý přízvuk, ale fáma o tom, že jsou konzervativní je skutečně fáma. Jsou daleko sebevědomější, než Češi a nebojí se být vůbec drzí (vím to, žiju v Anglii) a dovolují si. Takže na přísné lordy a mylady zapomente, realita je úplně jiná, nemluvíme-li o starší generaci. Achjo, ty blbé stereotypy:D