Romantika je slůvko, které ukrývá několik významů. Záleží především na konkrétním člověku, co si pod tímto pojmem vybaví. Romantiku není snad nikdy možné vyjádřit jediným slovem, nebo činností, které by ji trefně označily. Každý v sobě má romantického ducha, dokonce i ti, kteří ji razantně odmítají, a každý hledá svůj způsob, jak romantiku provozovat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Romantika je slůvko, které ukrývá několik významů. Záleží především na konkrétním člověku, co si pod tímto pojmem vybaví. Romantiku není snad nikdy možné vyjádřit jediným slovem, nebo činností, které by ji trefně označily. Každý v sobě má romantického ducha, dokonce i ti, kteří ji razantně odmítají, a každý hledá svůj způsob, jak romantiku provozovat. Možností je opravdu mnoho, že je snad nelze všechny vyjmenovat, přesto ti alespoň nějaké romantické tipy představím.

Chceš naplnit váš vztah nekonečnou romantikou? Zážitky a překvapení máš nyní na dosah!

Chceš naplnit váš vztah nekonečnou romantikou? Zážitky a překvapení máš nyní na dosah!

Romantický víkend pro dva

Romantický víkend pro dva, kdykoliv a kdekoliv, je nejčastější volbou pro páry, které touží po velké dávce romantiky. Nevíš, co od takového dobrodružství očekávat? Vždy se dá vypátrat romantický víkend pro dva, který bude tobě i tvému partnerovi ušit přesně na míru. Většina romantických balíčků obsahuje procedury pro tebe i přítele, takže ani jeden z vás nebude ochuzen o wellness příjemnosti. Romantické víkendy pro dva jsou ideální volbou, zvlášť pokud toužíte po změně prostředí, což má častokrát výborný vliv na celou vitalitu a psychiku někdy i velmi komplikovaného vztahu. Romantický víkend pro dva bude tak vaším útěkem od všedního života, kde nebudete vyrušování. Jen tak si naplno užijete přítomnost toho druhého.

Romantické zážitky všeho druhu

Mezi příjemné, i když odlišné od víkendu pro dva, jsou romantické zážitky. Srdce partnera můžeš snadno probudit adrenalinovým překvapením. Skvělým tipem pro romantické zážitky je například let balónem, což ti může připomenout český film Vratné láhve, kde pan Tkaloun vyznal své ženě lásku právě letem v balóně, nebo výlet letadlem. Oba dva romantické zážitky jsou ideální především pro osůbky, které rádi spojí romantiku se vzrušením a neobávají se jakéhokoliv zážitku ve vzduchu. Mezi příjemné romantické zážitky také patří skvělá večeře při svíčkách, společná relaxace za přítomnosti procedur, či projížďka na lodičce nebo voru, kde o kupu romantiky nouze opravdu není. Nádherné romantické zážitky je také při pobytu na zámku, kde romantiku obohacuje zámecká a mnohdy luxusní atmosféra.

Romantické dárky jako projevy lásky

Kouzelné oříškyNěkdy ani nemusíte s partnerem společně bádat a hledat romantické víkendy pro dva, nebo romantické zážitky. Co se takhle sebe navzájem překvapit a věnovat pořádný kus romantiky jeden druhému? Projevit romantickou duši však nemusíte jen během vašich výročí či svátků lásky. Romantické dárky si proto předávejte kdykoliv a po celý rok, bez ohledu na svátky i výročí. Mezi klasické romantické dárky patří dárečky s roztomilými symboly, sladká bonboniéra nebo kytička, ale i věci či aktivity, které druhá polovička má v oblibě. Inspiraci se meze nekladou, a proto klidně můžeš pro svého miláčka připravit romantické dárky v podobě motorových aktivit. Perfektní romantické tipy mohou mít podobu gurmánského zážitku v netradičním prostředí. Jako dárek se však dá využít i již zmíněný let balónem, čokoládová masáž, nebo cokoliv jiného, co vás oba láká. Romantické dárky není až tak lehké najít či zorganizovat, a proto je ideálním řešením nechat vše odborníkům na lásku.

Romantika dvěma slovy – Kouzelné oříšky

Naladit tu správnou atmosféru a nakombinovat romantický zážitek na úrovni, to už je trošku alchymie. Ten správný recept na romantické pobyty a zážitky přináší Kouzelné oříšky, kde je vše na jednom místě. Kouzelné oříšky mi padly do oka, a proto jsem se rozhodla, že je představím i tobě. Kouzelné oříšky ti zkrátka nabídnou něco víc, než většina jiných služeb. Zoufat nemusí ani kluci či páni, pro které mají kouzelné oříšky něco, co se jim bude určitě zamlouvat. Zajímavým tipem je neotřelý zážitek v pivních lázních, čemuž snad žádný chlap a mnohdy ani žena neodolá. Dokážete si vybrat ze široké nabídky láskou opředených lákadel? Kouzelné zážitky nad zlato oživí vztah a stanou se nezapomenutelnými. Tak neváhej a daruj své lásce zážitek na celý život.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Nikytka90

    Ze bych toho myho konecne naucila, co je romantika….

  • DomiS

    nad nějakým romantickým víkendem přemýšlím už dlouho, v červnu máme první výročí, tak se třeba konečně rozhoupu :-D