Patřila jsem k těm holkám, které orgasmus při sexu s přítelem nikdy nezažily, třebaže po tom velmi touží a mají ohleduplného a nesobeckého kluka. Více než rok mě trápilo, že nejsem schopná při milování dosáhnout vrcholu a pomalu jsem ztrácela naději. Přišel ale rok 2012 a já jsem konečně zažila ten slastný pocit. Doufám, že tento článek dokáže alespoň trošku zvednout náladu holkám, jenž na svou chvilku zatím čekají.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Mnoho dívek a žen čeká na svůj první orgasmus při sexu s přítelem. V čem může být chyba odhalí příběh čtenářky.

Mnoho dívek a žen čeká na svůj první orgasmus při sexu s přítelem. V čem může být chyba odhalí příběh čtenářky.

Není orgasmus jako orgasmus

Svůj první orgasmus jsem zažila při masturbaci někdy v pubertě. Teď je mi skoro 22 a více než rok jsem se trápila tím, že při sexu ho nejsem schopná prožít. Když už jsem měla ten pocit, vždy šlo jen o takové malé brnění a příjemný pocit. Nikdy jsem ale s klukem neprožila takový ten příjemný pocit maximálního uvolnění a vášnivé “křeče” zároveň. Každá z nás orgasmus popisuje jinak a já se nedivím. I když u vyvrcholení nevypadám a nekřičím jak silikonové kovbojky z péček, umím si ho hezky užít. Je pak docela jasné, že orgasmus při sexu, který je jinak moc hezký, chybí. Hodněkrát jsem to probírala s přítelem, ale stále nám to nešlo.

Je to v hlavě?

Našla jsem si desítky českých i zahraničních článků o tom, jak dosáhnout při sexu orgasmu. Přítel mě dráždil ústy a snažil se být velmi citlivý, poslouchat moje povely a věnoval mi opravdu hromadu času. Tímto bych mu také chtěla poděkovat. Výsledek byl ale nulový. Jeden čas u nás v posteli letěly také různé erotické pomůcky a sexuální hračky. Bylo to sice zajímavé zpestření, díky kterému jsem třeba objevila anální sex, ale nebylo to nic, co bych chtěla provozovat často a rozhodně mi to nenahradí ten pocit, kdy jsem s přítelem jedno tělo a vyvrcholíme třeba v úplně stejný moment. Když jsem si pak hrála v soukromí sama se sebou, byla jsem schopná vyvrcholit klidně během minuty! Začala jsem si připadat divně a hledala jsem chybu v sobě.

Snaha nestačí

Společně s miláčkem jsme každému milování věnovali hromadu času a energie. Pochopitelně proběhly i nějaké ty rychlovky, ale čím dál častěji jsme se zaměřovali pouze na moje potřeby. Byla jsem z toho docela nervózní a tak nějak jsem to vzdala. Dali jsme společnou řeč a dohodli se na tom, že téma mého orgasmu je tabu. Nechtěla jsem to už dál řešit a rozhodně jsem nechtěla nic předstírat. Zahrát orgasmus by byla cesta do pekel. Tomu jsem se chtěla vyhnout. Přestala jsem se na vše soustředit tak nějak dva měsíce zpět a přišlo mi, že náš sex je hned mnohem uvolněnější a víc v pohodě.

Anketa

Jsi schopná dosáhnout při sexu orgasmu?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Pořádný ohňostroj

S přítelem jsem prožila opravdu krásný Silvestr v soukromí. Nikdy jsem si nemyslela, že může být tak fajn zůstat doma, udělat chlebíčky a jen tak se koukat na telku. Vždycky jsem tyhle papučové oslavy odsuzovala, ale nyní vidím, že mohou mít doopravdy něco do sebe. Když jsem se s přítelem začala mazlit, cítila jsem se opravdu uvolněná a zároveň tak nějak při chuti. Nedokážu ten stav úplně nazvat, rozhodně to ale nebyla taková ta běžná nadrženost. Spíše jsem měla chuť být iniciativní a tak nějak si s přítelem dělat to, co jsem sama chtěla. Při jedné poloze jsem tak začala sama přirážet a třít se o jeho slabiny. Úplně jsem ztratila přehled o tom, co se děje kolem a jen si užívala ten pocit. Orgasmus přišel jak blesk z čistého nebe a přítel se mi pak druhý den přiznal, že takhle nádherné a divoké milování ještě nezažil. Že bylo absolutně super vidět, jak jsem dominantní a jde mi o moje potřeby. Jeho tenhle pohled navíc tak nastartoval, že jsme vyvrcholili doopravdy společně. V posledních dnech mám orgasmus prakticky pokaždé.

Neztrácej naději

Podle mě je úplně největší chybou, když se člověk až moc soustředí na dosažení svých cílů. Nemusí jít pouze o orgasmus, převést to lze prakticky na libovolnou aktivitu. Když se teď na celou záležitost podívám zpětně, byly to jen zbytečné nervy. Orgasmus je určitě důležitý, ale není to hlavní ingredience skvělého milování. Nejdůležitější přísadou je totiž důvěra, živočišnost a důvěra. Když přítele dobře znáš a už se před ním absolutně nestydíš, dokážeš se odvázat a ztratit zábrany. Díky tomu se úplně uvolníš a dáš průchod příjemným zážitkům. Tak vám držím palečky kámošky a zbytečně se netrapte! Závěrem ještě musím poznamenat, že jsem si musela počkat na svůj první vážný a delší vztah, než jsem něco takového doopravdy zažila.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář