Milostné vztahy se vyvíjí a mění. Mnozí však dospějí do fáze, kdy se vztah stane stereotypem. Zaběhlý řád k životu patří, ale naučte se alespoň někdy narušit šedivý stereotyp, a to i v milostném životě.

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Když se milostný život stane stereotypem

Stereotyp ve vztahu i posteli

Partneři mají ve vztahu tendence sklouzávat ke stereotypu. Je to normální a svým způsobem k životu patří. Zezačátku je vše nové a intenzivní, ale postupem času to vybledne a i milostný život může začít být stereotypní, někdy dokonce nudný, a to je první krok k tomu, aby se z vašeho života začal sex vytrácet, v horším případě si jeden či oba z partnerů nachází sexuální saturaci mimo domov.

Problémem stereotypu v milostném vztahu je, že většinou přijde plíživě, takže si změnu neuvědomujeme. Mnohým až po čase dojde, že jsou pryč ty okamžiky, kdy jste experimentovali, objevovali, co má ten druhý rád, střídali polohy atd. K stereotypu přispívá i uspěchaný život, kteří většina lidí v dnešní době žije. Přesto se snažte stereotypu nepodlehnout.

Snažte se o oživení milostného života

Prvním krokem, jak oživit milostný život a vrátit mu jeho jiskru je uvědomit si, že jste se dostali do stereotypu a že s tím chcete něco udělat.

Rádi byste něco ve svém milostném životě změnili, ale stále nevíte, co by to mělo být? Nemáte vlastní nápady? Nechte se inspirovat.

Tipy na oživení milostného života

Pojďme si dát několik tipů, které se osvědčují pro oživení milostného života:

  • Erotické pomůcky: Jsou oblíbeným a snadno dostupným zpestřením erotického života. Jejich výrobci mysleli na milostné oživení za vás. Využijte toho. Stydlivější páry ocení možnost koupit si erotické pomůcky v internetovém sexshopu – jejich seznam naleznete zde nebo zde. Vyberete si je z pohodlí svého domova a pak jen objednají. Domů jim přijdou v diskrétním balíčku. Takto lze nakupovat např. v Loveo.cz. Díky internetu si také lépe uděláte přehled o tom, jaké erotické hračky jsou v současné době k mání. Jde o různé vibrátory, dilda, návleky na penis, vibrační kroužky atd. Se stereotypem však zatočí i důmyslně zvolené sexy prádlo, které samozřejmě seženete nejen v sexshopu.
  • Víkend mimo domov: Už to, že si někam vyjedete, vás vytrhne ze stereotypu. Změna místa vám prospěje, budete mít na sebe více času a budete-li se alespoň trochu snažit, jistě to mezi vámi opět eroticky zajiskří. I na víkend mimo domov si můžete přibalit nějakou erotickou pomůcku.
  • Různá překvapení a experimenty: Překvapte občas svého partnera či svou partnerku. Jak? To už je na vás. Připravte romantickou večeři, nějaký program, který nabudí sexuální touhu, např. návštěva sauny atd. Nebojte se také experimentovat v posteli. Zkuste nové polohy a techniky. Inspiraci vám může dát klasická kamasútra, internet nebo vaše fantazie.
  • Erotické hry: Hraní rolí dokáže partnery neuvěřitelně stimulovat. Vytrhne je to ze stereotypu a více se odvážou. Někomu může přijít hra na sekretářku a šéfa klišé, ale věřte, že něco do sebe to má.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář