Máš problémy v posteli? Odmítá tvůj přítel sex? Pak bys s tím měla něco udělat! Stačí, když vyzkoušíš pár zaručených tipů, které z tebe udělají sexuální bohyni a neodolatelný objekt jeho sexuálních představ. Nestává se často, aby zrovna muži odmítali příležitost k postelovému juchání, ale přihodit se to může dokonce i v čerstvém vtahu. Vzhledem k tomu, že něco takového nepřidá ani nám ženám na sebevědomí, je zapotřebí s tím něco dělat.

avatar

Marta Štefková

Máte problémy v posteli? Použij triky, které z tebe udělají sexuální bohyni!

Máte problémy v posteli? Použij triky, které z tebe udělají sexuální bohyni!

Zkus si s ním promluvit

Důvodů, proč tvůj přítel odmítá sex, může být řada. Jako první tě asi napadne, že má milenku nebo že ho sex s tebou nebaví. Může za tím být ale i něco jiného: třeba ho momentálně něco trápí, zažívá stres a nebo má zdravotní problémy, které mu nedovolují kvalitní sex. A on se ti nechce svěřit, aby sis o něm nemyslela, že je v posteli nepoužitelný. Pokud tedy chceš problém se sexem řešit, pak by sis měla se svým partnerem v klidu promluvit o tom, proč se vyhýbá intimnímu styku. Mnoho mužů patří k zarputilým introvertům, takže se nezalekni prvotních nezdarů. Naopak zkus svému příteli naznačit, že ti nevadí, že s tebou nespí, ale že jsi schopná pro něj udělat cokoliv, co by mu udělalo dobře.

Vyprovokuj ho!

Nyní si přečdstav, co by tebe samotnou potěšilo. Tak třeba: vana napuštěná až po okraj, voňavá pěna, zapálené svíčky a romantická hudba. A ty se svým miláčkem, jak si užíváš sex ve vodě. A nyní si zkus uvědomit, že i tvůj miláček třeba postrádá ve vašem vztahu romantiku. Zkus mu připravit překvapení v podobě romantického zážitku a při tom ho nalaď na společné milování něžnostmi. Nezapomeň ho při tom nenápadně povzbuzovat a dávat najevo, že se ti líbí být u něho.

Maličkosti, které sex zpestří

Řekněme si to na rovinu – někdy jsou naše polovičky znuděné a berou sex jen jako povinnost vůči nám. To se stává především párům, které jsou spolu delší dobu. V tom případě je nutné s tím co nejdříve něco udělat. Zkus svému příteli psát zprávy s erotickým nábojem, vyzkoušet sexy prádélko nebo zatím nevyzkoušené sexuální polohy nebo praktiky. Dávej si ale pozor, abys v experimentování nezašla příliš daleko. Vždy by sis měla všímat toho, co se tvému příteli líbí, protože jedině tak začne sám přebírat kontrolu nad sexem a bude se těšit na společné chvilky ve dvou.

Za trest žádný sex

Někdy se stává, že muž odmítá sex se ženou, aby ji potrestal. Je to v nás zakódované už odnepaměti, vždyť pokud se s někým pohádáš, pak s ním nechceš nějakou dobu vůbec mluvit, natož s ním spát. Pokud ale přítel sex odmítá z tohoto důvodu dlouhodobě, pak bys měla vážně přemýšlet o tom, jestli se nejedná o egoistu, který by se za čas změnil v domácího tyrana.

Kámen úrazu je jinde

Jak jsem se už zmínila, nedostatek něžností a romantiky nemusí být jediným kamenem úrazu. Muži i ženy často odmítají sex, protože se necítí dobře, jsou v práci neustále ve stresu… A potom na to doplácí i jejich partner či partnerka, kteří po sexu touží. Pokud víš, že za nedostatkem milování stojí tyto problémy, pak si s ním v klidu promluv a pokus se nalézt společné východisko. V žádném případě před přítelem nedělej zbytečné scény, protože se sám určitě cítí provinile. Naopak mu ukaž, že budeš stát vždy při něm a že sex pro tebe není nejdůležitější věcí na světě.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář