Seznamování mezi holkou a klukem sebou často nosí růžové brýle a každý kdo najde v druhé osobě zalíbení, možná očekává i něco víc. Jenže to má bohužel i svou druhou tvář. Poznala si kluka? Doslova ti zblbnul hlavu? Nasliboval ti hory doly, ale pak už se neozval? Pokud jsi na vše kývla ano, je na čase, aby sis přečetla tento článek!

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Všechno vycházelo docela dobře, ale kluk najednou ztratil zájem o tvou maličkost? Přestaň truchlit!

Všechno vycházelo docela dobře, ale kluk najednou ztratil zájem o tvou maličkost? Přestaň truchlit!

Pan dokonalý

Věřím, že ne jedné slečně se stalo, že poznala kluka, který vypadal, jakoby právě spadl z nebe a ještě lépe – rovnou jí do náruče. Má hezkou tvář, pěkné tělo, je chytrý, inteligentní a chová se jako gentleman. Možná v tom okamžiku tě právě napadá otázka: ,,Jak zrovna já jsem mohla potkat někoho tak dokonalého?” V případě těch méně sebevědomějších slečen jsou na místě i otázky jako: ,,Jak se mu může líbit někdo, jako jsem já?” Ale možná už to je první chyba při seznamování – když holká nemá dostatečné sebevědomí. Každý kluk se na začátku seznamování může zdát jako pan dokonalý, který by ani mouše neublížil. Jenže pozor! Zdání klame, ty sama se určitě snažíš udělat na prvním rande dobrý dojem a občas si něco přibarvíš. Tak věř, že kluci to tak mají dvojnásob.Vypadá-li něco až přílíš krásně než aby to byla pravda, většinou to vážně pravda není. Ptáš se proč?

Sliby chyby

Stejně jako my holky, tak i kluci dokážou být perfektní manipulátoři. Pak dokonalý ti zamotá hlavu a ty na něj prostě nemůžeš přestat myslet. Píšeš mu smsky, kontaktuješ ho na facebooku, prostě mu dáváš jasně najevo,že o něj máš zájem. Jenže to je špatně! Kluk prostě nechce, aby byl uloven, on je ten, kdo chce lovit. Už víš proč couvnul?! Možná si říkáš, že ti toho hodně nasliboval a že by přece svoje sliby jen tak neporušil, ale ten, který ztratí zájem, poruší cokoliv.

Nebuď ta, co brečí do polštáře!

Jednoho rána se probudíš a najednou zjistíš, že už na mobilu nemáš obvyklou smsku od něj na dobré ráno. Už ti nevolá, nepíše, nezajímá se o tebe. A tobě začne vrtat hlavou, co se k čertu stalo. V takových situacích si ale zachovej chladnou hlavu, protože pokud se o tebe po krátké době kluk přestal zajímat, jeho zájem nebyl rozhodně tak velký, jak by asi měl být. Proto hned nezoufej a nenadávej si za to, že jsi něco udělala špatně. A důležité! Přestaň mu psát, volat a jednoduše začni dělat, jakoby neexistoval. Pokud mu dáš jasně najevo, že tě jeho neaktivita nijak neštve, možná ho to znervózní a nakonec se znovu ozve. Když ale uvidí, že ti to vadí a že celé dny a noci přemýšlíš nad tím, proč se ti neozývá, rozhodně nečekej, že ti padne do náruče. Dělej, že je ti to prostě jedno. Není to sice lehké, ale určitě nechceš vypadat jako stíhačka.

Stojí ti to za to?

Máš svou hrdost a tu bys v takových situacích měla ukázat. Pokud mu už nestojíš ani za zavolání, prostě se na něj vykašli. Jak říkaly naše babičky, žádný kluk nestojí za probrečený polštář. Může tě to sice sebevíce mrzet, ale čím dříve se z toho oklepeš, tím větší šanci budeš mít na to,že brzy potkáš někoho nového. Nikdo totiž nechce chudinku se svěšenou hlavou a smutným výrazem. Užívej si života a lidí kolem sebe, a to i přesto, že ti to ve vztazích zase nevyšlo.

Nenech se sebou zametat!

Drž se tohoto hesla. Dej klukovi najevo, že pokud tě nechce, přichází o hodně a že rozhodně ty nejsi ta, která nemá zástupy kluků a seděla doma v koutě s nadějí, že s ní jednou někdo začne chodit. Ukaž mu svou cenu, protože jedině tak mu dojde (i těm dalším budoucím), že ty rozhodně nejsi hadr, se kterým mohou jen tak zametat!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář