Ráno nebo večer, úterý nebo v sobotu, na podzim nebo v létě… Čas se mění a naše chuť na sex taky. Tak kdy je ten nejlepší čas na to skočit?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

24 hodin denně

Tak takhle často na to nemá chuť asi nikdo z nás. Pravdou ale je, že v některé hodiny během dne jsou naše sexuální chutě aktivnější. Přemýšlíš kdy? Tak jen si vzpomeň na svého přítele, který nikdy „nevstává sám“.
U kluků je tedy chuť na sex znatelná hlavně po ránu, kdy jeho penis o sobě dává vědět víc než dost. U holek jsou ranní hodiny ve znamení menší chuti. Během poledne pomyšlení na sex klesá a především v brzkých odpoledních hodinách je naprosto nulové. Člověk je po obědě a tráví. Nic víc. Naopak je tomu kolem čtvrté až šesté hodiny, kdy tělo ještě není úplně vyčerpané z celodenního pracování a strávený oběd dodává více energie. K večeru se pak dostavuje tolik příznačná únava. Přesto je doporučována ještě osmá hodina večerní. Opravdu je po sexu veta až po desáté, kdy už myslíme jen na spánek.

Sex po ránu
Největší chuť na sex by se měla dostavit kolem osmé hodiny.
zdroj: glamourmagazine.co.uk/love-sex-relationships

Průzkum

Podle jistého britského průzkumu by nejlepší dobou měla být půl osmá ráno. Prý je v této době nejlepší šance dosáhnout orgasmu a také se v této hodině počne nejvíce dětí. Nevím jak vy, ale já bych tedy o půl osmé nebyla schopná ničeho. Natožpak sexu.

7 dní v týdnu nebo rovnou po celý rok

Podle zjištění sexuologů si nejvíce lidí nechává sex na víkend. Práce je tabu, víkend je svoboda a myšlenky na sex jsou častější. Také je na všechno více času a nikdo není unavený z práce. Jako nejčastěji zmiňovaný den v týdnu je pak středa.

Pod peřinou

Ohledně ročního období je asi nejvíce preferovaný podzim. Je dříve tma, ale hlavně zima začíná být vlezlejší a my chceme zahřát. Ne nadarmo se říká, že za podzimních plískanic je nejlepší zalézt pod peřinu.

Sex
Během podzimních měsíců je sex tím nejlepším, co může být.
zdroj: dinamotalks.blogspot.cz

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář