Každá z nás sní o dokonalém klukovi. Některá dává přednost romantickému snílkovi, který ti bude říkat, jak moc tě má rád. Některá chce naopak pořádného „chlapa“, který se nebude chovat jako malé dítě a bude z něj cítit respekt.

avatar

Emm
Psaní článků o vztazích má jako koníček pro volný čas.

Každá z nás sní o dokonalém klukovi. Některá dává přednost romantickému snílkovi, který ti bude říkat, jak moc tě má rád. Některá chce naopak pořádného „chlapa“, který se nebude chovat jako malé dítě a bude z něj cítit respekt. Ale kde toho svého Pana dokonalého najít?

Chceš se seznámit, ale pořádně nevíš, kde najít vhodného kluka? Prokoukni úmysly, které se slučují s některými místy.

Chceš se seznámit, ale pořádně nevíš, kde najít vhodného kluka? Prokoukni úmysly, které se slučují s některými místy.

Z místa na místo

Mnoho holek si neuvědomuje, že místo setkání s tvým budoucím klukem často rozhodne o vašem vztahu. Hledáš citlivého kluka, kterému nebude vadit, že s ním na to hned „nevlítneš“? Tak v tom případě zapomeň očekávat vážnější vztah od kluka, který každý víkend vymetá kluby a často o něm slyšíš, že spal s tou a s tou a ta, že mu naopak nedala. Sestavila jsem pro tebe seznam nejčastějších seznávacích míst a k tomu popis kluků, které na nich můžeš očekávat.

Škola

Místo, na kterém potkáš všechny druhy kluků. Přes chytré a rozumné, až po ty rádoby vtipné, co provokují učitele. Budeš se spíše muset řídit vzhledem a chováním kluka. Zajímavé ale je, že nejvíce párů se seznámilo právě ve škole. Tak seber odvahu a oslov ho!

Koncerty, kluby

Hledáš vážný vztah? Tak tady s největší pravděpodobností neuspěješ. Většina kluků, kteří chodí na tato místa, si chtějí s holkou jenom užít. Pokud nechceš zažít zklamání, moc si od vztahu s klukem, kterého jsi potkala v klubu, neslibuj. Ale výjimky potvrzují pravidlo, třeba jsi zrovna ty narazila na hodného kluka, kterého nezajímá jenom sex, alkohol a tabák.

Obchodní centrum

V obchodních centrech se potulují všechny možné typy kluků. Stačí se jenom porozhlédnout a trochu se soustředit. Podle jejich stylu oblékání a celkového projevu brzy zjistíš, co je tvůj vyhlídnutý kluk zač a jaký asi bude uvnitř.

Sportoviště, parky

Tady zřejmě narazíš na pohodového, sportovně založeného kluka. Výhodou je, že hned máš téma k hovoru. Potkala jsi ho na fotbalovém zápasu? Můžeš se ho zeptat komu fandí, jestli také hraje fotbal, jak dlouho, kdo je jeho oblíbeným hráčem, trenérem, co říká na zápas..Kluci rádi mluví o sportu a hlavně o sobě, takže si odvážnou fajn slečnu, jako jsi ty, která se ho nebála oslovit, určitě zapamatuje!

Další místa

Hledáš tichého, tajemného umělce a tak trochu podivína? Navštiv nějakou výstavu nebo vernisáž. Má to být biker, hokejista? Určitě budeš vědět, kde hledat. Uvědom si, jakého kluka chceš. Pořádně se zamysli, s kým bys chtěla prožít několik dalších týdnů/měsíců/let svého života, jaké by měly být jeho koníčky. Uvidíš, že po chvíli tě nějaké vhodné místo blízko tvého bydliště napadne. Je sice pravda, že to nemusí hned napoprvé vyjít, ale proč nezkusit štěstí? Tak vyraž na lov!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář