Nová sexuální metoda, která staví sex a orgasmus na vedlejší kolej, má oživit milostný život. Já tuhle záležitost vyzkoušela na vlastní kůži a ty se nyní dočteš, proč je to taková blbost.

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Karezza mi šlohla orgasmus a vzrušení

Postelová meditace

Jakmile přijde řeč na sex, tak cílem každého dovádění je dosažení orgasmu. Kluci zakládající si na dlouhém mazlení a čučení do očí bez vyvrcholení nejsou nic pro mě. V posteli se chci vyblbnout a užít si. I přes tenhle můj jasný postoj jsem se rozhodla vyzkoušet nový sexuální trend. Karezza je pojmenování pro sex, jehož cílem není orgasmus. Oba partneři se pouze pomalu mazlí, hledí si do očí, vychutnávají si tělo toho druhého a soustředí se na svůj dech. Ze sexu to dělá meditaci vhodnou k relaxaci těla i duše. Nechci úpně zaplout do teorie, protože na každém webu se člověk dočte něco jiného. Na jedné straně některé návody povolují skoro vše včetně zásunu, jiné striktně zakazují i líbání.

Karezza není jen sex bez uspokojení

Pokud by měla být Karezza jen sex bez vyvrcholení, tak si troufám tvrdit, že jí každá z nás čas od času nedobrovolně praktikuje. Ve skutečnosti si metoda zakládá na prohloubení vztahu a chytré knížky se vás snaží přesvědčit o tom, že orgasmus jen otupuje mozek a z našich genitálií dělá otroky rozkoše. Rozhodla jsem se Karezzu s přítelem vyzkoušet a očekávala jsem, že zažiji při jejím praktikování zcela novou dimenzi porozumnění, duševního souznění a vaginálního poblouznění. Cílem je přetransformovat touhy těla do tužeb srdce. Chtěla jsem zažít přesně to, co mi slibovaly různé články. A jak to dopadlo?

Šoupni si ho tam a nelíbej mě

Naposílala jsem partnerovi do mailu odkazy na několik obsáhlých článků, které jsem vygooglila. Chvilku mi pak trvalo, aby vše nastudoval, ale nakonec se mi ho povedlo přesvědčit. První pokus dopadl tak, že po pěti minutách nudy a občasného čvachnutí jsem přítele voj*la jak zvíře. Moje chyba. Druhý a třetí pokus již vyšel podle všech Karezza pravidel, ale necítila jsem, že by mě takový kontakt naplňoval. Ne kvůli orgasmus, ale kvůli tomu, že Karezza podle mého názoru není určena mladým lidem a párům, jenž v posteli komunikují.

Karezza a sekta sexuologů si může trhnout nohou

Jste spolu 20 let a tvůj manžel se vrací ze šichty v Kauflandu unavený tak, že tě ani nepohladí ve vlasech? Dobře, v takovém případě může být Karezza opravdu zajímavá. Intimní chvilka opět nastartuje touhu a poskytne prostor pro všimnutí si toho, co člověk delší dobu přehlížel. Jsi mladá a tvůj kluk si sex užívá, ale hledáte oživení? Vykašlete se na takovou blbost jako je Karezza a raději vyzkoušejte třeba anál.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář