Že je vyšší sexuální apetit do sexu přínosem, není snad žádný pochyb. Jenže co když je jeden z páru při chuti každý den, kdežto druhý ne? Své o tom ví Kamil, který ti odhalí svůj problém.

avatar

Příběhy čtenářek a čtenářů
Máš zajímavý příběh či názor? Pošli ho na kamoska@kamoska.cz

Kamil (21): „Chce to dělat každý den, ale já nemám chuť“
Kamilovi to s Martinou klape, tedy kromě sexu…

Radši píši sem, než do vypatlaných internetových diskuzí

Nemám zrovna nejlepší pocit, psát svůj problém na holčičí web, ale zas mi to přijde lepší, než chytat nadávky ve vypatlaných internetových diskuzích. Tak trochu doufám, že ke mně budou vaše čtenářky hodnější :-) a klidně mi i narovinu (slušně) řeknou, co si o mě myslí, co mám dělat, co dělám špatně, nebo mi poskytly návod, jak vlastně porozumět své holce. A doufám, že to vaše čtenářky zvládnou v pohodě :-) . Teď ale k tomu problému.

Nikdy jsem neuznával kvantitu před kvalitou

Nikdy jsem nepatřil k těm, kteří to potřebujou mít denně nebo alespoň obden. Vždycky mi stačilo užít si to třeba dvakrát týdně a byl jsem spokojenej. Nikdy jsem neuznával kvantitu před kvalitou. Radši míňkrát, ale vždycky pořádně ne? Předchozí moje holky byly s tímhle v pohodě, jenže to zas neklapalo jinde. Pak jsem poznal Martinu, se kterou nám klape… teda až na ten sex. Ve všem si rozumíme, ale ona to chce mít každý den, ale já prostě nemám chuť. Přitahuje mě, mám jí rád a chci jí a vždycky si to užijem, ale denně? Denně? To fakt ne! Jenže ona to moc tolerovat nechce a pořád „dotírá“, snaží se, ale já fakt nemám chuť. Snažil jsem se jí to vynahradit jinak, mazlil jsem se s ní, hladil jí… né to nestačí a hned na to mě zas začala přemlouvat. Když jsem to říkal kámošovi, tak mi říkal, že jsem divnej, že on by tohle bral všema deseti. Ale vždyť vztah je i o kompromisech a taky proč bych měl být sakra divnej jenom kvůli tomu, že na to mám menší chuť?

Pokud Kamil nemá chuť, tak ani taková svůdná póza ho k sexu nepřemluví.
Pokud Kamil nemá chuť, tak ani taková svůdná póza ho k sexu nepřemluví.

Nemůžu se do toho nutit, nebo snad jo?

Myslel jsem si, že to třeba pochopí a k nějakým kompromisům dojde, ale kdepak… Všechno se to jedině zhoršuje. Jde totiž o to, že jí jako furt chci, ale podvědomě a někdy už i reálně se začínám bránit sexu s ní. Prostě to nejde, protože vím, že mi zas po tom řekne: „kdyby to takhle bylo denně“ a mě prostě nepochopí. Kouká spíš na svoje potřeby než na moje! Nemůžu se přeci přemáhat, vždyť by to pak stálo za nic. Nuťte člověka, který nemá hlad, ať pořád jí a jí a jí… co udělá?? Možná se tak pobleje, bude mu zle a nebude mít na jídlo ani pomyšlení. Ale když bude mít chuť a nají se dobrovolně sám, bude mu dobře a příště si to dá znova. Je to asi blbej příklad, ale snad pochopíte.

Nechci to odflakovat a pak stát za h*vno!

Hodně se kvůli tomu hádáme, ona je pak uražená, nemluví se mnou nebo mi slovně ubližuje a rejpe. Už i já jsem kolikrát hnusnej, což nechci, ale stačilo by mi, kdyby to aspoň trochu pochopila a brala mě takovýho, jakej jsem. Už jsem slyšel, že si najde do postele někoho jinýho nebo že jí zahejbám a kdesi cosi a věřte nebo ne, ale taky to dost zamrzí. Nebo mi kolikrát řekla, že si přijde jak stará panna a že na tohle má fakt dost času. Přijdu si jak vůl, ale to se mám snad přemáhat, odflakovat to a pak poslouchat, jak stojím na h*vno? Upřímně pak tady po těch peripetiích se mi kolikrát už nechce vůbec. Jenže kdo mě pochopí, nikdo!! U kámoše jsem divnej, u svý holky taky. By mě jen zajímalo, kdyby to bylo naopak, to už by byla jiná asi a chápat by se muselo všechno.

Jsem vážně tak divnej?

Jsem podle vás fakt tak divnej nebo kde je chyba? Vážně to nechci ukončit rozchodem, mám jí rád, ale co udělat, aby došlo k pochopení a urovnalo se to? Nemáte pro mě někdo dobrou radu??? Díkes a jestli jste to dočetly až sem, jste jedničky :-) , že jste byly schopný přečíst si „bláboly“ kluka, který je nerad v tak blbý situaci.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Daniela

  Tak tento problém jsem měla s partnerem též, ale v opačných rolích. On by vyžadoval denní aktivitu a já naopak jen párkrát do týdne. Vzhledem k tomu, že mám časově náročnější práci a koníčky, jsem večer docela unavená a spíš bych ocenila pochopení a pomazlení.Partner naopak měl mnohem více času pro sebe a na relax, takže večer byl plný sil. Párkrát pochopil, že jsem unavená, ale pak si myslel, že jsem mu nevěrná a že ho nechci, že pro mě není dost atraktivní atd…Takže nakonec já jsem byla ta špatná…. Nezbývalo než si o tom promluvit ;) Řekli jsme si jaký kdo má potřeby a do jaké míry je každý z nás schopen udělat kompromis. Nejdřív partner nechtěl pochopit, že můžu být unavená z práce a povinností, tak jsem na něj převedla veškeré povinnosti související s domácností a poté i on sám nebyl plný energie a chuti. Mně se naopak dostávalo dostatek času pro sebe,přátele, relaxace a tudíž i větší chutě na partnera….
  V každém případě je nutnost si sednout a promluvit si o tom, do jaké míry je každý z vás schopen se přizpůsobit a udělat kompromis, pokud vám na vztahu hodně záleží…..

 • denda

  měli jsme stejný problém,já jsem po 18 letech vysadila antikoncepci a světe div se najednou tady byla až neutuchající touha sexovat snad pořád,dodnes na to myslím denně,někdy i třikrát,manžel bohužel v té době ne :-) ale chtěl to řešit se mnou proto si taky pořídil tribulus a sexuální apetit po měsíci no ani nemluvím,teď je kvantitně i kvalitně v kuchyni v koupelně na rybách a i on sám je spokojený,ztratil pneumatiku na břiše,vyrýsovaly se svaly,zvedlo sebevědomí a já jsem konečně spokojená….a to jsem už pomýšlela na nějakého milence :-) naštěstí mě to minulo,bylo by to dost složité ….

 • rocky

  Zacni uzivat tribulus terestris (kotvicnik pozemni)v tabletach to ti zvedne hladinu testosteronu a tedy i chut na sex a koupis to v nejakem obchode kde prodavaji fitness produkty stoji to kolem 400 a tech tabletek je tam tak na 2-3mesice za zkousku nic nedas. Hlavne to uzivej jak se ma abys to na sobe poznal. Po tydnu az dvou uzivani to musis na sobe zacit citit ze mas vetsi chut. Snad ti to pomuze chlape

 • XY

  Určitě si o tom promluvte. Zkus zjistit, jestli za její touhou po sexu je doopravdy fyzická potřeba, nebo spíš psychická. Nechce si tím například jen dokazovat, že po ní pořád toužíš? Pokud je to ten druhý případ, nejspíš má jen nízké sebevědomí a potřebuje z tvé strany trochu víc lichotek a ujišťování, že je pro tebe pořád přitažlivá. Další věc, kterou neuvádíš je, jestli u toho dosahuje vyvrcholení. Pokud ne, je to možná důvod, proč to chce tak často. Když není uspokojená, myslí na to pořád. Pokud je problém v tomhle, zkuste experimentovat, více se jí věnuj a zjisti, co se jí líbí. Každopádně hodně štěstí, nemáš to lehké a nejsi divný, takových případů znám víc! :)

 • Madeleine

  Také doporučuji – hlavně si o tom promluvit. Já osobně bych také preferovala sex častěji než můj přítel, zezačátku mě mrzelo, že mě odmítá, protože jsem si myslela, že už pro něj nejsem tam přitažlivá a že ho sex se mnou nebaví. Když mi to pak vysvětlil a dal mi najevo, že jsem pro něj jediná, pochopila jsem to a neměla jsem důvod se urážet. Neodmítej jí – Vysvětli jí to, jemně, přidej hodně lichotek a pokud je to rozumná holka, pochopí to.

 • Lea

  Vzťah je o tolerancii, o tom robiť kompromisy a snažiť sa vždy vyjsť v ústrety aj tomu druhému. Z toho čo si napísal mi vychádza, že tvoja priateľka je proste sebecká a netolerantná. To, že má na sex častejšie chuť je úplne normálne ale to, že ťa uráža, podpichuje alebo rýpe do teba, že nie si rovnako naladený je už proste úbohé. Vzťah musí klapať v oboch sférach, či už psychicky tak aj fyzicky, očividne to v jednom z toho škrípe, proste nie ste si súdení. To, že ju máš rád je pekné ale vieš môžeš ju mať rád aj ďalšie tri mesiace, pokiaľ sa ona nezmení tak či tak ju potom neskôr necháš. Každopádne skús sa o tom s nou porozprávať, že to takto nemôže ísť ďalej, že ju máš rád a priťahuje ťa ale ty si iný ako ona. Ak sa nezmení tak s nou nestrácaj čas. (tak či tak si myslím, že sa ako človek svojimi nevhodnými reakciami už prejavila sama)

 • JCD

  Taky jsem jedna z těch,co by to chtěly pořád,ale taky vím,že nepotřebuju přímo pohlavní styk..Nemáš jenom penis,tak jí uspokojuj i jinak…prsty,jazyk…a kdyby to nezabralo,tak jí pořiď nějakou hračku…

 • sandokan

  Přidala-li se do pokusného terária ke stávajícímu páru potkanů nová samice,ochabující sexuální aktivita samce rapidně vzrostla a pářil se častěji jak s novou,tak s původní samicí. U lidí to funguje stejně :)

 • TheWalkyrka

  Patřím mezi ty ženy, ke kterým asi patří i tvá milovaná a mám partnera, který patří k těm mužům, kteří to nemusí mít každý den, takže máme podobný problém. Prostě mě občas odmítne, ale než se mnou o tom promluvil, bylo mi hrozně. Nevěděla jsem jak je možné, že mě odmítne i třikrát v týdnu. Pak si se mnou jednoho večera sedl u lahve dobrého vína a my to spolu probrali, pěkně v klidu bez emocí. Zkus jí třeba říct, že je pro tebe vzácná a že když trochu povolí, bude každý váš milostný zážitek “Deluxe”. Řekni jí to, zcela bez obalu, tak jak to ty cítíš a pokud tě má ráda, pochopí to a přestane se takto chovat. Většinou nás k takovým šílenostem, žene strach a obavy. Bojíme se o to, jestli jsme pro partnera pořád tak sexy jako na začátku. Dej jí jasně najevo, že je ta, která ti celý den leží v hlavě.

 • jááá

  nemyslim si , že si divnej je pravda ,že kdyby to bylo naopak tak by si byl za hovado že ji do toho nutiš , ale podle toho co tu pišeš to stejně nepochopi a nemyslim si ,že se to změni pak by si měl zapřemýšlet jestli je dobré ten vztah udržovat dál …