Má tvůj kluk partu kámošů, se kterými ztrácí pojem o čase a nevynechá jedinou příležitost, jak s nimi vyrazit do hospody? Zkusíš s tím něco udělat, nebo ho pošleš k vodě?

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Když musíš, tak musíš

Domluvila sis se svým miláčkem romantickou procházku, zastavíte se v cukrárně a u kávičky s dortíkem probíráte společnou budoucnost. V tom náhle příjemnou atmosféru naruší telefonát jednoho z jeho kamarádů a on okamžitě zvedá krovky s omluvou, že fakt musí a prchá za svými přáteli.

Romantické chvilky se během chvilky můžou rozplynout.
Romantické chvilky se během chvilky můžou rozplynout.
zdroj: bobbiandmike.com

Lucka, Roman a jeho kamarádi

Když se seznámila s Romanem, bylo jí sotva šestnáct. On byl o pět let starší a byl to fakt borec. Prvních pár měsíců bylo báječných. Víkend co víkend pařili dlouho do noci, byl k ní pozorný a v partě jeho kámošů byla oblíbená a ze všech stran obletovaná.

Vysedávání po hospodách jí časem omrzelo

Jenže jí po nějaké době přestalo bavit donekonečna se opíjet s jeho kamarády. Chtěla ho mít občas jen pro sebe, zajít na romantickou večeři, do kina, na procházku nebo třeba jen tak doma koukat na televizi v jeho náruči. Přestala s ním chodit do hospody a marně čekala doma, když sliboval „dám si jedno a jsem u tebe“.

Romantická procházka
Jako každá holka chtěla mít Romana občas jen sama pro sebe.
zdroj: bobbiandmike.com

Často čekala marně i několik dní

Nedorazil a mnohdy se pak neozval ještě několik dní, neboť se léčil z divoké víkendové pánské jízdy. Ona plakala, bála se o něho a užírala se žárlivostí. Aby ji vše vynahradil, občas se za ní zastavil, vzal ji ven, vyspali se spolu, ale pak hned uháněl do hospody, kde se zpil do němoty.

Čtyři ztracené roky

Takto se nechala ve své bláhové zamilovanosti balamutit téměř čtyři roky. Když už z jejich vztahu vyprchal i zájem o sex (podotýkám, že z jeho strany), rozhodla se to utrpení ukončit. Přes jeho prosby, že ji miluje a jinou dívku už nikdy nechce, se dokázala od něho odpoutat a začala konečně žít.

Roman je gay

Později se ukázalo, že Roman už opravdu žádnou jinou holku neměl. Uvědomil si totiž, že ho přitahují kluci a do dnešního dne žije ve spokojeném partnerství s kamarádem Kájou.

Roman je gay
Z velkého kamarádství může být někdy i láska a to i mezi muži.
zdroj: pinterest.com

Nenech ze sebe dělat blbku

Z toho plyne ponaučení, nenech se tahat za nos. Pokud už jsi vyčerpala všechny možnosti, jak svého milého udržet doma, ale on stále dává přednost kamarádům, tak je nejvyšší čas poslat ho k čertu.
Jak upoutat jeho pozornost, aby s tebou byl dobrovolně a rád?

1) Buď hodná, milá, dej mu najevo, že v tobě má oporu, pochopení a důvěru.
2) Chval ho, každý chlap rád slyší, jak je šikovný, krásný, úspěšný a báječný milenec.
3) Když se opozdí, nekřič, nevyčítej, jdi spát a ráno si promluvte s chladnou hlavou.
4) Pořiď si nové sexy oblečení, sváděj ho, pak se mu od tebe bude hůř odcházet.
5) Pořiďte si domácího mazlíčka. Smutné psí oči ve dveřích jsou mnohdy větší magnet, než tvoje prosby k společně strávenému večeru.

Pořiď mu domácího mazlíčka
Muži se často upínají na zvířecí mazlíčky. Když na něj oba uděláte smutná psí očka, určitě zůstane doma.
zdroj: pinterest.com

Podpantofláky nebrat

Nechceme ovšem z našich miláčků udělat poslušné podpantofláky, kteří skáčou, jak holka píská. Správný vztah je založený na kompromisech, důvěře, toleranci a pochopení. Pamatuj, nikdo není dokonalý, odpouštět je lidské, ale všeho s mírou!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář