Tak tuhle otázku řešila snad většina z nás. Většina dívek se za to, že jsou panny, stydí, ale mají k tomu důvod? Jak to nejlépe říct partnerovi tak, aby tě pochopil a pomohl ti překonat případný strach? Nedám ti samozřejmě zaručený návod, ale poradím ti, kdy je nejvhodnější doba mu říct, že jsi ještě panna.

avatar

Kristýna Gregorová

Oba víte, kam to směřuje, ale ty mu do poslední chvíle nechceš říct, že to bude tvoje poprvé.

Oba víte, kam to směřuje, ale ty mu do poslední chvíle nechceš říct, že to bude tvoje poprvé.

Někdo to odsuzuje, někdo chápe

Už je to tak, někdo tě může odsuzovat za to, že jsi panna, i když jsi velmi mladá a někdo tě naopak může chápat, protože zažil něco podobného. Trendem poslední doby je, že se dokonce 13ti leté dívky snaží o „to“ přijít, protože se za to stydí, ale mají snad k tomu důvod? Řekla bych, že ne (navíc když nedosáhly ještě ani minimální věkové hranice 15ti let) a rozhodně nejsem sama. Existuje i mnoho dívek, které jsou panny i ve 20ti letech. Samozřejmě se to netýká jen dívek, ale i kluků, jenže ti se k tomu nedokáží přiznat vůbec.

Jak říct svému příteli, že jsi ještě panna?

Defakto by na tom nemělo být nic těžkého. Avšak, je důležité zvolit si správnou dobu, kdy si o tom s ním budeš chtít promluvit. Nejhorší věc, kterou můžeš udělat je to, že mu přiznáš, že jsi panna až když půjde do tuhého. Klučičí reakce, často prudká, se však dá pochopit. Na jednu stranu si zkus představit jak by bylo tobě, kdyby si se třeba po několika měsíčním vztahu dozvěděla, že je tvůj kluk panic a to ještě v tom nejlepším, asi by tě to taky rozhodilo. Ideální čas kdy mu říct, že jsi panna je, když jste oba v pohodě, máte dobrou náladu. Chce to ale začít nějak opatrně, ne to na něj najednou vybalit při reklamě mezi filmy. Již ohraná, ale stále fungující věta, kterou můžeš použít je – Miláčku, potřebovala bych ti něco říct… Je možné, že se tvůj přítel lehce zarazí, přeci jen se mu v hlavě začnou honit ty nejhorší myšlenky, ale pokud tě má opravdu rád, tak tě pochopí a podrží. V mnoha případech se klukům i uleví, když zjistí, že si panna, přeci by mohly být i horší věci, které by si mu mohla říct.

Jakou reakci můžeš očekávat, když mu řekneš, že jsi panna?

Pokud tě tvůj kluk má opravdu rád/miluje tě, tak by neměl být žádný problém, měl by to pochopit. Je to přeci jen tvé rozhodnutí, kdy o to přijdeš, může to být v 15ti ale můžeš být také panna i ve 20ti. V každém případě si ale pamatuj, že se nemáš za co stydět. Avšak, můžeš se setkat i s takovou reakcí, že se ti kluk může začít smát atd., v takovém případě bych si být tebou pořádně rozmyslela, jestli o něj máš stále zájem. Pokud se zasměje když mu to řekneš dobře, to se ještě pochopit dá, protože většina kluků neví jak na to reagovat. Ale může se stát,že narazíš zrovna na kluka, který se ti bude smát, bude tě tím provokovat či urážet, i tací se najdou. V žádném případě si to ale neber osobně. Tvé rozhodnutí je tvé rozhodnutí a když najdeš kluka, který tě bude opravdu milovat, bude mu jedno, že jsi ještě panna.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • hotgirl

  diky moc za radu mco mi to pomohlo konecne se muzu posunout dal :-)

 • pajuš

  díky za radu…:)

 • pajuš

  děkuji vám za radu…:)

 • thedavid

  Jakub má pravdu…třeba mě by to udělalo radost :)

 • jakub

  btw. chlap to nikdy neprizna, nikdy a nikomu.Radsi si bude vymyslet pribehy kdy s kym a jake to bylo))

 • jakub

  rict to muzete kdykoliv, ono to totiz kluka spis potesi), proc?
  1.jednak jsou muzi soutezivy a jsou radi prvni)a bude je tesit ze to bude ON kdo vas o To pripravi.
  2.nebude treba moc nervozni ani nebude mit hruzu ze nebude tak dobry jako ti pred nim)

  Pravda, nekoho to muze odradit s myslenkou “boze to bude prkno”, ale to je jeden ze 100) a aspon si usetrite cas)