Sex ve třech? Proč ne? Může být příjemným osvěžením partnerského života, ale i pořádnou vichřicí ve vztahu.

avatar

Hana Michálková
Píše pro radost a z důvodu, že se má o co podělit!

Chtěla bych sex ve třech, mám o tom říct partnerovi?

„Toužím po milování se dvěma muži najednou, mám o tom říct partnerovi?“ Zeptala se mě nečekaně kámoška u skleničky vína.

Co na to odpovědět?

Trochu mě svojí otázkou zaskočila, sama jsem se s něčím podobným již potýkala, ale nikdy jsem neměla odvahu se komukoliv svěřit. V mém případě šlo o jednorázovou záležitost, protnutou zvědavostí a nadmírou vypitého alkoholu.

Možná to byl tajný sen, možná zvědavost

Stalo se to neplánovaně, když jsme se s přítelem a partou známých vraceli z tahu po místních barech a rozhodli se, že se jde pokračovat k nám domů. Většina odpadlíku se odpotácela domů. Zůstal jeden poslední kamarád a nápad zahrát si flašku, proč ne vždyť je to legrace. Slovo dalo slovo, činy daly činy a náhle jsme skončili všichni tři v posteli.

Sex ve třech
Toužíš po sexu s dvěma muži, či další ženou? Určitě si o tom promluv se svým přítelem.
zdroj: pinimg.com

Přišlo vystřízlivění

Druhý den ovšem přišlo vystřízlivění, já i přítel jsme po sobě koukali a nevěřícně si přitakávali, že to nebyl jen sen. Bylo to hezké, ale hrozně jsem se styděla. Můj miláček na tom byl podobně a jednoznačně jsme se domluvili, že to už nikdy nebudeme opakovat.

V domově důchodců budu mít na co vzpomínat

Myslím, že tímto je to pro mě uzavřená kapitola a v domově důchodců budu mít alespoň na co vzpomínat. Jen našemu kamarádovi trvalo delší dobu, než pochopil, že to byl pouze jen úlet, ve kterém nechceme ani jeden pokračovat.

A co jsem jí vlastně poradila?

Určitě by to měla se svým přítelem probrat. Ve vztahu je třeba otevřeně mluvit o všem, hlavně o svých snech a přáních. A co jiného je naším cílem než sny našich miláčků plnit. Když zjistíš, že to láká tebe i jeho, tak není o čem přemýšlet a začít shánět vhodného adepta.

Ještě stále váháš, jestli ano či ne?

Pokud nevíš, jestli do toho jít, zkus si dát k sobě pro a proti. Tady jsou výhody ale i nevýhody sexu ve třech.

Výhody skupinového sexu

Pokud s tím oba souhlasíte, přinese to do vztahu super příjemnou změnu a vášeň.

Zbaví váš vztah nudy a stereotypu.

„Sendvič“ neopakovatelný pocit mít jeden penis v zadečku a jeden ve vagíně.

Čtyři ruce, dva jazýčky, čím víc hladících a laskajících údů, tím lepší zážitek.

Na co si dát pozor

Žárlivost, pokud je tvůj miláček hodně žárlivý, je potřeba zvážit, jestli by tento akt vůbec snesl. Přeci jen dívat se na svoji milou v posteli s jiným mužem nemusí být pro každého únosné.

Pocit odstrčení, vždy dbej na to, aby si ani jeden z tvých milenců nepřipadal méně vytížený. Víš přeci, že nejhorší na skupinovém sexu je, když na tebe zapomenou.

Výběr vhodného partnera, dopředu je potřeba domluvit se jestli přizvete někoho, koho znáte, nebo zdali vyhledáte osobu neznámou, například přes inzerát.

Pozor na city. U nás dívek je to trochu problém, mohlo by se snadno stát, že se do návštěvy v našem pelíšku zamilujeme.

Ber na vědomí, že pokud ty toužíš přizvat na sex dalšího muže, mohl by po tobě on na oplátku požadovat sex s jinou dívkou.

Tak co jak ses rozhodla, půjdeš do toho?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • blabla

    Debile a myslíš jako že tvoje holka by byla rada kdyby jsi šukal jinou? přemejšlej trošku :-)

  • Tomas

    Super, jsem pro skupinový sex ale já osobně bych raději volil dvě dívky, nesnesl bych pocit že na moji přitelkyni sahá jiný kluk :-)