Často se říká, že na velikosti nezáleží. Tohle pravidlo ale platí pouze do chvíle, než na tebe kluk vytasí nadprůměrnou výbavu. Co si o velkých penisech myslí holky?

avatar

Karolína Hrubá
Rebelka, která jde do všeho naplno a před ničím se nezastaví.

Velký problém

Možná budeš souhlasit a možná budeš naopak překvapená, protože kluci nadprůměrnou velikost penisu rozhodně nevidí jako výhodu a považují jej spíše za problém. Částečně kvůli špatné skladnosti takového „nářadí“ a také proto, že holku často vyděsí dřív, než vůbec k něčemu dojde.

Je velká „výbava“ kluků výhodou nebo trestem?
Velký penis se může zdát jako výhoda, ale pro zúčastněné je často za trest.
zdroj: bp.blogspot.com

Nadprůměrný penis není moc praktický

Mezi dívkami i muži je jakési nepsané pravidlo, že velký penis znamená velkou mužnost, ale po praktické stránce to již tak slavné není. Nakonec takový penis, pokud je opravdu nadprůměrný, plní často jen dekorační funkci. Klukům je pro zlost a dívky jsou často zklamané. Velký penis totiž často provází také problémy při sexu. Podíváme se tedy na ty nejčastější.

Dívčí ústa mají omezenou velikost

Orální sex je často oblíbenou zábavou mnoha mileneckých párů. Co když je ale penis tak velký, že se do dívčích úst zkrátka nevejde? Tento problém označuje za nejzávažnější mnoho mužů s nadměrnou výbavou. Pokud jsou oba partneři dostatečně komunikativní, často najdou kompromis, který nakonec uspokojí oba.

Ze sexu se stává několikahodinový obřad plný obav

Běžný sex také není nijak obrovskou slastí, jak si někteří nezasvěcení myslí. Na rychlovky může mnoho mužů s velkým penisem rovnou zapomenout. Každý sex pak vyžaduje dostatečně dlouhou předehru – často mnohem delší, než bývá obvyklé. Jsou také různé polohy, které si musí kluk s velkým penisem prostě odpustit nebo při nich musí být velice opatrný. Při všech těch omezeních jsou často nadprůměrně vybavení muži frustrovaní a sex si rozhodně neužívají tak bezstarostně, jako ostatní.

Při sexu je důležitá trpělivost a komunikace.
Při sexu je důležitá trpělivost a komunikace.

Dívčí otvory nejsou pro nadměrné výbavy

Anální sex je pak téměř vyloučen. Málokterá dívka se odhodlá k takové praktice, pokud je její kluk vybavený nadprůměrnou délkou i tloušťkou. Další praktika, kterou si zkrátka musí odpustit. Kluci, kteří jsou takto vybavení, také popisují problémy s hledáním dostatečně prostorných kondomů. Většina jim prostě nepadne, a pokud se jim ho nakonec přeci jen podaří navléct, často jim praskne.

Velký penis je často zdrojem velkého trápení

Nejvíce tě asi překvapí zjištění, že kluci s velkým penisem trpí mnohdy psychickými problémy. Přijdou si nedocenění. Mají podobné pocity, jako žena s velkými ňadry. Myslí si, že ostatní zajímá pouze jejich výbava v kalhotách, ale o něj samotného se nezajímají. Dívky, se kterými navazují vztah, jsou často vyděšené a bojí se prvního sexu s takto obdařeným mužem. Na koupalištích a v pánských sprchách jsou pak často středem pozornosti a musejí snášet pohledy ostatních ve své blízkosti.

Následující video ukazuje experiment zjišťující, jak ženy reagují na velký penis:

I obdařený muž potřebuje něhu a pochopení

Jak se tedy zdá, rozhodně se nejedná o jednoznačnou výhodu. Být takovým mužem totiž znamená mít také spoustu trpělivosti a smířit se občas s nevydařeným pohlavním stykem, kdy je partnerka natolik nervózní, že by ji místo slasti mohl způsobit bolest. Pokud narazíš na podobně obdařeného muže, věř, že to tedy není vždy jen sexem posedlý chodící penis, ale má i srdce a duši, a že je možná víc utrápený, než si u něj dokážeš představit. Zkus jej tedy brát stejně jako každého jiného partnera. Pokud je dostatečně trpělivý, rozhodně si s ním sex užiješ k plné spokojenosti.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář