Nalezení toho správného partnera je těžké, neboť většina vztahů nakonec končí bolestivým rozchodem. Přiznej si sama, kolikrát jsi už kvůli klukovi plakala ty. Vztahy mohout být procházka růžovým sadem, ale pouze s tou správnou osobou. Pokud kluk není ten pravý, rozchod může být mentálně, emocionálně i fyzicky velmi bolestivý. Jak včas rozpoznat, zda je tvá nová známost pouze a jen obyčejný looser?

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Na první pohled je možná sladký, ale časem se z něj může stát pořádnej trouba.

Na první pohled je možná sladký, ale časem se z něj může stát pořádnej trouba.

Myslí to vážně?

Pokud k někomu chováš velmi křehké city a vzápětí se tvá láska rozpadne jako domeček z karet, můžeš o ní začít mít úplně jiné mínění nebo ji dokonce přestaneš vyhledávat, a to rozhodně není dobré řešení. Každá z nás se snaží vyhnout se klukům, kteří nás akorát zneužívají a baví se na náš účet. Jenže takoví kluci se bohužel nevybarví hned na první schůzce a pak už je těžké poznat, zda si s námi jen hrají, nebo to myslí skutečně vážně. Proto jsem pro tebe připravila tento článek, aby jsi včas rozpoznala, zda je to ten pravý, nebo jen další looser.

Rád si hraje

Tzv. looser, ať už se jedná o kluka či dívku, ubližuje především účelně, nikoli nevědomky. Poté toho začíná zneužívat i fyzicky. Loosera můžeš také poznat podle toho, že s nikým ze svých přátel nemá hlubší vztah a nenavazuje přiliš pevné vztahy ani se svým okolím. Dalším varovným signálem je, že ti už po třetí schůzce řekne: “Miluji tě”, a to i přesto, že jste se ještě ani nepolíbili. Takoví lidé totiž nevidí pravý význam těchto dvou slov, a proto je říkají tzv. “do větru”.

Nic pro něj není svaté

Začal tě zasypávat dárky a různými pozornostmi? Dej si pozor, tohle rozhodně nemusí znamenat, že je do tebe blázen! Kluk looser ti totiž v tomto případě chce pouze dát najevo, že on je tou nejlepší volbou, nic víc v tom nehledej. Normální člověk a také ten, který o tebe opravdu stojí, do ničeho nespěchá a s budováním vážného vztahu si dává na čas a pečlivosti – máš tedy pocit, že tato rychlá vyznání jsou znakem skutečné a hluboké lásky? Stejně tak rychle jak tě looser dostane, tak rychle tě taky opustí. Loosera také zaručeně poznáš tak, že je velmi náladový. Ano to jsme občas všichni, ale pokud tvůj nový objev mění nálady až příliš často ( a bezdůvodně), zbystři! Většinou také před tebou uráží a pomlouvá ostatní, dokonce i své kamarády a celou historku doplní o slib, že o tobě nikdy nic takového rozhodně říkat nehodlá. A ty se vzápětí můžeš začít obávat, aby ses s ním sama nedostala do konfliktu, protože jakou máš totiž záruku, že to, co říká o svých kamarádech, nezačne říkat za rohem i o tobě? Loosera také bezpochyb poznáš tak, že na tobě neustále vidí nějaké chyby, dává ti to silně najevo a tvé sebevědomí každou chvíli sráží ke dnu.

Jak na horské dráze

Pokud se snaží vyhýbat tvým přátelům i tvé rodině, pamatuj si, že to je další varovný signál, že možná právě ON je looser. Jakmile jste totiž spolu sami a ty bez další pomocné ruky, získává nad tebou automaticky kontrolu. V jednu chvíli naštvaný, sotva se naděješ už je zase sladký jako miminko?! Pro kluka loosera je tohle naprosto specifický znak. Zneužívají konfliktních situací a druhý den se chovají, jako by se nic nestalo – jenže to vše dělají záměrně! Looser ti také bude dávat vše za vinu, a to i přesto, že je vina na jeho straně. V žádném případě jeho, všechno je to prostě tvoje vina.

Najdeš cestu ven?

Looser je také skvělý manipulátor, dokáže s tebou manipulovat tak, že si nakonec budeš myslet, že když na tebe křičí, tak si to skutečně zasloužíš ( a to i přesto, že to rozhodně není pravda). Looseři propadají panice, když z úst vyslovíš slovo “rozchod“. Většinou se snaží vyčerpat všechny možné způsoby, jak si tvé city a náklonost získat zpět. A jakmile mu odpustíš, všechen ten začarovaný kolotoč je zpátky. Snaží se odpoutat tě od tvých koníčků a zájmů. Občas i trvají na tom, že na danou akci půjdou s tebou, a to i přesto, že ty nechceš. V jejich zájmu je vyvarovat se jakékoliv náklonosti od ostatních, kterou oni sami nedokáže kontrolovat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • majk

  Víme, co je to looser, ok?
  Jestli to v době psaní článku znamenalo to, co teď loser, pak ok, ale jinak jste možná vy to, jak nazýváte ostatní.
  PS(kdybyste nepochopili):
  lose – ztratit, prohrát, ->loser – vaše hledané slovo
  loose – volný -> looser- volnější

  Nic si z toho, ale nedělejte nejste jediní lůzři, co to tak píší ;)

 • Honza

  Pod slůvkem looser si taky vybavím něco jiného, než kluka, který udržuje pouze mělké vztahy. A napsat VYDĚT… to je síla :-D

 • Netty

  Mně to přijde jako blbost,napsala bych to normálně,bez toho “loosera”,to na mě působí až dětinsky.

 • http://www.anetnelly.blog.cz Nelly

  jenže článek je napsán o looserovi v souvislosti ve vztahu, tak proč tu vytahovat, že to může být kdokoliv..když článek je o vztazích..;)

 • Netty

  Ale looser může bejt kdokoliv přece,nejen kluk kterej se ve vztahu neumí chovat;)

 • Danďulka

  Pro mě je teda looser každej kluk, který se neumí ve vztahu chovat a dělá to, co je napsáno v článku, takže mně ten název sedí :-) ))

 • Niki

  Netty: njn……:D:D:D máš pravdu :D

 • Netty

  Já teda znám docela jiný význam pro slovo looser:D