Nedávno jsem oslovil své třiadvacáté narozeniny a začal ještě víc přemýšlet o tom, jestli jsem vůbec normální. V tomhle věku jsem totiž ještě pořád panic a nikdy jsem neměl sex. Tak nějak si říkám, že již brzo vezmu kondom, půjdu do bordelu a moje trápení ukončím. Ještě předtím bych ale konečně chtěl vědět, co si mladé dívky a ženy myslí o klukovi, co je ve 23 letech panic?!?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nejsem sice úplně bez zkušeností, ale sex jsem ještě neměl. Ve 23 letech si připadám si jako mimozemšťan.

Nejsem sice úplně bez zkušeností, ale sex jsem ještě neměl. Ve 23 letech si připadám jako mimozemšťan.

Panic je na nic

Na tenhle web mě přivedl článek, ve kterém jedna holka popisuje, jak v 17 letech měla hromadu kluků. Všiml jsem si, že se článek setkal fakt s velkým ohlasem a některé příspěvky v diskuzi byly opravdu zajímavé/rozumné. Při čtení toho článku jsem se přistihl, že té holce snad i závidím. Jsem totiž úplně opačný extrém. Abych se ale představil. Jmenuji se Jakub, je mi 23 let a studuji práva na Karlovce. Docela mě to baví, třebaže někdy je to docela peklo, státnice mám ale úspěšně za sebou. Dřív jsem neměl moc přátel, dalo by se snad i říct, že na gymplu jsem byl regulární outsider. Praha pro mě ale byla příležitost, jak se světu ukázat v úplně novém světle. Chtěl jsem si najít brigádu, přátele a hlavně holku. Teď chodím vypomáhat do jednoho officu a pár nových přátel se taky našlo. A holka? Pokud se nějaká příležitost objevila, tak to nedopadlo. Přijde mi, že fajn holky mají vždy přítele. Nejsem zrovna nějaký model, ale mám sportovní postavu, snažím se slušně oblékat a nemyslím si, že by se v mojí přítomnosti cítily holky nějak extra nepříjemně. Měl jsem přítelkyni, avšak ta se ještě před tím, než bylo milování, vrátila ke své staré známosti. Nejsem teda úplně bez zkušeností.

Holky to snad vycítí

To, že jsem panic, je moje tajemství. Nikdo mě sice nemá za lovce skalpů, ale kamarádům na gymplu jsem před lety řekl, že jsem se poprvé vyspal s jednou holkou z Budějovic, kam jsem dřív občas jezdil k tátovi na víkend. Rodiče se rozvedli, když mi bylo 13 let. Na vejšce už se na to nikdo neptá, protože se tak nějak počítá, že člověk měl sex někdy kolem těch 15 až 18 let. Připadám si jako dobrej mimozemšťan. Někdy mi tak nějak přijde, že to ale lidé tak jako tak poznají, hlavně tedy vy – ženy! Můžete mi tuhle teorii potvrdit či vyvrátit? Holky se mnou neflirtujou. I když se rozhovor dostane k sexu, tak každá z toho téma rychle vybruslí a rozhodně si nepředstaví to, že by se mnou mohla něco mít. Ve 23 letech bych už zkrátka rád našel holku a užíval si. Nejsem impotent a začínám z toho všeho mít docela deprese. Nedokážu přestat na to, že jsem tak zaostalej!

Vyzkoušel jsem skoro vše

Moje deprese a stavy se zhoršují především v momentě, kdy mi nějaký z kamarádů začne vyprávět o tom, jak mu ta holka ze včerejška dala u něj doma na pohovce. Nemám problémy se seznamováním, nedělá mi to problém. Mám sice dost pošramocené sebevědomí, ale zkrátka nevidím rozdíl mezi mnou a třeba nějakým klukem, který už sex měl. Zkoušel jsem se holce nabídnout jako kamarád na sex, zkoušel jsem být romantik a vyčkávat a zkoušel jsem se seznámit přes internet. Většina inzerátů ale jenom lže, každá má bujnou fantazii, ale když se snažím domluvit schůzku, tak přestane komunikovat.

Bordel?

Tak už jsem si dost postěžoval a možná i vysvětlil, proč jsem už fakt v koncích. Už mě napadá pouze jedno řešení – vzít kondom a vyrazit do nějakého bordelu. Abych byl upřímný – už jsem v něm byl, ale nenašel jsem odvahu, takže jsem jen utratil několik stovek za drinky pro přítulnou slečnu a pak se dal na útěk. Asi nemám takovou povahu, nicméně nic jiného mě nenapadá. A dál čekat? To bych mohl být panic dalších sto let. Vždyť už si ani nemůžu najít holku, protože pochybuji, že nějaké holka ve věku 20 a 25 let touží po klukovi bez zkušeností, to je hloupost. A říct, že jsem panic? To je společenská/partnerská sebevražda. Tak a teď do mě!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Najxis

  Dalšího půl roku v tahu a v podstatě žádný pokrok. Jedno rande k ničemu, jedna kamarádka z druhého konce republiky, a jinak akorát oči pro pláč. K tomu ještě rodina v rozkladu.
  Asi pomalu začnu hledat toho psychologa (a nebo pistoli?)

 • Najxis

  Citace: “…není s to “opatřit si” vhodnou partnerku. U takového jedince vzniká začarovaný kruh s klesajícím sebevědomím a neschopností nalézt sexuální partnerku. To samozřejmě vede k dalším psychickým problémům, jako jsou deprese, apatie, pocity méněcennosti, stranění se společnosti, stresu při konverzaci nějak se sexem související (obtížná možnost zapojit se, pocit méněcennosti oproti svým vrstevníkům nebo dokonce mladším přátelům…), defensivnímu chování při konverzaci se ženami atp. Nakonec depresivní stavy mohou být tak silné, že to má zničující účinek na veškerý život takto postiženého jedince – na kariéru, pracovní/studijní výsledky, pěstování svých koníčků, vztahy v kolektivu, v rodině atd.”

  Naprosto přesný popis stavu, kam se pomalu ale jistě začínám dostávat. Už mě pomalu ani mé koníčky nebaví.

 • Diana

  Je ti třináct(teď patnáct , ale nevadí) , vole!! ._.

 • D@neček

  Ahoj, jestli tvoje nabídka pořád platí byl bych rád kdyby jsi mi pomohla, je mi 22 a take mam problem se s holkou seznamit mam takovej problem jako melij když tak tak napiš na e-main muj e-mail je da-niel@seznam.cz nebo mam i fb

 • Mila Kadlec

  Tak to jsme na tom podobne ale jeste o dva roky starsi. Take bych potreboval zaskolit :-)

 • mbk

  776609354

 • Tomas

  Ahoj, píšu tady po dvou letech… uz mi je 27 a porad nic, rozbehla se mi z toho psychoza takze jsem 2 mesice stravil v nemocnici. Doktor mi předepsal risperidon, lexaurin a androcur50 na sniženi sexualniho pudu to je sice fajn ale muj hlavni problem to neřeší.. na nedostatek nehy a lásky leky neexistují… jak uz tu bylo psáno pokud nemáš xicht jak model tak ti ani holky nedají šanci aby nahlédly do tvé nežné duše. Je to především láska a nežné pohlazení co chybí panicům a né sex….

 • Lukas

  To co jsi tu napsal je úplně stejný připad jako já, jen s tím rozdílem že mě je 20 let a taky jsem ještě panic, vyzkoušel jsem už všechno a jedině mě napadá poslední dobou zajít do toho bordelu

 • Žofie

  Když mi bylo 23 let, co se týče sexu, byla jsem už podle mě dost zkušená. Sex mám ráda a klidně bych se milovala i celý den a i v té době tomu nebylo jinak. Potkala jsem chlapce. Bylo mu 22. Byl milý, chytrý, měl přehled… Ani bych neřekla, že byl o rok mladší než já… Opravdu dost jsem se do něj zakoukala… Asi po měsíci známosti jsem začala přemýšlet, jak a kde asi proběhne naše první milování. Přišel den, kdy jsme byli konečně sami u mě doma. Ovšem, k ničemu nedošlo. Dobře, tak asi neměl náladu, snad to vyjde příště. Do týdne jsme byli ovšem zase sami a zase nic. To už mi bylo trochu divné. Říkám si, že ho možná nepřitahuji a začínám pochybovat… Při třetí příležitosti k sexu se už celá chvěji vzrušením, ptž on mě opravdu VELMI fyzicky přitahuje a když ani tentokrát k ničemu nedochází, už nevydržím a ptám se, zdali je dotyčný gay. A v tom se mi dostává odpovědi, že můj vyvolený je vlastně ještě panic a že neví, jak na to a že je ještě nervózní a najednou ze začal stydět, jaký je prý looser… Co tím vším chci říci: V té době jsem si o něm vůbec nemyslela, že je looser, byla jsem ráda, že mi řekl pravdu. To, že se mi otevřel, náš vztah posílilo ještě víc. Teď už to máme vše za sebou a máme velmi hezký vztah. Naše první milování bylo nejkrásnější milování, kt jsem kdy zažila. Možná proto, že jsem věděla, že nechodím s žádným proutníkem, co o to přišel v patnácti ani sám neví s kým…

 • Leonard

  Soucítím s vámi pánové. Je mi 22 a zatím nic. Hledám opravdový vztah. Bordel tento problém opravdu nevyřeší.

 • kamila

  Jmenuji se Kamila. Je mi 16 let. Jsem stále panna. Nechápu proč :(
  Jednou jsem měla kluka a ten mě vlezl do kalhotek. Pak najednou ruku vytáhl. Prý se lekl nějakýho bobra nebo čeho :/ Pak si k ruce čuchl a říkal něco o tvarohu. Ale já to prostě nechápu :/
  Poradtě mi prosím
  Budu vám za to vděčná :)
  PS. Všem doporučuji ten vysavač

 • kamil

  Co teda ten vysavač ??? :D

 • kamil

  Jmenuji se Kamil, je mi 16 let a stále jsem panic :D Rozumím vám všem ale nechápu proč nevyužít ten vysavač :D

 • pedo

  Ano, já jsem pedofil bez zábran :)
  Tel. číslo je 775 190 657
  Volej :D

 • Zkušený hřebec

  Jako kvalifikovaný hřebec doporučuji vyzkoušet například psa či kočku. Je to velmi erotické a zároveň si zlepšíš zkušenosti s análem ;)
  Já toto provozoval jako menší a nemůžu si stěžovat :)
  Občas přefiknu i koně nebo králíka :)
  Ale jak říká můj kolega… vysavač je nej :D

 • Velkej panic

  óóó, nechtěl bych :D LoL
  Strč ho třeba do vysavače :D
  Tak s ním zakvidlej :D
  A bude to :D
  Ps. Nezapomeň na kondom ;)

 • anonym

  No hele to, že seš panic je dobře když nežiješ v manželství. Nemyslíš že je úžasné mít sex až po svatbě a poznávat a zažívat tyhle chvíle s ženou kterou miluješ a chceš s ní žít celý život? Já jsem taky panic,je mi 21 a jsem za to vlastně rád.Když mě bylo 17 málem k tomu došlo ,asi by došlo kdybych měl prezervativ.Tu holku jsem nemiloval chtěl jsem mít jen pohlavní styk a celý to intimní sblížení kde jsme se dostaly i dosti daleko i když přímo k pohlavnímu styku nedošlo mě až tak nebavilo,vždycky když jsem si to před tím představoval jak budu holku ošahávat atd, tak jsem myslel že to bude něco super ale zas nic extra to nebylo. Víš co chybělo? Byla to láska, sblížení na jiné než tělesné úrovni.Možná chybělo i větší libido z mé strany, ale myslím že to by mě stejně nenaplnilo víc než jen pár tělesnými impulzy, jelikož to hlavní opravdu chybělo. Do bordelu fakt nechoď, nemá to cenu se tahle ponižovat a nechat se zotročovat sexuální touhou. Víš teď se snažím žit křestanský život, po svém teenagrovském životě plného trávy,snažení se o to někam zapadnout, někdo být, po tech mnoha prasárnách co jsem děla u sledování porna i tvrdého, měl jsem za sebou i experimenty s drogami a veř tomu že tudy nevede cesta. Tohle není smysl života. To je jen ďábelský odlesk dnešní doby, jenž převrátila hodnoty a dělá z překonání panictví skoro, až to hlavní v životě mnoha lidí. Otázkou je jestli tohle chceš.

 • Honza

  Ahoj Lucko,platí tvá nabídka stále? Je mi 24 let. Pokud ano, a chtěla by jsi napiš prosím na zelenac02@seznam.cz

 • Jirka

  No výborně. Hlavu vzhůru, bude to ještě horší. Mně je 33 a mám stejný “problém”. Nikdy jsem nepolíbil holku. Nedokončil jsem kvůli tomu ani vysokou školu, je to deset let zpět. Za tu dobu jsem byl na pěti rande.
  Mojí jedinou záchranou je moje práce, zaměstnání. Nečiní mi problémy trávit mnoho týdnů pracovně v zahraničí, doma pak fyzickou prací na zahradě.

  Pro holky mého věku jsem nepoužitelný a mladší jsem zase příliš starý.
  A bordel? Jsem rád, že jsem tam byl, jinak bych si nikdy nesáhl na ženskou. Dopadlo to špatně, vyhodila mě po pěti minutách. Zkušenosti za dvacet Euro, na které se nezapomíná. Už to nikdy neudělám.
  Nejspíše nepřispěji do genofondu lidstva, a to bude jen dobře.

 • Vojta

  tak nevim jestli to ještě platí, ale nějakej začátečnickej kurz by se mi hodil, tak mi kdyžtak napiš na matthewelydir@gmail.com ;-)

 • Michal

  ahoj muj fb Michal Muller

 • lukáš

  Jje mi 13 a jsem stále panic , nevzruší mě pls někdo? ;)

 • http://www.fb.com/aldik7 Alan Řepka

  Jedna odpověď od holky a tolik reakcí od kluků.. a kdo ví, jestli ta “Lucka” není ve skutečnosti kluk :-D

 • anonymní

  bejt tebou tak to neřeším..já už to taky přestala řešit..mně je 18 a v mým okolí je hodně málo holek, který jsou v mým věku ještě panny..ale mě je to jedno..mám i kámošku, která o to přišla před rokem a vystřídala 7 kluků a všichni si s ní vytřeli prdel..to mi dává ještě větší inspiraci si počkat..:) takže : “vydrž, prťka vydrž ” :D

 • Radek

  Já sem na tom úplně stejně holky v dnešní době dělají až moc velké nároky na kluky bohužel patřím mezi ty hodné je mi 23 a poslední dobou se tím užírám víc a víc a vidím že mi nezbejvá nic víc než ten privat jinak se asi nedočkám :( (

 • ahoj

  mi je 34, jsem také panic

 • cpmp

  Ještě to zaškolování platí??? cpmp@seznam.cz
  Ale spíš si myslím, že jsi netušila co rozpoutáš… :o )))

 • Karel

  je mi 20 a jsem také stále panic, studuju v Brně, můj email je karl.von.hauptbahnhof@seznam.cz

 • melij

  ahoj, jestli tvoje nabídka pořád platí byl bych rád kdyby jsi mi pomohla, je mi 23 a mam problém se s holkou seznamit a už jsem ze všeho dost špatný, ozvi se mi prosim na marek.kokoska@seznam.cz

 • mr

  Ahoj, taky bych se rád přihlásil, podobný případ jako autor článku, jen ještě o trochu starší… můj mail: mastrr@seznam.cz, ozvu se prosím a zkusíme se domluvit.

 • Petr

  ahojky mě je 28 leta také nemohu něják najit holkua ani jsem ještě neměl,nejhorší je ta věc,že mě je 28 let,za což se dosti stydím,ataké jsem ještě neměl sexa nevím jak najít nějakou známost,zkouším zde seznamky na internetua bohužel nic.jsem veselé sympatické povahy,se spoustu zájmu,nekouřím,nepiji

 • Petr

  ahoj,mě je 28 leta aještě jsem také neměl holku ani sex

 • Fucking Outcast

  Mam 55 let a jsem stale jeste panic, nikdy jsem s nikym nechodil, zadna holka me nikdy neobjala a ani mi nedala pusu….jsme totalni outcast neboli vyvrhel spolecnosti, zivot pro me nema smysl……jdu se zastrelit.

 • hahde

  můžeš se ozvat, je mi 20 a jsem z Brna, hahde@seznam.cz :)

 • Dookmen

  Ahoj,ozvi se prosím na travian859@emailcz

 • pepa

  Zdravím, mám tenhle “problém” taky je mi 21 a žádná ženská v mojí blízkosti, co by se mno něco chtěla mít, přitom jsem docela komunikativní. Každopádně když jsem před dvěma lety vyšel ze střední tak jsem věděl ještě o dalších 3 lidech kteří si ve svým věku taky nějakých 19-20 let “nevrzly”.Myslím, že ve zkutečnosti bude daleko víc takových chlapů, jen to málokdo chce přiznat a většina to dusí v sobě. Když to ale jinak nepůjde tak ten bordel je jediná možnost.

 • Sarka

  Já jsem svého nynějšího přítele poznala před dvěma roky, když nám bylo 21…v té době byl panic. Když jsme se poznali tak říkal, že už holku měl, ale já jsem to stejně poznala. Vubec mi to nevadilo. Přišlo mi to roztomilý a navíc aspon vím, že to nebyl nějakej kurevník…

 • Jirka

  Ahoj Lucko,
  rád bych se k tobě zapsal na intenzivní čtrnáctidenní kurs. Dle statistiky mám 14 let zpoždění. Rád bych dohnal ztracený čas… nic víc, nic míň.

 • http://luckakortova.webnode.cz/ Lucka

  Ráda bych zkusila jednoho panice zaučit… jen sex… nic víc.