Nedávno jsem oslovil své třiadvacáté narozeniny a začal ještě víc přemýšlet o tom, jestli jsem vůbec normální. V tomhle věku jsem totiž ještě pořád panic a nikdy jsem neměl sex. Tak nějak si říkám, že již brzo vezmu kondom, půjdu do bordelu a moje trápení ukončím. Ještě předtím bych ale konečně chtěl vědět, co si mladé dívky a ženy myslí o klukovi, co je ve 23 letech panic?!?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nejsem sice úplně bez zkušeností, ale sex jsem ještě neměl. Ve 23 letech si připadám si jako mimozemšťan.

Nejsem sice úplně bez zkušeností, ale sex jsem ještě neměl. Ve 23 letech si připadám jako mimozemšťan.

Panic je na nic

Na tenhle web mě přivedl článek, ve kterém jedna holka popisuje, jak v 17 letech měla hromadu kluků. Všiml jsem si, že se článek setkal fakt s velkým ohlasem a některé příspěvky v diskuzi byly opravdu zajímavé/rozumné. Při čtení toho článku jsem se přistihl, že té holce snad i závidím. Jsem totiž úplně opačný extrém. Abych se ale představil. Jmenuji se Jakub, je mi 23 let a studuji práva na Karlovce. Docela mě to baví, třebaže někdy je to docela peklo, státnice mám ale úspěšně za sebou. Dřív jsem neměl moc přátel, dalo by se snad i říct, že na gymplu jsem byl regulární outsider. Praha pro mě ale byla příležitost, jak se světu ukázat v úplně novém světle. Chtěl jsem si najít brigádu, přátele a hlavně holku. Teď chodím vypomáhat do jednoho officu a pár nových přátel se taky našlo. A holka? Pokud se nějaká příležitost objevila, tak to nedopadlo. Přijde mi, že fajn holky mají vždy přítele. Nejsem zrovna nějaký model, ale mám sportovní postavu, snažím se slušně oblékat a nemyslím si, že by se v mojí přítomnosti cítily holky nějak extra nepříjemně. Měl jsem přítelkyni, avšak ta se ještě před tím, než bylo milování, vrátila ke své staré známosti. Nejsem teda úplně bez zkušeností.

Holky to snad vycítí

To, že jsem panic, je moje tajemství. Nikdo mě sice nemá za lovce skalpů, ale kamarádům na gymplu jsem před lety řekl, že jsem se poprvé vyspal s jednou holkou z Budějovic, kam jsem dřív občas jezdil k tátovi na víkend. Rodiče se rozvedli, když mi bylo 13 let. Na vejšce už se na to nikdo neptá, protože se tak nějak počítá, že člověk měl sex někdy kolem těch 15 až 18 let. Připadám si jako dobrej mimozemšťan. Někdy mi tak nějak přijde, že to ale lidé tak jako tak poznají, hlavně tedy vy – ženy! Můžete mi tuhle teorii potvrdit či vyvrátit? Holky se mnou neflirtujou. I když se rozhovor dostane k sexu, tak každá z toho téma rychle vybruslí a rozhodně si nepředstaví to, že by se mnou mohla něco mít. Ve 23 letech bych už zkrátka rád našel holku a užíval si. Nejsem impotent a začínám z toho všeho mít docela deprese. Nedokážu přestat na to, že jsem tak zaostalej!

Vyzkoušel jsem skoro vše

Moje deprese a stavy se zhoršují především v momentě, kdy mi nějaký z kamarádů začne vyprávět o tom, jak mu ta holka ze včerejška dala u něj doma na pohovce. Nemám problémy se seznamováním, nedělá mi to problém. Mám sice dost pošramocené sebevědomí, ale zkrátka nevidím rozdíl mezi mnou a třeba nějakým klukem, který už sex měl. Zkoušel jsem se holce nabídnout jako kamarád na sex, zkoušel jsem být romantik a vyčkávat a zkoušel jsem se seznámit přes internet. Většina inzerátů ale jenom lže, každá má bujnou fantazii, ale když se snažím domluvit schůzku, tak přestane komunikovat.

Bordel?

Tak už jsem si dost postěžoval a možná i vysvětlil, proč jsem už fakt v koncích. Už mě napadá pouze jedno řešení – vzít kondom a vyrazit do nějakého bordelu. Abych byl upřímný – už jsem v něm byl, ale nenašel jsem odvahu, takže jsem jen utratil několik stovek za drinky pro přítulnou slečnu a pak se dal na útěk. Asi nemám takovou povahu, nicméně nic jiného mě nenapadá. A dál čekat? To bych mohl být panic dalších sto let. Vždyť už si ani nemůžu najít holku, protože pochybuji, že nějaké holka ve věku 20 a 25 let touží po klukovi bez zkušeností, to je hloupost. A říct, že jsem panic? To je společenská/partnerská sebevražda. Tak a teď do mě!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář