Jmenuji se Klára a je mi 19 let. Po základce jsem začala makat v květinářství, kde jsem taky poznala chlapa, s nímž trávím teď veškerý volný čas. On tam často chodil kupovat květiny a tak jsme se dali do řeči. Pak přeskočila jiskra, vyměnili jsme si čísla a začala jsem s ním spát a užívat si života. Zní to tak romanticky, ale málokdo by do mě řekl, že spím zrovna s chlapem, který je o 42 let starší než já. Nejde mi ani tak o lásku, ale vytěžit ze života co nejvíc.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Příběh naší čtenářky Klárky je důkazem toho, že láska doopravdy kvete v každém věku.

Příběh naší čtenářky Klárky je důkazem toho, že láska doopravdy kvete v každém věku.

Mohl by to být můj děda

Někdy si říkám, jaká je to tragédie. Mohl by to být můj děda a ve skutečnosti je to člověk, kterému pravidelně dávám na hraní své intimní partie a užívám si s ním každé volné chvilky. Občas si řeknu, jak jsem nechutná. Ten věkový rozdíl je ohromný a nikdo by nevěřil, že on je můj milenec (kluk mu fakt říkat nemůžu :D ). Já mám ale co chci a nemusím se otravovat s vážným vztahem. Vázat se totiž nechci. Jediné co mě ale někdy odrazuje je jeho povislá kůže. Stáří je na jeho těle chvílemi dost znát, ale benefity za to stojí.

Vydržuje si mě a sex je geniální

To, že má v posteli mladé maso, se na jeho výkonu odráží hodně dobře. Já vím, že si asi řeknete, že takový dědek v posteli totálně selhává, ale fakticky ne! Sex s ním je fantastický. Ví, kam šáhnout, co dělat, aby mě uspokojil. Není jako ty déčka v mém věku. Pravda, někdy si i řeknu, aby na mě nevypustil duši. Jeho věk přeci není zrovna nejnižší. Jinak je s ním i fajn řeč. Dokáže mě vyslechnout a má své ustálené názory. Nekecá mi do těch mých a dává mi volnost v projevu a ve všem. Nesnášela jsem, když se mě někdo snažil měnit nebo mi vyvracet mé postřehy, jako mí bejvalí. On je prostě v klidu. Nic neřeší. Navíc – a která holka by tohle nechtěla – mi platí absolutně všechno. Když něco chci, mám to. Nemusím vytahovat své peníze na útratu. Všechno je v jeho režii. Dárky i dovolené nejsou ničím zvláštním. Já mu dávám mládí, sex, svůj čas a svým – pro něj lolitkovským – věkem mu dodávám sebevědomí a dávám najevo, že ještě na ledacos má. A on si mě vydržuje, dá mi všechno, co chci, a je na mě hodnej. Co víc si přát. Bacha ale, nejsem vychcaná holka, co si nabrnkne dědka, vysaje ho, slíbí mu hory doly a nedej bože se za něj vdá, aby pak shrábla majetek. To ne! Máme svoje pravidla a poskytujeme si protislužby bez závazků. Když bude chtít, může odejít kdykoliv a já taky.

Nepotrvá to věčně

On fakticky není můj princ a tohle neskončí happyendem. Momentálně si všeho užívám. A proč taky ne? Kdy si tohle užít, když ne zrovna v takhle mladém věku. Nechci se vázat, chci si užívat života. Nechci, aby mě někdo zranil, odkopl a nazdar! S ním mi nic takového nehrozí. Navíc aspoň z mé strany se o velkou lásku nejedná. I když lhala bych, kdybych neřekla, že ho trošku, ale fakt trošičku ráda mám. Tím to ale všechno končí. Jednou v tom nejlepším přestanu, protože nechci náhodou jednou dopadnout tak, že mu budu muset měnit plíny a krmit ho přesnídávkou. Chci, aby mi zbyly jen ty hezké vzpomínky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kristý

    No a to je mi 18 a jsem s nim už 3 roky, takže lituju i toho že byl a je můj první! :(

  • Kristý

    Tak to ti závidím, máš štěstí! Já mám sice taky staršího (o hodně) “přítele” kterej mi sice občas něco koupí, ale je opatrnej na svý prachy, dávám mu taky svý mládí, sex ale on je hroznej sobec, když něco chci dražšího tak se na mě vys***!Jinak na sex jsem mu dobrá. A navíc se spíš chová jako můj otec (má nějakej tatínkovskej syndrom) takže vážně přemýšlím o tom, že to s ním co nejdřív ukončím, protože časy, kdy jsem ho bezmezně milovala jsou už dávno pryč!!!