Tento článek rozhodně nebude patřit k běžným článkům, na které můžeš v podobných rubrikách narazit. Je to svým způsobem docela paradox, protože zrovna prdění je běžná součást života každého člověka. Moc se o něm nemluví, nikdo se s ním nechlubí, ale i tak se s ním setkáváme pravidelně. Mnoho párů řeší, jak tuhle potřebu kontrolovat a tolerovat. Dokonce se říká, že když už před sebou pár bez ostychu prdí, tak má pevný a zdravý vztah. Tak se na to kouknem!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Každá z nás se musí smířit s tím, že v případě dlouhodobého vztahu nelze vypadat vždy dokonale. Dojde klidně i na prdění, krkání atd.

Každá z nás se musí smířit s tím, že v případě dlouhodobého vztahu nelze vypadat vždy dokonale.

Dokonalá za každou cenu

Každá z nás se v očích svého kluka snaží vypadat dokonale. To je pravda, ať už si to přiznáme nebo ne. Motivace být za každou cenu vždy perfektní je nejsilnější v prvních měsících vztahu, kdy se teprve otrkáváme a zjišťujeme, jak nám s tím druhým je. Některé mé kamarádky dokonce vstávají o půl hodiny dřív než jejich “nový” přítel, aby se stihly upravit a třeba namalovat. To je pochopitelně docela extrém, ale i v jejich životech přijde jednou chvíle, kdy bezchybnou image ohrozí nějaká neplánované situace. Může to být třeba nevolnost či dočasná slabost. Jednou z takových neplánovaných situací je i nadýmání. Hlasité prdnutí a následný zápach je “dějový zvrat”, který potká jednou každý vztah. Chceš se s ním umět vyrovnat?

První výstřel

V křečích sleduji s miláčkem na noťasu romantický film a všechna moje energie se soustředí pouze na jednu jedinou věc – udržet se a potlačit to, co se ze mě snaží vyletět. Omlouvám se a říkám, že si potřebuji odskočit. Přítel pauzuje film (čímž vytvoří absolutní ticho), já se zvedám z pohovky a v tu chvíli to přijde – uprdnutí! Nebyl to takový ten nenápadný pšouk, ale pořádně šťavnatý prd. Pokud by to bylo možné, chtěla bych vrátit čas, nebo se stát neviditelnou (nebo vynechat tu mexickou večeři). Trapas jako hrom je na světě! Celá rudá se snažím okamžitě vše vysvětlit. Ještě než si stihnu otevřít pusu, tak se mě přítel se smíchem ptá, zda-li už před sebou teda jako prdíme? Rovnám si v hlavě klady a zápory, jenže najednou přichází další prd! Tentokrát ale není můj. Je rozhodnotu, po dvou měsících vztahu jsme pár, který před sebou prdí.

Tohle opravdu vtipné video ukazuje, co vše může první prd znamenat!

Projev neúcty

Některé manželské páry spolu mohou být klidně 10 let a prdění je pro ně absolutní tabu. Je třeba napsat, že pokud ztrácíme ve vztahu zábrany, může to být projevem dvou velmi odlišných trendů. Tím prvním je prohlubování vztahu, důvěry a uvolněnosti. Chci být sama sebou a nechci se přetvářet. Jako každý jiný člověk si potřebuji čas od času ulevit. Pokud to nelze udržet, pustím to ven a omluvím se. Dokonce se tomu lze i někdy docela srdečně zasmát. Druhý trend je o poznání horší. Ztrácím úctu a snahu líbit se. Je mi jedno, co si přítel pomyslí, protože je mi jeho názor nebo případný znechucení absolutně volný. I takhle lze na tuhle problematiku nahlížet. Je ti jasné, co se popisem těchto dvou trendů snažím říct? Prdění je choulostivá záležitost, přičemž kvalita vztahu se určitě neodvíjí od toho, zda-li před sebou prdíte. Nevěř povídačkám a raději se snaž najít tu hranici, kdy může zmíněná aktivita být i projevem neúcty. Je fajn mít uvolněný vztah, avšak stavět či ho dál rozvíjet tímto směrem nelze. Přítel, co je schopný prdnout si u tebe v pokoji, ze kterého ihned odchází ven, asi nepochopil, o čem tohle povolení ke střelbě vlastně je. Nikdo nevoní po fialkách a prd vždy zůstane prdem. Snaž se mít vztah stále na úrovni a nezapomeň na to, že i když je prdění povoleno, tak není přikázáno. Vypadat pro něj dobře a atraktivně přece chceme bez ohledu na to, jak dlouho ve vztahu jsme.

Prdíš na to?

V dlouhodobém vztahu už se tak nějak počítá s tím, že se ti dva uvidí a přistihnou v různých situacích. Může to být nevolnost doprovázená zvracením, pláč způsobený ztrátou někoho blízkého, stres ze školy/práce či třeba nevinné uprdnutí při filmu. Tyhle zatěžkávací zkoušky vztahu mají jedno společné. Ukazují na skutečnost, že lidé milují srdcem – nikoli očima či nosem. Možná i ty přemýšlíš nad tím, jak naznačit klukovi, že se před sebou můžete uvolnit. Nech věci náhodě, pouč se ze zkušeností ostatních a uvidíš, jak se vše vyřeší úplně samo. No a pokud ne, tak uvař svému milému k večeři pořádnou dávku luštěnin. To se pak uvidí, kdo vydrží dýl.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Jakub

  achich achich to dívčí prdění, to je ale záležitost, dívčí upšouknutí, měla by se o dívčím prděním a staženém zadku napsat kniha, román na pokračování o tom jak jsem si poprvé prdnula, všechny ti uvzdychané dívčí pocity, nakrabacená čelíčka, nahrané údivy, prdění, udivená pootevřená ústa, dívčí traumátka, telefonování kamarádkám, ….uuuch já jsem si před ním prdla…co mám dělat, takové to dívčí nic…., dívčí řítní syčivý, nechutně smradlavý pšouk, jéééé, uuuu,já jsem si asi ukákla, vyprávěnky jak je to nechutné, stejně holky celý den zadržují prdy aby pak přišly domů a telefonovali si jak je bojí bříško a pak prděly celý večer, hlavně že jsme přes den tak důstojné se staženým zadkem, víc článku o dívčím prdění prosím kaluper@seznam.cz

 • patyzonka

  taky jsem na tenhle článek čekala.. :) )ta příhoda u toho filmu mi pomohla :)

 • Misa

  Dnesnim dnem a prectenim clanku prestavam prdet pred partnerem:-)

 • slečna Péčko

  Tak na takový článek jsem čekala ;) ..

 • elie

  To video je nechutné ! :/