Určitě i tobě záleží při výběru kluka na jeho vlastnostech. Většinou je na prvním místě jeho vzhled a pak jeho chování. Existují ale takové vlastnosti, které jsou často opomíjeny a které dělají z onoho člověka vlastně dokonalého adepta na skvělý vztah. Jaké vlastnosti se u něj vyplatí hledat?

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Kluky si nevybíráme pochopitelně jen podle vzhledu. Víš, jaké vlastnosti hledat?

Kluky si nevybíráme pochopitelně jen podle vzhledu. Víš, jaké vlastnosti hledat?

Když miluje čtení

Nemusí to být nutně knihomol. Ale věř, že kluk, který rád čte, je vlastně napůl výhrou v loterii. Čím více totiž čte, tím více kreativity, fantazie a perspektivy se v něm skrývá. Nezáleží na tom, kolik má nebo nemá na stole knih, ale je důležité, jestli tuto činnost dělá rád. Většina holek ráda čte, a pokud si se svým klukem může pokecat o skutečně dobré knížce nebo autorech je to určitě velké plus, protože je to jedna z věcí, kterou budou mít do budoucnosti společnou a která jen tak neomrzí.

Když má dobré vztahy s rodinou

Nikdo asi netouží po maminčinu mazánkovi, ale kluk, který dobře vychází se svou rodinou a dokáže si jí vážit, je většinou i dobře vychovaný. Další výhodou v takovém případě je i velkorysost a srdečnost, navíc dokáže projevit úctu a svou citlivou stránku. V každé rodině jsou občas nějaká ta trable, ale čím lepší vztahy s rodinou, tím lepší to je i pro tebe. Kluk, který si dokáže vážit své matky, si většinou stejně tak dobře umí vážit i ostatních žen.

Když je cílevědomý

To je vlastnost, kterou hledá u mužů většina žen. Ten, který neví, co od budoucnosti chce, bývá většinou nerozvážný, co se vztahů týče. Navíc cílevědomí kluci srší sex-appealem, protože z nich proudí určitá sebejistota. Člověk, který má nějaké cíle, rozhodně nebude sedět doma se složenýma rukama a čekat na zázrak. Takový člověk na sobě rád dře, zdokonaluje se a chce se posunout dál – a většinou tomu tak je pak i ve vztazích.

Dokáže ocenit kulturu a umění

Je určitě příjemné, když všechny rande co spolu podniknete, se nekonají jen v pizzerii nebo v kině. Kluk, který dokáže ocenit umění, například mu nevadí zajít si do divadla nebo se podívat na nějaké památky, je stokrát lepší partie než ten, který typu této zábavy naopak pohrdá. Čím více obdivuje kulturu, tím více je pravděpodobné, že se jedná o vyrovnanou a společenskou osobnost.

Když se nebrání cestovat

Tím cestováním se rozhodně nemyslí jen nějaký ten výlet k moři. Člověk, který má rád cestování jako takové, má obvykle i zdravý smysl pro dobrodružství, rád zkouší nové věci a má otevřenou mysl. Navíc takoví lidé jsou i většinou znalí co se historie a dějepisu týče. Na každé dovolené je navíc krásné poznávat různá místa a nemusí se nutně jednat jen o zájezdy do zahraničí, ale také různé výlety do přírody a podobné formy poznávání nových míst.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Connie

    Naprosto souhlasím s Milsh máme na to stejný názor :D :) )

  • Milsh

    Jsem asi divná, ale já bych takového kluka nechtěla. Mám ráda takový ty typy “průserářů”, takže kdyby chtěl jít do divadla tak by mi to asi přišlo divný. Ne že bych nerada chodila do divadla. Radši bych byla kdyby mě pozval na nějaký fesťák a trochu se opil. =D Ale to je každého názor.