Ke zranění genitálií nedochází v životě naštěstí tak často, ale když už k němu dojde, tak to většinou stojí za to. Na jaké situace a předměty by sis měla tedy dávat pozor, pokud chceš, abys zůstala v bezpečí?

avatar

Klára Vrbíková
Sexperimentátorka a nymfa na volné noze.

Deset let bolesti

V publikaci Journal of Urology byly zveřejněny výsledky zajímavé studie, která je založenaa na desetiletém sledování různých zranění genitálií u dospělých Američanů. Cíle studie bylo zjistit, co vše může doktory zaskočit a jaké jsou vlastně ty vůbec nejčastější příčiny zranění genitálií nejen u mužů, ale pochopitelně i u nás žen. Ročně přijde k úrazu genitálií jen v USA přibližně 16 tisíc lidí. Největší počet zranění se vyskytuje především v letním období, kdy lidé hodně sportují.

Nejčastější příčiny zranění genitálií

Jezdíš ráda na kole?

Výsledkem studie je poměrně zajímavá tabulka nejčastějších příčin zranění, která může sloužit i jako takové menší varování pro nás všechny. A jaké jsou tedy hlavní důvody zranění?

  1. Cyklistika
  2. Břitvy, nůžky a stříhací strojky
  3. Zipy
  4. Nehody a pády v koupelně
  5. Basketbal
  6. Baseball a softball
  7. Lyžování a snowboarding

Bláznivá zranění

Jak vidíš, sex není až tak nebezpečný jako sport, pokud jde o zranění intimních partií. Nepříjemnost se může přihodit i za docela šílených okolností, a protože byl formulář pro všechny zraněné otevřený, našlo se v něm i pár opravdu nepříjemných zážitků. Jedna žena například uklouzla nahá v lodičkách a podpatek si vrazila přímo do vagíny. Jiný muž točil kladivem a uhodil se přímo do rozkroku. Nezřídka došlo ke zranění také při tanci. Pokud se nechceš k 16 tisícům Američanů přidat, dávej si tedy na výše zmíněné pozor!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář