Je mnoho nehezkých věcí, se kterými se můžeš setkat u lidí doma. Jak je na tom ložnice tvého kluka?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Bordeláři

Není mnoho kluků, kteří by si vyloženě potrpěli na pořádek ve svém pokoji a bohužel někdy nedokážou uklidit ani tehdy, když jim má přijít nějaká ta dámská návštěva. Ty se tak můžeš v jeho pokoji setkat s mnoha různými věcmi, které bys raději nikdy neviděla. Ano, představ si romantický večer ve dvou, když tu ti pohled padne na některou z věcí na seznamu níže:

Nepořádek
Kluci jsou prostě nepořádní.
zdroj: commons.wikimedia.org

1. Pan Chlupáč

Na jeho prádelníku je hromada černých chlupů. Nebo ještě hůř, ostříhaných nehtů. No, fuj.

2. Dívčí náušnice

Ano, i to se může stát. Pokud je kluk děvkař, tak nemusíš být ani tolik překvapená, když nalezneš nějaké stopy po další dívce. A je jedno, jestli jsou to náušnice nebo rovnou kalhotky.

3. Krev

Krvavé šmouhy na polštáři jsou odporné a ještě více v případě, že na nich máš spát.

Krev
Krev na polštáři je hnus.
zdroj: severeglam.blogspot.cz

4. Sběratel

Někteří kluci jsou vášniví sběratelé, což nádherně poznáš na výzdobě jeho pokoje. Je trochu děsivé vidět tolik postaviček z Pána prstenů nebo třeba Hvězdných válek. A co když si s nimi opravdu hraje?

Pán prstenů
I takovouhle svatyni můžeš najít u kluka doma.
zdroj: tolkienlibrary.com

5. Ex-přítelkyně

Pokud přijdeš poprvé do pokoje svého nového kluka, tak to poslední co bys jistě chtěla vidět, je ručně háčkovaná deka od bývalé přítelkyně. Nebo si snad myslíš, že si tu barevnou dečku koupil někde sám?

6. Zvířátka

Kluci si moc nepotrpí na nějaká zvířátka, o která by se mohli starat. Takže si můžeš být jistá, že ta myška za jeho postelí do kompozice pokoje nepatří.

7. Kondomy

Bezpečné milování především. Ale použité kondomy, které můžeš nalézt pod jeho postelí, jsou jistě tou nejodpornější záležitostí, se kterou můžeš přijít u kluka doma do styku. Raději nohy na ramena.

8. Kuchař

Olivový olej, který má kluk u postele, jistě neznamená, že by tvůj drahý byl natolik vášnivým kuchařem, že by musel tuto pochutinu neustále čichat. Raději by ses měla začít obávat, jaký druh sexu, má vlastně rád.

Děsivě děsivé

Halloween sice už byl, ale pamatuj, že strašidelné věci můžeš potkat i tak. A to právě u kluků v ložnici, kteří si jejich přítomnost vlastně ani neuvědomují. A co tvoje zážitky? Potkala jsi někdy něco odporného u svého nového kluka? A jak jsi to vyřešila?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Bilbo Pytlík

  Vcelku inverzní odpověď. PS. Momentálně jsem divák Sons of Anarchy a Walking Dead.

 • Carosone

  Byla jen otázka času, kdy se tady objeví obhájce, stejné úrovně i stejného intelektu. Nevzdělaný a tupý hlupák, odkojený servery stejné úrovně, jistě vášnivý divák seriálů Cesty domů nebo Ordinace v růžové zahradě. Blahoslavení chudí duchem! Carosone

 • Bilbo Pytlík

  Tak sem nelez. :D Neurážej dílo někoho cizího, kdo se snaží, je za to chválen, je za to odměněn. Ty tupé seskupení molekul.

 • carosone

  Bože, občas do stoky jménem Kamoska.cz zavítám a nestačím se divit nad blbstvím a tupostí, co tento server produkuje. A vyniká v tom zejm. nějaká Tatíčková nebo jak se ta blbka jmenuje.