Prsa jsou symbolem krásy a ať už je jejich velikost jakákoliv. Bohužel většina žen není na svá prsa hrdá a uvítaly by výraznější změnu. Ta, která má prsa menší touží po větších a naopak. Samozřejmě je většina žen, které se svými prsy spokojené nejsou, ale i zde se dá najít dost výjimek. A jak vlastně jejich velikost vnímají muži a co říkají na silikony?

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Jaká velikost se mužům vlastně líbí a líbí se jim i silikony? Koukni na odpovědi "spolehlivých" samečků.

Jaká velikost se mužům vlastně líbí a líbí se jim i silikony? Koukni na odpovědi "spolehlivých" samečků.

Co příroda ženám nadělila

Prsa, která nosíme, nám příroda zřejmě nenadělila jen tak. Pravdou je, že velikost prsou by měla být úměrná k stavbě celé postavy. Malé tintítko, které by na hrudníku vlastnilo mega prsa, by spíše neoslnilo, ba naopak. Je jasné, že ženy, které mají velká prsa, mrzí, že ne vždy mohou sehnat padnoucí trička a košile. Naopak ženy, které mají malá prsa, zamrzí pohled na vnadné „soupeřky“, které svůj dekolt dávají náležitě na odiv. Přesto jsou každá prsa krásná a je potřeba si jich vážit a umět je uvést jako přednost. Pokud svou velikost prsou dokážeš přijmout, navýší se ti sebevědomí a šarm, kterému pak muži neodolají, že tvá prsa budou to poslední, co by na tobě řešili. Pokud se však s tím smířit nedokážeš, můžeš podstoupit zmenšení nebo zvětšení a dosáhnout vysněného dekoltu. Ale pamatuj, že vždy boduje tvá přirozenost, která má své kouzlo. Navíc i muži řeší své trable a jejich hlavním bodem trápení je zase velikost penisu, s kterým však skoro nic nenadělají. U nich se většinou uplatňuje to, že pokud se svým nádobíčkem dokážou při sexu dobře zacházet, nesejde na jejich velikosti. Totéž by mělo platit i u tebe, ale v trochu jiném smyslu :-) . Měla bys ukázat, že tvá prsa, a je jedno jaké velikosti, jsou krásná a neuvěřitelně sexy.

Využij módních kouzel

Nelze si stěžovat na výběr podprsenek a topů, které dokážou tvá prsa uvést do přitažlivého stavu. Existuje řada podprsenek, které mají za účel prsa opticky zmenšit a na druhou stranu jsou i podprsenky, které prsa vyzdvihnou a vytvoří jejich plnost. Totéž platí i u topů, které na základě vzorů dokážou tvá prsa opticky zmenšit i zvětšit. Dobře funguje i zvolení doplňků. Obecně platí, že pásek daný pod prsa je opět opticky o něco zvětší. A u větších ňader zase skvěle fungují výraznější řetízky sahající až do půli prs.

Malá anketa s názory kluků

Jaká velikost se mužům vlastně líbí a líbí se jim i silikony? Dá se říci, že muži jsou rozděleny do čtyř „táborů“, kde první tábor zbožňuje velká prsa, kterých se nemohou nabažit, druhý zase malá a pevná, která se jim zdají krásnější, než ta velká, třetí zase spíše silikony a závěrečný čtvrtý „tábor“ velikost prsou absolutně neřeší. Na závěr jsem pro tebe opět připravila malou anketku s odpověďmi od spolehlivých kluků, s jejichž názory ses už mohla setkat u tématu spodního prádla. Nyní zabrousíme na téma – prsa a jejich velikost a uvidíš, jak na mé otázky odpovídali.

1) Ahojky kluci, nejprve vám patří velké dík, že jste souhlasili s další anketou. Tentokrát se bude týkat jistě vámi milovaného tématu, tedy ženských ňader :) . Chci se vás zeptat na to, jaká prsa se vám u žen nejvíce líbí?

Martin 34 let – Mě na velikosti prsou vůbec nezáleží a líbí se mi ty, které má moje přítelkyně a vůbec si nemám na co stěžovat. Už jsme někdy tohle téma rozebírali a sám jsem jí řekl, že jí budu milovat i když bude mít prsa malá nebo velká, na tom fakt nezáleží. Vždyť jsem si jí vybral kvůli její senzační povaze a super celku, a ne kvůli velikosti jejích prsou. Má přítelkyně má větší prsa a není vyloučeno, že třeba po dětech budou ještě větší i menší. Ale co, když ji miluješ, není co řešit :) .

Láďa 24 let – No, abych byl upřímnej, já si libuju ve velkých prsech, klíďo i silikonových, která si mohu hezky pomačkat a pomazlit se s nimi. Ale co nadělám, když moje holka má prsa malá.

Vojta 28 let – Mně se líbí jakákoliv prsa, ať jsou úplně malinká, střední i výrazně větší. Pořád jsou to prsa, jako prsa a pořád jsou naprosto vzrušující.

Tomáš 31 let – U mě jednoznačně vedou malá a pevná prsa. Jako ta velká, která přetékají s výstřihů, nejsou nic pro mě. Partnerka je navíc sportovní typ jako já a při sportu by větší prsa než má, nebyla myslitelná.

2) Co říkáte na silikony? Líbí se vám či nikoliv?

Martin 34 let – Jako takhle, nelíbí se mi, protože nejsou přirozená a představa šahat na ně, mě nějak neláká. Ale zase pokud bych věděl, že se přítelkyni zvýší sebevědomí a sama bude chtít tohle podstoupit, musel bych to přijmout. Samozřejmě, i kdyby měla silikonová prsa, líbila by se mi pořád a ve vztahu by se nic nezměnilo.

Láďa 24 let – Že váháš! Jsou podle mě parádní. Holka může nosit tričko bez podprsenek a jsou daleko pevnější a řekl bych, že i lepší. Těm dávám zaručeně zelenou.

Vojta 28 let – Proti gustu žádný dišputát. Po silikonech neprahnu to ani náhodou a ani po nich neslintám, ale pokud se tak někdo rozhodne, proč ne? U mé partnerky bych je bral v případě, že by se jednalo o zvýšení sebevědomí, ale pokud by se jen hnala za tím být trendy, tak nevím. Ale rozhodnutí záleží zcela na ženách.

Tomáš 31 let – Silikonová prsa jsou podle mě antisexuální.

3) Setkali jste se někdy s tím, že vaše partnerka/y měly problémy s velikostí prsou a uvažovaly o změně?

Martin 34 let – Přítelkyně má prsa velká a spíše si někdy na ně stěžuje ze zdravotního hlediska, že to odnáší záda. Ale jinak v pohodě.

Láďa 24 let – Jo, chtěla by, ale prachy nejsou :) . Já už do toho radši nemluvím, po jedné zkušenosti. Ale změnu bysme uvítali oba.

Vojta 28 let – Tak která ženská si někdy na prsa nestěžuje :) , ale pořád se to dá snést. A o změně byla řeč, ale po rozhovoru a rozebrání problému je to už v cajku.

Tomáš 31 let – Zatím ne a taky doufám, že s tím nikdy nepřijde.

4) Dokázali byste partnerce ukázat vaší nespokojenost s její velikostí prsou? Stalo vám to v minulých nebo současných vztazích?

Martin 34 let – Ta má první odpověď asi mluví za vše :) . Není důvod k nespokojenosti v oblasti partnerčiných prsů, když ji celkově beru a miluju takovou, jaká je.

Láďa 24 let – Tvl, to je teda otázka. Ale fajn, nasypu si popel na hlavu. Mám jednu zkušenost z předchozího vztahu a toho hořce lituju. Píšu to ve zkratce, protože by jinak z toho byl příběh. Prostě jsem se k ní zachoval jako máčo, kterému se zatmělo před očima, a ublížil jsem holce, kterou jsem měl opravdu rád. Měl jsem upito, a když mělo dojít k sexu, dost blbě jsem jí řekl, aby si při tom nechala tričko, že se mi na její plochý hrudník nechce koukat. Ono to takhle nedává asi moc smysl. Nejsou tam některé podstatné věci. Ale fakt je, že jsem byl blb. V tomhle vztahu co mám, sice jsem nespokojený s velikostí, ale držím jazyk za zuby.

Vojta 28 let – Ne, nic takového se nestalo a taky nenastane. Vyjadřovat nespokojenost patří především k situacím vztahových problémů, ale k prsům podle mě určitě ne.

Tomáš 31 let – Já naopak projevil maximální spokojenost, takže slovo nespokojenost neznám.

5) Otázka spešl pro Láďu: Dokážeš si představit, co to s tvou holkou muselo udělat? Vždyť to mohlo mít nebo třeba i má následky, s kterými pak těžko bude začínat vztah a její sebevědomí se muselo tím hodně snížit. Co kdyby ona udělala něco podobného tobě? Jak by ses pak cítil?

Láďa 24 let – Hele, už tak, že jsem to řekl, je zázrak a mě to samotného žere pořád. Prostě to byl zkrat, nebo já nevím co. Vím, že jsem jí ponížil a v jejích očích budu pořád idiot. Teď je šťastná, co jsem se dozvěděl a jsem rád. Ale štve mě, že jsem jí ztratil, to si piš. Jo vím, taky bych spadl na dno, kdyby se tak nějak zachovala k mému penisu. Tohle byla fatální chyba, a proto jsem se rozhodl to říct, aby se někteří kluci z toho ponaučili. Je to fakt na příběh, takhle to jde ve zkratce, ale vím, že tuhle chybu už víckrát neudělám.

6) Co byste doporučovali dívkám a ženám, které na svá prsa nejsou pyšná?

Martin 34 let – Holky neblázněte, mějte se rády takové, jaké jste a nenechte se snížit tím, co vnímáte jako nedostatek. Určitě jsou a najdou se tací, kteří to budou na vás milovat a plně vás podpoří, abyste se cítily, co nejlépe.

Láďa 24 let – Těžko říct, ale asi se vždycky dá najít způsob, aby na ně holka začala být pyšná.

Vojta 28 let – Asi se na nějaké komplexy vybodnout, být přirozená a to chlapy naláká. Důležité je, jaké jste povahy, jaké máte charisma, a ne jaká mají vaše prsa velikost.

Tomáš 31 let – Ono je třeba být trochu flegmatik a nebrat si některé věci tolik k srdci. Hezké můžete být s malými i většími prsy. Vykašlete se na titulní stránky bulvárů, kde jsou samé prsatice a buďte samy sebou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • mišíí

  Uznávám,Láďa udělal velkou chybu,ale dost ho to mzrí i teď,jestli je ta dívka teď šťastná,tak je rád _))

 • zeli

  co mu nadavate ja bych to sice zadny holce nerek, ale priznal se, zere ho to, tak proc ho odsuzovat

 • Cassie

  Bože ten Láďa je ale idiot..slušně řečeno

 • Wendy

  Láďa je velký blb a přeju mu, aby jeho přítelkyně otevřela oči a pořádně ho kopla do pr****!