Máš chuť si pořádně zařádit, ale tvůj kluk se chová jako dřevěný paňáca? Vůbec mu to v posteli nejde a ty nevíš, co dělat?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Postel je nuda

Sex s tvým klukem je natolik nudný, že by se při něm dalo usnout? Tak to je potom rozhodně něco špatně. A teď záleží na tobě, jestli s tím chceš něco dělat nebo se raději trápit dál jenom proto, že o tom s ním nedokážeš mluvit. To je chybou číslo jedna – špatná komunikace, která vede i ke špatnému pochopení v sexu. Je totiž taky klidně možné, že si tvůj kluk po sexu připadá jako bůh proto, že si myslí, že tě uspokojil. A pokud ty budeš tuhle iluzi prodlužovat, tím horší pak pro něho bude zjištění, jak jsi ho oklamávala.

Nudný sex
Nuda v posteli nemusí znamenat konec vztahu.

Takže co teď?

Otázka, kterou si určitě kladeš, má několik možných odpovědí. Je jen na tobě, kterou nakonec zvolíš.

1. Převezmi iniciativu

Zíváš nudou a při pohledu na tvého kluka, který se nad tebou svíjí v slasti, bys ráda taky něco takového měla? Tak vezmi pomyslné otěže do rukou a naskoč na koně! Prostě si svého kluka osedlej a převezmi akci do vlastní režie. Všechno si pak můžeš řídit sama a regulovat si to podle sebe. A tvůj kluk by jistě byl blázen, kdyby byl proti.

2. Zkus být inspirující

Navrhni svému klukovi nějakou novou pozici, kterou byste mohli vyzkoušet. Sexuální svět se totiž neskládá jen z misionáře a koníčka. Je tu spousta možností a určitě najdete takovou, která uspokojí vás oba.

3. Okořenění

Skvělou věcí je také přinést do sexu něco nového. Můžete si tedy zkusit nějakou erotickou hru, která vás jistě nažhaví nebo třeba jíst z těla toho druhého. Další variantou jsou pak role v posteli, které mohou představovat naprosto cokoliv. Všechno se počítá, takže neváhej a zkus to!

4. Nepředvídatelnost je sexy

Další možností, jak vyhnat nudu z postele je udělat něco nepředvídatelného. Z vašeho sexu se mohla stát také rutina proto, že neustále děláte to samé. Proto je potřeba udělat něco jinak. Milujete se jenom v noci? Zkus se na něho vrhnout ve dne a uvidíš, jak bude překvapený. A co třeba milování v kuchyni místo klasické ložnice!

5. Nová hračka

Skvělou věcí je také pořídit si nějakou hračku do postele. Taková věc vyvolá nové nadšení a vzrušení, které určitě povede k vytržení z nudného sexu. Třeba takový vibrátor by jistě nebyl špatnou volbou. Zkuste tedy zajít společně do sexshopu a nechce se inspirovat.

6. S pravdou ven

Promluvit si mezi čtyřma očima může být někdy velmi těžkou záležitostí a to především, pokud se jedná o sex. Pokud se rozhodneš jít s kůží na trh, pamatuj, že na to nesmíš jít tvrdě. Vypálit pravdu může hodně bolet, a pokud nechceš svému klukovi ublížit, jdi na to opatrně.

Co rozhodně nedělej?

Pokud máš svého kluka ráda, tak zapomeň na takové věci jako je rozchod. Sex je sice ve vztahu důležitý, ale nejde o základní kámen. Důležitá je také komunikace, během které byste si takové trápení, jako je nudný sex, měli říkat. Ale šetrně! Kluci taky nejsou roboti a taková věc se může velmi citlivě dotknout jejich ega. Ale tak jako tak ber rozchod jako opravdu poslední možnost.

Nudný sex a rozchod
Jenom proto, že vám to neklape v posteli, nemusíš hned myslet na rozchod.

Náhradní zástup

Stejně je naprostou chybou vyhledávat dobrý sex někde jinde. Kvůli takovým záletům by sis totiž mohla pěkně nadběhnout a takový sexuální princ by ti mohl zůstat na krku už napořád. A pokud je dobrý jen na to jedno, tak to je potom vztah k ničemu. Nač se tedy připravovat o dobrý a pečlivě vybudovaný vztah jenom proto, že nedokážeš mluvit o sexu?

Závěrem

Pokud se v posteli se svým klukem nudíš, rozhodně nepanikař. Nejdříve si o tom s ním zkus promluvit, ale pokud bys na tohle „neměla koule” máš spoustu možností, jak se takovému rozhovoru vyhnout. Ať to ale uděláš tak nebo tak, mysli na to, že tvůj kluk je taky jen lidská bytost a má city.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář