Dáváš přednost starším mužům před nevybouřenými puberťáky, kteří nemají tolik zkušeností, ale nevíš, jak na ně? Přináším ti návod, jak takové chlapíky zaujmout.

avatar

Martina Večeřová
Studentka, která miluje fitko, rudé nehty a gumídky.

Jak zaujmout staršího muže?

Kouzlo osobnosti

Jak to starší muž dělá, že je z něj mladá dívka paf? Ví, jak na ženu, více rozumí jejím vrtochům, jejímu chování… Stále ale platí, a to bude platit navždy, že – muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Každému ale dle jeho gusta. Každopádně v dnešní době se čím dál častěji setkáváme s párem, kde muž je starší, a žena je velmi mladá. Dříve se na tyto páry ostatní dívali skrz prsty, dnes je to běžné.

Proč chtějí starší muži mladší ženy?

Existuje několik důvodů. U některých mužů jsou důvody čistě povrchní. Mají krásnou ženu, cítí se mladší, myslí si, že jejich sexuální život bude pestřejší, dobrodružný. Rádi se s takovouto ženou chlubí na veřejnosti, na společenských akcích a mohou se pyšnit jako pávi, že „omládli“. Taková žena v mužích probouzí ducha chlapce a považují ji za krásný doplněk.

Muži jako rozsévači semen

Muži vyhledávají mladší partnerky, protože chtějí intuitivně rozšířit svá „semena“ na úrodnou půdu – a tou je mladší, vitálnější žena. Možná to bude znít trochu paradoxně, ale zároveň bývají tito muži ve vztazích věrnější. Proč? Protože se vybouřili již v mládí. Pro ženy se starší muž jeví jako atraktivní svojí vyzrálostí. Starší muž se chová sofistikovaněji, propracovaněji, vytříbeně i galantně. Ví, jak ženu zaujmout, co na kterou platí a to ženy nesmírně přitahuje. A je prokázáno, že v takovém vztahu se muž dožívá vyššího věku než u věkově sobě rovné partnerky!

Jak zaujmout staršího muže?

A jak takového muže zaujmout? Ukaž, že jsi chytrá!

Zaujmi ho zprvu příjemnou konverzací. Ukaž, že se za hezkou tvářičkou ukrývá chytrá osůbka s rozumnými názory. Ptej se na jeho pohled na věc, dej najevo, že tě jeho názory velmi zajímají. Zajímej se o jeho koníčky, dej mu najevo, že je vtipný, příjemný. Mluv ale i o svém životě, o zajímavých zážitcích, aby měl snahu se vyptávat dále.

Flirtuj i s jinými!

Uvědom si, že starší muži jsou pro ostatní ženy přitažlivější než mladá „kuřata“, a oni to moc dobře vědí! Rádi přijímají lichotky ostatních žen, jelikož to udržuje jejich sebevědomí v dostatečných výšinách. Tak mu to nandej a flirtuj s jinými, ať vidí, že i ty jsi hvězda!

Jak zaujmout staršího muže?

Jsou tví kámoši puberťáci? Staršího muže nesbalíš!

Pokud chceš sbalit staršího muže, měla bys vyhledávat společnost jemu věkově rovnou. To pro tebe rozhodně bude plus při balení vyzrálého muže. Společnost „starších“ v tobě potlačí pocity chovat se jako dítě, a pak i před starším mužem budeš mít snahu chovat se dospěle a sofistikovaně. Co by dělal s dítětem? Tak možná koupit mu lízátko a po večerníčku uložit do postele.

Ukaž, že jsi zranitelná

Muži potřebují mít ochranitelský pocit. Nechovej se tedy jako muž (v dnešní době to mají některé ženy v povaze). Nejde ti otevřít láhev? Zdánlivě nesmysl, ale jen tím, že chceš po chlapovi odšroubovat uzávěr, v něm ohromně vzbudíš pocit mužnosti. Nedosáhneš do vrchní poličky? Vykašli se na to, aby sis brala židli. Požádej jeho, protože on to umí lépe a snadněji než ty. Chlap zkrátka musí mít pocit, že je nepostradatelný! Pak ho máš v kapse.

Anketa na závěr

Na závěr jsem pro tebe připravila anketu, ve které se dozvíš tipy našich čtenářek, které již měly tu čest, chodit se starším mužem.

Mohla bys nám ze své vlastní zkušenosti říct, co na starší muže při balení zabírá?

Tereza: Pokud chceš sbalit staršího chlapa, musíš na to jít chytře, protože tě pak snadnějš prokoukne, když se přetvařuješ. Moje rada zní: chovej se přirozeně, ale s určitou úrovní. Každýmu staršímu chlapovi je jasné, že o hodně mladší holka se nemůže chovat jak dáma. Pokud to dělá, je to přetvářka. Takže já jsem byla schopna bavit se o vážných tématech, ale byly chvíle, kdy jsem se hihňala jak blázen a chovala se fakt jak „malá holka“. Prostě jsem se chovala tak, jak jsem se to cítila a zabralo to.

Maikee: Ono se to hodně asi liší, ale u mě zabrala chvála a tajemnost z mé strany. Pořád jsem ho za něco chválila, obdivovala, co dokázal a když se ptal na mě, dokázala jsem z toho šikovně vyklouznout :-) . Nakonec asi zjistil, že jsem pro něj zajímavá, chytrá a chtěl mě vidět znova a dozvědět se o mě víc… no a pak už to šlo jak po másle :-) .

Dana: Vyptávat se, vyptávat se a ukázat svůj názor. Když se pak rozceká a vidí, že ho bedlivě posloucháš a sem tam přidáš fakt dobrej názor, je podle mě ruka v rukávě :-) .

Michala: Z mé zkušenosti si myslím, že na ně zabírá, když mají okolo sebe konkurenci. To si pak většinou myslí, že je někdo jinej víc, než oni nebo že najednou holka o ně nemá zájem a snaží se ty ostatní porazit. Mě nejdřív tak trochu odbýval, a když zjistil, že je mi to v podstatě fuk, protože mám okolo sebe víc nápadníků, nedalo mu to a pak už jsem neměla s ostatními pomalu šanci pokecat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.facebook.com/doubravka Doubravka Nekvasilová

    a rada kde se s takovými muži seznámit?