Možná to z minulosti znáš, kdy jsi prožila perfektní rande s klukem, s kterým jste si padli do oka. A i když bylo vše prima a automaticky jsi od něj čekala další krok, neozval se nebo k tomu došlo až později. Třeba tě i zrovna rande čeká a nevíš, co udělat proto, aby ses krátce po schůzce dočkala zavolání. Chceš být trochu iniciativní a přimět ho k tomu, aby ti zavolal? Třeba ti pomohou následující tipy.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Trápiš se nad telefonem a zajímá tě, proč se ten bídák už neozval? Zkus ho sama motivovat!

Trápiš se nad telefonem a zajímá tě, proč se ten bídák už neozval? Zkus ho sama motivovat!

Dej mu najevo, jak to s ním bylo fajn

Určitě je důležité, dát mu najevo, jak se ti s ním rande líbilo. Nejlépe mu to řekni, protože ne každý kluk dokáže číst z tvého chování. Určitě mu řekni, že se moc těšíš, až si rande zopáknete a vyrazíte spolu na nějaké prima místo. Klidně přihoď i komplimenty, ty kluci zbožňují. Ovšem i s nimi buď opatrná, aby to nebudilo dojem, že se příliš vtíráš.

Zkus vyrukovat s odjezdem

Docílit toho, aby ti ten super kluk zavolal, můžeš i s možným odjezdem, který si vymysli. Sice lhát se nemá, ale tahle drobná lež může pomoct při dalším vývoji vašeho začínajícího vztahu. U loučení tak zmiň, že třeba za týden odjíždíš za kamarádkou pryč a prozatím nevíš, kdy přesně se vrátíš. Pokud bude o tebe opravdu stát, zavolá ti, protože mu bleskne hlavou, že by pak nemusel mít šanci. Pokud se “chytne” a opravdu zavolá, vždy můžeš ze svého odjezdu šikovně vycouvat. Hrozba, že by s tebou ztratil kontakt, je pro některé kluky velmi motivující.

Kamufláž s mobilním telefonem

Drobnou lež může použít i v oblasti mobilního telefonu. Zkus na něj třeba vytasit to, že se brzy chystáš změnit SIM a tu starou budeš rušit. Využít můžeš i dalších triků, ale vždy mysli na to, aby tvá kamufláž působila věrohodně. Pokud bude mít opravdový zájem, příležitost zavolat ti, si rozhodně nenechá uniknout a ty se budeš moct těšit na další pozvání.

Pozvánka na akci

Vytáhla si z něj během vašeho rande, čemu se rád věnuje, jaký je jeho oblíbený sport a podobně? Pokud ano, je tenhle trik přímo určený pro tebe. Zkus mu při loučení říct, že by ses na jím oblíbenou akci nebo zápas někdy ráda podívala a klidně se nabídni, že vše zjistíš a případně zajistíš. Určitě bude velmi rád, že máš chuť účastnit akce, která patří k jeho zálibám. Tímto krokem bude vědět, že jsi ochotná sdílet s ním jeho záliby a to ho bude motivovat k tomu, aby ti zavolal. A jaké tipy a fígle na kluky využíváš ty? Nebo ti tyto rady přijdou jako hloupost a chceš se smířit s tím, že některý kluk už prostě nezavolá?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář