Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Bude se tradičně péct cukroví, uklízet a zdobit stromek, smažit kapr a rozdávat dárky.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Bude se tradičně péct cukroví, uklízet a zdobit stromek, smažit kapr a rozdávat dárky. Chceš zaběhlé zvyky ozvláštnit něčím novým, netradičním? Budeš trávit Vánoce se svým přítelem? Tak využij toho, že nikdy nikdo neviděl Ježíška a zahraj si trochu s fantazií a předveď příteli, jak vypadá takový novodobý a nebezpečně sexy Ježíšek. Věř mi, že na tyhle Vánoce jen tak nezapomene.

Jak být na Štědrý den neodolatelná nejen pro tvého přítele?

Jak být na Štědrý den neodolatelná nejen pro tvého přítele?

Nenalíčený Ježíšek není Ježíšek

O Vánocích všechno září a třpytí se. A toho se drž. Vyzkoušej třpytivé oční stíny. Do vnitřního koutku oka vždy aplikuj světlé, ty oko rozzáří, a do vnějšího a na horní víčko tmavší odstín. Pokud se nechceš třpytit, zkus kouřové líčení. Budeš nejkrásnější Ježíšek pod stromečkem. Nepřeháněj to s make-upem a pudrem, na tváře aplikuj trochu zdravíčka a vnější koutek očí orámuj černou nebo šedou linkou a opatrně ji rozetři. Je dobré pod obočí rozmazat ještě velmi světlý, lesklý stín, který tmavému kouřovému líčení dodá jiskru a trochu ho zjemní. Na rty už použij jen lesk na rty.

Kde Ježíšek voní?

Abys kluka pořádně nažhavila, natři své tělo tělovým mlékem s jemnou vůní a třpytkami. Budeš se potom jako Ježíšek krásně lesknout a vonět. Můžeš použít ještě tvou oblíbenou vůni, kterou aplikuj do vlasů, vůně v nich vydrží déle než na těle. Výborné je vůni aplikovat také na místa, kam chceš, aby tě přítel líbal – to už nechám na tobě :-) .

Jaký účes nosí Ježíšek?

Vlasy nech volně rozpuštěné, pokud je máš rovné, je hezké, když je trochu zvlníš. Buď si můžeš večer zaplést copánky a ráno je rozpustit nebo můžeš spát v natáčkách. V tom případě doporučuji ty pěnové, netlačí. Ráno už na vlasy aplikuj jen pěnové tužidlo, které účes udrží celý den krásný. Pokud ti rozpuštěné vlasy přijdou nepraktické, zvol cop. Jeden nebo dva a nech je tak nějak ležérně povolené. Pokud chceš, můžeš vlasy opět posypat třpytkami. Máš vlasy krátké? Tak na ně prostě nasaď santovskou čepici. Budeš Ježíšek k sežrání!

Jak se Ježíšek obléká?

Ke stromečku si vezmi něco pohodlného. Třeba sukni nebo kraťásky, pod ně legíny. Nahoru mikinu na tělo nebo nějaké hezké tílko nebo triko s flitry. Ale co je nejdůležitější, nezapomeň v žádném případě na spodní prádlo. Prodávají se různé vánoční kalhotky, sukýnky, podprsenky, korzety a podvazky. Většinou mají na sobě spoustu bambulek, které pod oblečení těžko nacpeš, takže si asi budeš muset po rozdávání dárků ještě odskočit se převléct. Můžeš to prezentovat tak, že máš pro přítele ještě jeden dárek. A posléze přijdeš ve svém prádélku. Nebude to čekat a oči mu vyskočí z důlků. Co bude potom, jestli příteli předvedeš striptýzek, nebo ho necháš si Ježíška pořádně prohlédnout a svléknout, to už nechám na vás dvou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Ivetka

    Bezvadné tipy!:-)