Líbí se ti nějaký kluk, ale z dobrého zdroje se dozvíš, že je obřezaný. Co všechno s sebou taková informace nese? Podívej se, jak si s takovým klukem poradit.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Co je vlastně obřízka?

Mužská obřízka je malý chirurgický zákrok, během kterého je muži odstraněna předkožka neboli ta kůže, která se mu dá přetáhnout přes žalud. Pokud operace proběhne v klinických podmínkách, muž je buď v plné, nebo alespoň lokální anestezii. Tento zákrok může muž podstoupit de facto kdykoliv během svého života. Dnes je na světě obřezáno okolo 30 % mužské populace. Pro příklad – v USA je to až 75 % mužů (jestli jsi někdy sledovala seriál Sex ve městě, mohla jsi tam vidět, jak byla Charlotte vykolejená, když si domů přivedla dalšího amanta do postele a on neměl obřízku). Nejčastěji jsou muži obřezáni z náboženských důvodů (muslimové, Židi) – to se ale vykonává ještě v dětství a často i mimo hygienické prostředí nemocnic.

Jak uspokojit obřezaného muže?
Čeká tě pod vrstvou textilu obřízka nebo ne?

Zajímavosti kolem předkožky

Muži s obřízkou méně často trpí nemocemi spojenými se zánětem močových cest než neobřezaní. Také je to prý více hygienické. Podle průzkumu vědců by dokonce obřízka mohla působit preventivně proti HIV. Problém však je, že jen u heterosexuálních mužů. Bisexuálové a gayové mají tedy smůlu. Ženy by pak měla zajímat studie, která prokázala, že sex s obřezaným mužem u žen snižuje riziko rakoviny děložního čípku. Co však pro muže s obřízkou představuje jistou nepříjemnost, je masturbace. Pokud je tedy muž bez předkožky, asi už si pořádně „nezahoní“. Zajímavé taktéž je, že podle jistého průzkumu mají obřezaní muži častěji sex než neobřezaní. Podle všeho by faktorem tohoto zjištění mohl být lepší pocit při sexu u obřezaných mužů, který pak vede k jejich většímu sebevědomí a tedy i lepšímu postavení u žen. Nebo jde jen o fakt, že muži s předkožkou mohou lépe masturbovat, a proto nemusí tak často shánět ženy na uspokojení, jako muži s obřízkou.

Vlevo penis s předkožkou, vpravo již s obřízkou.
Vlevo penis s předkožkou, vpravo již s obřízkou.

A co, když dojde na sex?

Důležité je, že po operaci muži musí alespoň na tři týdny zapomenout na sex, aby se jim úplně zhojily stehy. Poté však na to můžou hupsnout. Jenomže, jak to s nimi skoulet? Já sama jsem obřezaného muže nikdy neměla, ale většinu z těchto rad jsem našla jako odpověď obřezaných mužů na otázku ohledně jejich uspokojení.

Více práce = méně zábavy?

Jelikož mnoho dívek je zvyklých právě na muže s předkožkou, jen velmi těžko si představují, jak se bez ní pracuje. Ne, že bych pány chtěla dávat stranou, ale de facto se jedná o ženský problém – my totiž nevíme, co bez předkožky dělat. Dá se s penisem pracovat stejně, jako kdyby měl předkožkou? Neublížím mu tak? Nebude ho to bolet? Pro ženy se tak jedná o celkem velký problém.

Aby to klouzalo

Jedním z problému je, jak s penisem bez předkožky pracovat. Dle rad, které jsem prošla, se prý tím nic moc nemění. Jedinou změnou je, že je nutný lubrikant, aby nic nedřelo a nebylo to jako s umělým penisem. Ženy pak mohou muže dráždit rukou tak, že si ze své dlaně udělají de facto takovou „předkožku“. Pokud se však rozhodnou pro orální uspokojení, doporučují se rychle kmity jazykem na hlavě žaludu.

Na co zaměřit pozornost?

Předkožka je fuč a ty si nejsi jistá co teď. Malou radou ti může být, aby ses více zaměřila na varlata nebo uzdičku. Uzdička je ona malá napnutá kůže mezi žaludem penisu a předkožkou (která může být obřezaná). Velké procento mužů její stimulací masturbuje. Navíc je dobré, že obojí můžeš stimulovat jazykem nebo rukou.

Pozor na zoubky

Další důležitou radou je, aby sis dávala větší pozor na zuby během orálního dráždění. Během této praktiky se může snadno stát, že ti zuby sklouznou, ale měj na paměti, že pro obřezaného muže je to snad ještě horší než pro neobřezaného.

Užij si delší výdrž

Jelikož žalud obřezaného muže je neustále s něčím v kontaktu (spodní prádlo, povlečení), stává se tak méně citlivým. Ale pozor holky, to je dobře, protože to znamená, že poté muž déle vydrží během sexu. Na druhou stranu ale existuje možnost, že naopak to muži bude způsobovat nepříjemnosti – menší schopnost se vzrušit a dosáhnout orgasmu.

Shrnutí a uklidňují fakt na závěr

Obřízka v Česku není moc běžnou záležitostí, takže pokud nebudeš vyloženě chodit s Židem, je pak malá pravděpodobnost, že by ses s ní setkala. Pokud by k tomu však došlo, mám pro tebe jednu uklidňující skutečnost na závěr – pokud budete praktikovat bezpečný sex s kondomem, tak přes gumu určitě nepoznáš rozdíl.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Manson Statham

  ani jsem to necetl – uz jenom nadpis je zvlastni otazka “jak uspokojit…”. no uplne stejne, jako neobrezanyho. obrizka neni zadny hendikep nebo co
  tady taky par informaci – http://www.zvetsenipenisu.co/obrizka-penisu-vse-co-jste-potrebovali-vedet/

 • vicky

  Jsem obřezán a můžu s jistotou říci že v článku jsou velké lži a hlouposti,zuby vůbec nevadí,vlhčení není třeba kvuli naší obřízce ale jen a jen kvuly vaší vagíně,nás obřezané sušší sex nebolí a nemá se nám tam co natrhnout a prasknout.

 • gin

  Lukon4485 má pravdu, že je tam mnoho omylů, ale má také mnoho omylů na na svých stránkách. Za prvé, není obřízka jako obřízka, jsou čtyři základní styly úplné obřízky a mnoho variací mezi nimi. Další omyl je, že se obřízka týká především Židů, v ČR pouze asi sto ortodoxních Židů trvá na obřízce svých synů, přes 90% židovských kluků u nás je neobřezaných. Zato je mnoho kluků, kterým to bylo uděláno ze zdravotních důvodů, žel přes 90% případů zcela zbytečně. Více se můžete dovědět na stránkách http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz

 • Nikdo

  Hledám holku aspektmancz@gmail.com

 • lukon4485

  Oceňuji snahu přiblížit obřízku veřejnosti, ale je mnoho několik omylů.

  Víc toho najdete na mé stránce. Najdete jí pomocí mé přezdívky.

 • cathrynna

  hezky napsaný. jelikož jsem ještě nikdy na obřezanýho muže nenarazila, tak je fajn přečíst si o tom konečně nějakej srozumitelnej a jednoduchej článek. u závěrečnýho shrnutí jsem se docela zasmála :) )

 • leilo

  Já mám momentálně nového přítele a jak jsem při prvním sexu překvapivě zjistila – je obřezaný. Nejdříve jsem se udiveně podívala zda vidím dobře nebo co … ale je to tak. Zatím nám to žádný problém nedělá, i když je pravda že uspokojit rukou ho určitě nedokážu …ale jinak je vše super :) A rozhodně z estetického hlediska to vypadá lépe.

 • prase

  Jeden chirurg v Nachode me při operaci zkurvil i uzdičku.
  Holt asi zavistivej impotent.
  Doporucuju si hodne rozmyslet operaci předkožky a hlavne konkretniho chirurga.
  Nejlíp asi by mu bylo zahodno obřezat palici a to by ho presli blby napady.
  Do zkruta.