Kolikrát se stane, že kluk je hotový dřív než my. Když se to stává jednou za čas, nevadí to, ale když je to pravidlem, může to nás holky docela štvát. Zbývá nám si buď najít někoho jiného, smířit se s tím nebo s tím bojovat. A protože první dvě možnosti jsou hloupé, budeme se věnovat té třetí a poradím ti, jak si s přítelem prodloužit rozkoš.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Kolikrát se stane, že kluk je hotový dřív než my. Když se to stává jednou za čas, nevadí to, ale když je to pravidlem, může to nás holky docela štvát. Zbývá nám si buď najít někoho jiného, smířit se s tím nebo s tím bojovat. A protože první dvě možnosti jsou hloupé, budeme se věnovat té třetí a poradím ti, jak si s přítelem prodloužit rozkoš. Existuje totiž pár cviků a triků, jak ho udržet v pozoru, jak dlouho potřebuješ. Navíc si přitom užijete spoustu zábavy.

Jak zařídit, aby byl v pozoru, jak dlouho si přeješ.

Jak zařídit, aby byl v pozoru, jak dlouho si přeješ. Stačí znát několik postupů a ženských fíglů.

Předčasná ejakulace rozkoš zkracuje

Odborníci se shodují, že za předčasným vyvrcholením u mužů může být snaha předat genetickou informaci partnerce co nejrychleji. Dříve hrozilo, že chlapa něco sežere nebo zabije, a to by ohrozilo přenos genetické výbavy. Rychlá vzrušivost mužů vypovídá také o vysoké hladině testosteronu. Takoví muži se nám zdají mužnější, zdatnější, přitažlivější. Tento problém má také výhody, muži jsou sice brzy hotoví, ale jsou během krátké chvíle schopni souložit znovu. Problém s předčasnou ejakulací mají především mladí kluci a v průběhu života sám odezní.

Znecitlivění prodlužuje rozkoš

Abyste si prodloužili rozkoš, použijte znecitlivující masti, gely, spreje, které se nanáší na penis před samotným aktem. Seženete je v sexshopech. K oddálení orgasmu může pomoci i kondom, případně nasadit dva na sebe.

Rozkoš si trénujte

Trénink spočívá v tom, že přítele vzrušuješ a stimuluješ a on ti hlásí, na jaký bod od 1 do 10 se cítí. Desítku poznáš, té se musíš vyvarovat. Kluk tedy stoupá stále k vyššímu bodu a tvým úkolem je ho na každé příčce chvíli udržet. Až budeš chtít, můžete s klidem přejít na bod č. 10. Je to běh na dlouhou trať, ale časem se naučíš kluka udržet delší dobu na jednom bodě.

Další tipy, jak si prodloužit rozkoš

Pobavte se o problému s partnerem a doporuč mu, aby pokaždé, když to na něj přichází, ho z tebe vyndal. Po chviličce můžete pokračovat znovu. Z neustálého vytahování se může i pro tebe stát velmi dráždivá technika. Při přirážení nadoraz ho zkus vytahovat jen kousek, zhruba do čtvrtiny. Kluka to nechá v klidu a ty si užiješ zaslouženou rozkoš. Pokud chceš, aby vzrušení trochu opadlo, vyzkoušejte jinou, méně vzrušující polohu. I tak si rozkoš prodloužíte. Můžete vyzkoušet i stiskací techniku. Spočívá v tom, že před vyvrcholením kluk stiskne žalud mezi palcem a ukazovákem a drží, dokud ho to nepřejde. Jojo, my holky to v tomhle máme prostě jednodušší. Stačí si vzpomenout na to, že sis zapomněla vzít prášek nebo na to, co si vezmeš zítra na sebe a orgasmus je tatam :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář