Na internetu najdeš plno článků s radami, jak se chovat, abys byla u kluků oblíbená. Ostatně některé z těchto článků najdeš i přímo u nás na webu. Mnoho holek ale zapomíná na vlastnosti, které kluky prostě štvou. Jak se nechovat, aby tě kluci chtěli? Sehnala jsem si názory kluků a tohle je výsledný seznam doporučení!

avatar

Emm
Psaní článků o vztazích má jako koníček pro volný čas.

Pokud chceš působit dobře na lidi (nejen na vysněné kluky), základem je pravidelná péče nejen o zevnějšek!

Pokud chceš působit dobře na lidi (nejen na vysněné kluky), základem je pravidelná péče nejen o zevnějšek!

Nechovej se hloupě

To, co kluky opravdu štve, jsou hloupé holky. Píšeš si s ním a spleteš se v pravopisu? Pokud je tvůj kluk chytrý, chodí třeba na gympl, co si o tobě asi pomyslí? Snaž se vyvarovat chybám, zkratkám, psaní bez háčků a čárek a přehnanému smajlíkování. Budeš působit rozumněji a uděláš na kluky lepší dojem. Nebuď ale ani uťáplá šprtka, co se každý den učí a nedokáže se zasmát jeho vtipům.

Nemluv sprostě

Jsi slečna a ty mluví slušně! Zaposlouchej se, jak asi zníš, když do každé věty připleteš slovíčko vole, nebo i horší nadávky? Možná na něj zapůsobíš jako kamarádka, ale jako jeho případná holka určitě ne.

Nebuď špindíra

Neumyté vlasy, páchnoucí dech, koláče potu v podpaždí? Není to moc hezká představa, že? Proto o sebe kvalitně pečuj! Divila by ses, ale mnoho lidí třeba čištění zubů nebere jako každodenní návyk!

STOP „blbkám z facebooku“

„DenisQo? Dnešek s tebou? Upee nejvíc, musíme zopáknout! MTěě, prckuu:**“ Co ti na tomhle připadá moderního a „in“? Klukům tedy nic. Budeš jim připadat jako nedospělé, trapné škvrně, ne jako holka, se kterou by si rádi popovídali a blbli spolu v postýlce. Vzpamatuj se a i na facebooku se vyjadřuj jako normální člověk!

Nebuď frigidní

Pro jednou se odvaž a ukaž, že na TO taky někdy myslíš! Znáte se už delší dobu? Neboj se mu sáhnout do kalhot, nebo ho překvapit nevyzkoušenou pozicí, líbáním po celém těle, kousnutím do ouška, či jen pošeptáním nějakého „neslušného návrhu“. Uvidíš, že se vzruší a neodolá ti!

Nekopíruj

Tvůj kluk tě chce takovou jaká jsi a ne levnou kopii. Nesnaž se chovat a oblékat se jako neoblíbenější holka na škole, nebo do detailů nenapodobuj nějakou celebritu. Měj své vlastní originální názory, za které se nebudeš stydět. Buď seběvědomá, svěží a hlavně svá.

Další NE

Přehnaně nežárli, nechovej se jako klíště a stíhačka, nemluv jenom o sobě, nepomlouvej před ním ostatní, neshazuj se před ním, nesnaž se být za každou cenu vtipná, nepřeháněj to s líčením, nehádej se s ním kvůli každé blbosti, nepotlačuj svou osobnost… Pamatuj si, všeho s mírou. Ale hlavně se řiď tím, co tvůj kluk chce a co má rád a co jaká chceš být TY! Všechna „ne“ ti vyplynou sama.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Alex

    Proč znásilnění? Žádnej kluk nechce mít doma frigidní a uťáplou holku, která mu dá tak jednou za dva tejdny a všeho se bojí ))

  • Veronika Jasmine

    “Nebuď frigidní” – to snad nemá cenu ani komentovat – jediné co si tím zařídí je tak znásilnění.
    Vážně,ten kdo tento článek psal,inteligence na pochodu.