Tvůj kluk se poslední dobou chová divně a ty nevíš, co se děje? Neustále se vykrucuje a odbíhá od tématu jako tyranosaurus Rex od zeleniny? Čti dál a uvidíš, zdali ti můžu poradit.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Jako raněná ovce

Ačkoliv mnoho kluků má to srdce svou holku podvést a ani se necítit provinile, mnoho z nich na to nemá. Černé svědomí je zlá věc, která si prostě nevybírá a navštěvuje, kde jen může. Ale co je důležité, takový červ v hlavě nadělá spoustu nepořádku, kterého ty si můžeš všimnout. A já ti nyní povím jejich nejčastější taktiky, jak se takového nezvaného hosta, jako je svědomí, chtějí zbavit.

Romeo, Romeo – počkat, jsi to ty?

Ačkoliv není vyloučeno, že se z tvého kluka může stát přes noc velký romantik, přiznejme si, že taková pravděpodobnost je velmi malá. A proto, jakmile ti z ničeho nic začne nosit květiny, sladkosti a jiné různé drobnůstky, měla bys zbystřit a mít se na pozoru. Možná si totiž jen vykupuje propustku z hádky, která nastane, až jeho „uklouznutí“ prosákne.

Květiny pro nevěrníky
Květiny někdy nemusí být jenom květinami.

Kdo uteče, vyhrává!

„Teď nemám čas“, „Promiň, ale už mám něco jiného“. Pokud tvůj kluk není vášnivým hráčem na Xboxu či zrovna v televizi neběží mistrovství světa v hokeji/fotbale, měla bys těmto prupovídkám věnovat pozornost. Jestliže se ti vyhýbá, nebere ti telefony a dělá cokoliv, abyste se náhodou neocitli sami v jedné místnosti, pak je možné, že ho postřelil nový amorův šíp. Jeho dvojče ale v tomto případě určitě netrčí z hrudi tobě.

Zatloukej, zatloukej, zatloukej!

Aneb další skvělá finta, jak se zbavit podezření. Když už se ti povede ho uvěznit v jedné místnosti s tebou, neměla bys tuto šanci promarnit. Uhýbá očima? Neustále si hraje s rukama a dává si je za záda? Zakoktává se a červená se během řeči? Pak je tu dost velká pravděpodobnost, že jsi uhodila hřebíček na hlavičku.


Naprosto klasická ukázka zatloukání, zde ale ve velmi vymakané míře.

Nenápadné nápadnosti

A v neposlední řadě tady máme klasické vymakané „fígle“, jak se zbavit podezření. Nebo si kluci snad myslí, že je normální brát si s sebou telefon do sprchy či si najednou hrozně chtít vyzkoušet funkci zamknutí klávesnice na heslo? Sorry kluci, ale tohle je opravdu snad ten nejjednodušší způsob, jak na sebe upoutat pozornost. A holky, kterým se něco podobného stane, rázem mají skoro stoprocentní jistotu, že je jim jejich drahý nevěrný.

Zamčený mobil
Hlídá si mobil jak pes? V tom případě tu něco nehraje.
zdroj: betanews.com

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář