Láká tě vyzkoušet legendární stimulaci prostaty, ale nevíš, jak přesvědčit taky svého kluka? Zapomeň na předsudky! Kámoška ti poradí, co dělat v případě, když se ti nedaří převést teorii v praxi.

avatar

Karolína Hrubá
Rebelka, která jde do všeho naplno a před ničím se nezastaví.

Nedělejte ze slasti horor!

Prohlédla jsem si totiž některé diskuzní stránky, které se tématem zabývají, a zjistila jsem spoustu překvapivých skutečností. Podle všeho je problém v přístupu ke stimulaci mužského bodu G. Většina z vás ji bere jako hlavní sexuální počin, kterým sex začíná i končí. Chyba! Někteří muži dokonce projevují zděšení a na diskuzních stránkách úpěnlivě prosí ženy, aby už tohle téma jednou provždy vynechaly. Techniky, které ženy používají ve chvíli, kdy se rozhodnou vyzkoušet stimulaci mužské prostaty, se totiž často rovnají hororovému zážitku.

Ukaž svému klukovi, že masáž prostaty může být slast, nikoli hororový zážitek.
Ukaž svému klukovi, že masáž prostaty může být slast, nikoli hororový zážitek.

Kluci nejsou pokusní králíci!

Jestli je pro kluka něco cennější, než jeho penis, tak je to právě jeho zadek. Četla jsem zvolenou techniku několika slečen a v tu chvíli jsem ty kluky v duchu litovala. Popisovaly totiž, že si všechny potřebné pomůcky předem připravily na stolek vedle postele. Když pak přišel jejich kluk, bez jakékoliv přípravy ho vyzvaly k ulehnutí do postele a před jeho vyděšenýma očima si začaly nasazovat gumovou rukavici, na kterou nanesly hektolitry lubrikačního gelu. Po tomto téměř satanistickém obřadu se pak velice divily, že kluk má půlky těsně sevřené k sobě a s výmluvou, že musí na záchod, utíká do koupelny, kde se zamkne.

Návod, jak přesvědčit kluka, že i on má svůj bod G
Když budeš místo masáže prostaty dělat satanistický obřad, nediv se, že tvůj kluk zdrhne a bude se někde vyděšeně schovávat.

Na kluky se musí zlehka

Různá vyprávění se v detailech liší, ale kostra je ve většině případů stejná. Pokud jsi v minulosti zkoušela zařadit bod G na program sexuálních hrátek podobným způsobem, pamatuj, že pokud si získala pocit, že jsi udělala něco špatně, měla jsi pravdu. Představ si, že by situace byla naopak. Taky by se ti takový přístup nelíbil. Nepřipravuj se tedy na pitvu žáby ani na pokusy doktora Moreaua. Chceš přeci svému klukovi umožnit jedinečný sexuální zážitek.

Když chceš mluvit o jeho zadku, vyber si správný okamžik!

Mnohem lepších výsledků dosáhneš, když nejprve téma mužského bodu G lehce naťukneš. Udělej to ale ve vhodnou chvíli. Rozhodně ne u večeře nebo před kamarády na pařbě. Tohle je vaše soukromá věc, proto z toho nedělej veřejnou diskuzi. Kluk se ti mnohem lépe otevře, pokud mu nabídneš něco protiúčtem. Popiš mu třeba, jak moc se ti líbilo, když tě naposled přivedl ke skvělému orgasmu a že bys mu to chtěla náležitě oplatit. A pak naťukni, že se ti líbí hrátky se zadečkem.

Kuj železo, dokud je žhavé

Jakmile si takto kluka rozehřeješ, nenech ho vychladnout. Rozhodně s takovým rozhovorem nezačínej, pokud hrozí riziko, že vás někdo vyruší. Popiš mu průběh tvého plánu co nejvíc eroticky. Nedělej z toho návod na sestavení kuchyňské linky. V praxi neexistují žádná předepsaná pravidla, kromě jednoho. Musíte se oba cítit dobře. Uvidíš, že pak to půjde víceméně samo.

Sexy zážitek
Masáž prostaty je velmi vzrušující zážitek, jen ho o tom přesvědčit.

Jdi na věc nenápadně!

Když pak přijde na věc, zkus napoprvé vyzkoušet dráždění oblasti pomalu a trpělivě třeba při orálním sexu. Kluk v takové situaci napůl zapomene na realitu a je pak mnohem přístupnější k dalším experimentům. Ve chvíli kdy se ti podaří vniknout dovnitř (když je kluk vzrušený, jde to fakt snadno) a nahmatat prostatu, nepřestávej s orálním sexem. Díky stimulaci prostaty zažije kluk velmi silný a dlouhotrvající orgasmus. Určitě se ti příště náležitě odmění. Nezapomeň na postelové tajemství – o tomhle se před kamarády u piva nemluví. Technika stimulace prostaty má totiž u mužů ještě dost předsudků a je pro ně jakýmsi tabu.

Jaký je všeobecný názor na stimulaci prostaty?

Abych podpořila svá tvrzení, udělala jsem si menší průzkum, ohledně znalostí stimulace mužského bodu G. Zjištění byla překvapivá. Na otázky mi nakonec zodpovědělo 80 lidí. Z toho byla polovina holek a polovina kluků. Ze 40 kluků jich 30 vůbec nevědělo, o co jde a ani je to nijak zvláště nezajímalo. Dalších 8 kluků sice vědělo, o co jde, ale zkušenosti nemají ani mít nechtějí. Pouze dva kluci odpověděli, že tuhle techniku znají a mají s ní pravidelné zkušenosti. Holky na tom byly o něco lépe. Pouze 15 jich nevědělo, o jakou techniku se jedná, ale na rozdíl od kluků se okamžitě zajímaly, co to je a jak na to. Zbylých 35 dračic už tuto techniku zná. Pouze 5 z nich ale provozuje stimulaci prostaty v praxi. Ostatní teprve čekají na svého „dobrovolníka“.

Zkusíme to znovu?

Z toho vyplívá, že jedna z nejsilnějších technik na umocnění mužského orgasmu je zahazována za hlavu jenom kvůli nejrůznějším předsudkům. Přitom téměř každý kluk, který jej zažije, ji nakonec nelituje a dokonce ji vyžaduje. Takže se vrátíme k loňskému létu a pomocí návodu na masáž prostaty si znovu zopakujeme teorii a vrhneme se do praxe. Já se mezitím budu se těšit na vaše zážitky a názory v komentářích.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář