Poprvé ses pomilovala se svým klukem a zjistila jsi, že to vůbec nebylo takové, jaké sis představovala. Kvůli tomu ovšem nemusíš ztrácet chuť to zkusit znovu!

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

První sex

Svíčky, romantická hudba, růže a první milování. Alespoň tak si to hodně holek představuje a chce, aby jejich poprvé bylo opravdu jedinečné. Jenomže opak je někdy pravdou a podobná představa je opravdu mírně nadsazená, tedy pokud nemáš za kluka prince z pohádky. První sex rozhodně není o nějaké něžnosti a nezapomenutelném zážitku a zapomeň na to, že by sis ho na pomyslném žebříčku dobrých sexů dala na první místo. I tak je ale sex skvělá věc a rozhodně není potřeba na něj kvůli prvnímu nezdaru házet bobky.

Sex není špatná věc.
Sex není špatná věc.
zdroj: keepitahundred.com

Panna je prostě panna

První sex znamená, že ti penis roztrhne panenskou blánu a ty se tím staneš „ženou“. Je pravda, že někdy to nadělá trochu svinčík, ale hlavně to občas trochu bolí a nejde to tak jednoduše. Pokud se tě to tedy při prvním sexu bolelo, tak věz, že je to normální. Pochva na to ještě není zvyklá, je úzká a teprve po několika stycích se lépe poddá a jakoby roztáhne. Také je možné, že to šlo špatně proto, že jsi nebyla dostatečně vlhká. Na to je potřeba také dávat si pozor. Kluci tady holt musí věnovat více času předehře a dívka udělá nejlíp, když klukovi jeho chloubu oslintá. Nebo je tu ještě možnost lubrikačního gelu. U této zkušenosti je potřeba velké dávky trpělivosti, ale neboj se, všechno půjde po nějakém tom cviku líp.

Hulvát zvaný tvůj kluk

První sex s klukem, který si myslí, že je borec světa a naprosto na svou holku, která je panna, nebere ohledy, také dokáže zkazit veškeré očekávání. Pokud máš jako důvod pro odkládání dalších sexuálních zkušeností tuto vzpomínku, tak první, co musíš udělat je zkusit zapomenout. Jistě to není jednoduché, ale každý kluk není takový sobec a určitě i ty najdeš někoho pravého pro sebe. Potom by ale bylo zbytečné, abys ho ztratila kvůli tomu, že si od něho držíš odstup. V takovém případě je nutná komunikace – musíš mu všechno říct a vysvětlit mu, že s tebou musí mít trpělivost. Všechno se ve dvou zvládá líp.

Hulvát
Pokud tvůj kluk k tobě byl během prvního sexu hrubý, uvědom si, že ne všichni jsou takoví.
zdroj: healthdepots.blogspot.cz

Pohlavní nemoc je svinstvo

Tvoje poprvé znamenalo zelenou pro pohlavně přenosné nemoci a tys strávila pěknou dobu léčením? Takové věci se prostě stávají a jen byla smůla, že jsi natrefila na pitomu, který to buď ani sám nevěděl, nebo s tím nechtěl nic dělat. Taková zkušenost může jistě velmi pošramotit sexuální chuť, ale pokud se vše dalo bez větších problémů vyléčit, musíš to prostě hodit za hlavu.

Sex
Ačkoliv máš prášky, kondom tě může ušetřit i pohlavně přenosných onemocnění.
zdroj: health.com

Není kam spěchat

Jestliže ti tvůj první sex vytvořil naprostý blok a odpor vůči sexu, měla by sis o tom s někým promluvit. Nejenže je potřeba to říct i svému klukovi, ale někdy je nutná i včasná psychická pomoc a podpora, která ti pomůže se s takovou vzpomínkou vyrovnat. Rozhodně nesmíš tlačit na pilu, jinak to bude ještě horší!

Odvahu a sílu – boji zdar!

První sex sice bývá často zklamáním, ale ty další už jsou pak jen a jen lepší. Je jedno, jestli ten kluk, se kterým jsi to poprvé zkoušela, byl dřevo, nebo jestli to prostě a jednoduše jen nešlo. Důležité je se nevzdávat a dát i téhle skvělé součásti života druhou šanci. Možná, že se pak později budeš i sama divit, proč jsi nad dalším sexuálním pokusem tak váhala.

Sex
Uvidíš, že si sex zamiluješ. Jde totiž o návykovou drogu.
zdroj: cosmopolitan.co.uk

Jak vzpomínáš na svůj první sex?

Pro srovnání jsem se zeptala tří holek, jak vzpomínají na svůj první sex. Tady máš jejich odpovědi.

Jarmila – „Svůj první sex jsem si odbyla na záchodcích s klukem, kterého jsem moc neznala. Nějak jsem nad tím nepřemýšlela a díky tomu jsem se pak následujících pár měsíců děsila těhotenství. Neměl totiž ochranu.“

Klára – „O panenství jsem přišla vlastně až napotřetí, protože jsem se vždycky tak roztřásla, že se se mnou nedalo nic dělat. Můj kluk byl ale vysloveně hrubián, který na mě vůbec nehleděl.“

Petra – „První sex jsem prožila se svou první láskou. Ačkoliv to trochu bolelo, bylo to skvělé a za nich bych to nevyměnila.“

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář