Orální sex je v dnešní době často skloňované téma v mnoha článcích. Ženy a dívky stále řeší, jak na to. Co dělat, aby si to partner užil, jakým způsobem mu dopřát opravdové rozkoše. Zabýváme se mužovými prožitky, snažíme se o jeho slast.

avatar

Chiqui X.
Nebojí se psát o ožehavých tématech bez přetvářky.

Orální sex je v dnešní době často skloňované téma v mnoha článcích. Ženy a dívky stále řeší, jak na to. Co dělat, aby si to partner užil, jakým způsobem mu dopřát opravdové rozkoše. Zabýváme se mužovými prožitky, snažíme se o jeho slast. Ale co my? Vždyť naše pocity při uspokojování pánského libida jsou také důležité! V tomto článku se nechci zabývat správnými technikami, ani rozebírat nejlepší postupy a pohyby, nýbrž nastínit vám, jak se vypořádat se strachem či nechutí při orálním sexu.

Pro některé dívky a ženy je orální sex něco absolutně nechutného a nepředstavitelného. Jak si na tom ty?

Pro některé dívky a ženy je orál něco absolutně nechutného a nepředstavitelného. Jak jsi na tom ty?

Většina z nás to někdy zažila

Když jsem před několika lety začala sexuálně žít, nesmírně jsem si všechno užívala. Okamžitě jsem sexu propadla. Milovala jsem sexuální hrátky, bavilo mně se jen tak škádlit, mazlit, ale i pořádně řádit. Jediným tabu pro mne byl orální sex. Vadilo mi dotýkat se ústy a jazykem něčího přirození. Přišlo mi to dokonce i nechutné. Nebyl v tom ani tak strach- ačkoliv právě to jsem všem svým partnerům zarputile tvrdila. Podobně jsem tomu měla i z druhé strany- nějakou dobu jsem já sama odmítala jakékoliv orální uspokojení od mužů. Jednak proto, že jsem nechtěla působit jako sobec, a také proto, že mi to přišlo odpuzující i vůči tomu partnerovi. To se však změnilo záhy poté, co jsem na vlastní kůži toto laskání zažila. Zamilovala jsem si to. Nicméně z druhé strany problém stále přetrvával. Nakonec to byl až můj nynější přítel, kdo ve mně vyvolal takovou důvěru a lásku, že jsem sama chtěla orální sex zkusit. Velmi mi pomohl, když mne nechal prohlédnout si jeho “pinďu” zblízka, osahat si ho, pomazlit se s ním. Začala jsem si s ním hrát a laskat jej. No a jednoho večera jsem “pinďíka” konečně vzala i do pusy. Nejprve jsem na to šla jen zlehka, ale postupně jsem se odvažovala víc a víc, tlačila silněji a silněji, třela rychleji a rychleji. A tak se orální sex stal mou velkou vášní.

Cesta k orálnímu sexu není vždy jednoduchá

Někdy to může trvat i několik let, než začneme tuto praktiku alespoň akceptovat, a co teprve provádět. Nutno říci, že jsou i ženy, které si nikdy cestu k orálnímu sexu nenajdou. Ovšem pro vás, které chcete, zde mám několik málo užitečných rad a také návod. Možná vám přijdou jako vystřižené z Bravíčka, ale ve skutečnosti je to úplně jinak. Přináším vám nápady ověřené a funkční! Nuže, pusťme se do toho:

 1. Hlavně se do ničeho nenuťte!
 2. Navoďte si před sexem příjemnou atmosféru. Zapalte například svíčky a zhasněte, zapněte hudbu, co máte rády. I kdyby to byl třeba metal, který se vám nemusí zdát vhodný, či romantický- věřte, že známá a oblíbená melodie vás uklidní a zbaví stresu.
 3. Řekněte partnerovi, ať se těsně před „akcí“ osprchuje- nebo si jej umyjte sama.
 4. Postupujte pomalu. Nejprve se mazlete, líbejte jej na ústa a pak pomalu sjíždějte níže. Plynule a hlavně nenuceně.
 5. Pokud vám z nějakého důvodu vadí například jeho přirozená vůně, namažte mu jej lubrikačním gelem s oblíbenou příchutí – dnes je nabídka opravdu široká. Jestli nechcete utrácet za lubrikant, je další možností třeba všemi oblíbená nutela. Ať už to zní jakkoliv, věřte, že ji ještě moc rády všechnu slížete.
 6. Za žádnou cenu se nepřekonávejte a klidně se odtáhněte. Pokud je váš partner rozumný, a má vás rád, jistě to pochopí.
 7. A na závěr: Hlavně si to užijte. A nezapomeňte na to, že by vám drahý měl vaši snahu oplatit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Téra

  Bohužel,myslím že podobné články m iasi nepomůžou i kdybych se rozkrájela,na začátku vztahu jsem orální sex provozovala,né moc s nadšením,ale chtěla jsem to dělat pro svého přítele,po nějakým čase se mi to začlo tak znechucovat,že jsem přestala a už nějákej ten rok to neprovozuju,ani sama nechci aby mě přítel orálně uspokojoval,nedokáže mě to vzrušovat,protože se nemůžu soustředit,protože se cítim nesvá.Příteli to nevadí,je moc hodný,do ničeho mě nenutí naštěstí,jenže já si připadám nemožně,protože nejsem schopná se přes to přenést,není to pro mě přirozená věc,příjde mi to nechutné,odpudivé,nepřirozené,vadí mi ta chuť a ta vůně,prostě se mi z toho dělá šoufl,takže fakt to nejde.

 • Lucie

  Já měla Orální sex ve 14ti.. baví mě to uspokojovat kluka rukou,i ústy.. :) ;) Začalo mě to strašně moc bavit.. ;) Vážně sem na tom asi závislá.. :) ;) Ale je to prostě úžasný.. ;) Na to si nemůžu stěžovat.. :) ;)

 • Lucy

  Orální sex jsem vyzkoušela už ve 14ti a popravdě strašně mě baví uspokojovat kluka ústy :D snad jsem na tom i závislá :D ani polikat mi nikdy nevadilo :) ..sice, když jsem poprvé ho takto uspokojovala nechtěla jsem to spolknout, ale po druhý už jsem to chtěla vyzkoušet a žádný problém mi to nedělalo ;) ..Holky nebojte se toho! Není to žádná věda a třeba vás to časem bude bavit jak mě :D :D:P!!

 • Jitule

  Moc ráda bych svého přítele překvapila a také mu dopřála orální vzrušení, které přináší on mně. Tento článek mi snad pomůže překonat můj strach a nejistotu, moc děkuji. :-)

 • LadyCircus

  Mám stejný problém, takže za tenhle článek jsem moc ráda. Sice nemám s kým to nyní vyzkoušet, ale i tak moc děkuju.