Moc dobře vím, že za tenhle článek mě někteří z vás (hlavně teda asi kluci) odsoudí, ale předstírání orgasmu u žen je docela běžné. Někdy zkrátka chceme klukovi zvednout sebevědomí, někdy zase jen ukončit to zbytečné trápení, na které nemáme zrovna tu nejlepší náladu. Jak ale orgasmus předstírat tak, aby nám to kluk uvěřil?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Víš, kdy a hlavně jak předstírat orgasmus? Podívej se na několik žhavých doporučení a rad.

Víš, kdy a hlavně jak předstírat orgasmus? Podívej se na několik žhavých doporučení a rad.

Důvody pro předstírání orgasmu

O předstírání orgasmus vyšlo zde na webu už několik článků, rozhodně doporučuji tento článek, který vysvětluje, proč ženy orgasmus vlastně předstírají. Součástí článku jsou i zajímavé názory a komentáře. Orgasmus někdy předstírají i muži, o tom se zase dočteš zde. Závěrem prakticky všech článků o této problematice je, že nic se nemá přehánět. Pokud nejsi schopná dlouhodobě dosáhnout se svým klukem vyvrcholení, je něco špatně a je zapotřebí o něčem takovém komunikovat. Předstíráním orgasmu sice vytváříš dojem, že je vše v naprostém pořádku, ale jen ty sama víš, že to tak není a výsledkem může být frustrace či dokonce nevěra. Pro předstírání je tak dobré mít ojedinělý důvod, který se často neopakuje a lze z tvé strany odůvodnit. Je úplně jedno, jestli to je doopravdy nedostatek chuti na větší a dlouhé dovádění, či skutečná bolest hlavy. To už si musí každá holka rozhodnout sama. Stejně tak nelze říct, že předstírat jedenkrát na deset souloží je v pořádku, zatímco dvakrát na patnáct je už hodně.

Předstírání pro začátečnice

Co jsem tak slyšela od kamarádů, tak některé holky by si za své herecké výkony zasloužily alespoň Oscara. Pokud je při předstírání něco důležité, je to uvěřitelnost. Nesnaž se okoukat divoké orgasmy z laciných pornáčů. Raději vycházej ze svých vlastních zkušeností. Sama moc dobře víš, co se děje s tvým tělem například při masturbaci. Zároveň předstírání není otázkou pár vteřin. Pokud jen tak z ničeho zařveš, určitě ti to kluk nesežeře a přijde mu, že tady něco nesedí. K vyvrcholení se musíš totiž blížit, i tvoje předstírání musí gradovat. Celá tahle show tedy není otázkou pár sekund, ale několika minut.

Konkrétní rady z praxe

K orgasmu patří hned několik základních projevů, díky kterým (pokud je dobře zahraješ) kluk nic nepozná. Základem je zrychlený dech a větší prožívání všeho, co se zrovna děje. Nemusíš být úplně utržená ze řetězu, spíše se snaž dát najevo, že tě sex doopravdy baví. Neboj se zavřít oči, hlasitěji vzdychat a například i zarýt nehty do peřiny či polštáře. Nikdo od tebe neočekává křik, spíše reakci na každá partnerův příraz a pohyb. Vzdychání by mělo být rytmické a sehrané s tím, o co se kluk zrovna snaží. Stupňuj své vzrušení a sleduj, jak daleko od orgasmu je zrovna tvůj kluk. Podstatou předstírání je vzrušení partnera a dovedení jeho samotného k vrcholu. Pokud si ve vhodné pozici, neboj se svého kluka pevně obejmout stehny či mu jemně zarýt nehty do zad. Kromě vzdychání můžeš vsadit i na různá citoslovce a slovíčka, která tvého kluka pořádně nabudí. Může se jednat jak o sprosťárny, tak zamilovaná slovíčka a informace o tom, jak moc si sex uživáš. Není to vždy snadné, ale každá z nás něco takového dovede.

Předstíráním k opravdovému orgasmu?

Pro odpůrce předstírání mám závěrem ještě jeden docela zajímavý zážitek, který se stal mojí kámošce. “Chodila” s klukem, který ji nebyl schopný docela dlouho uspokojit. Při jednom jejich špásování začala předstírat a byla moc překvapená. Díky předstírání se totiž dokázala tak nějak uvolnit. Její kluk začal být mnohem víc aktivní a divoký. Výsledkem byl pak nefalšovaný a skvělý orgasmus, který se od té doby opakoval prakticky při každém sexu. I předstírání se tak může v určitých případech stát řešením a cestou za opravdovými prožitky.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • lary

    to NONAME: máš pravdu, předstírat orgasmus je sice nesmysl, ale existují výjimečné případy, kdy je to pro ženu výhodnější. Takže takový návod není zase až tak špatný.

  • NONAME

    ,,Jak předstírat orgasmus?” Děláte si srandu? Jaký návod napíšete příště? ,,Jak podvádět aby to nezjistil?”. Řekněte mi jak předstíráním orgasmu chcete někomu zvedat sebevědomí? Já osobně nenávidim, když jsou ve vztahu nějaké zbytečné “tajnosti” jako je tohle, takže kdyby mi partnerka neřekla, že jednoduše nemá orgasmus, že jí to nejde a že potřebuje, abych byl třeba něžnější, ale jela si dál v klidu to svoje předstírání a já se to pak dejme tomu dozvěděl, tak bych si hodně rozmýšlel, jestli bych s ní zůstal a ani ne kvůli “Předstírání orgasmu” milá kámoško, ale kvůli té zatracené lži!